Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za?
Tak
70.00%
7 70.00%
Nie
30.00%
3 30.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.3.4] [Propozycja] Dodanie tagu na czacie
#1
Witam. Chciałbym zaproponować dodanie na czat tagu takiego jak:
[xp] - Wyświetlało by na czacie ile XP ma gracz.


#2
Ale expa w sensie lvli czy butelek czy czegos innego?


#3
No w sensie tej liczby którą masz na XPBar'ze


#4
Aha czyli Lvl ok

Ps. Dodaj ankiete


#5
A jak ktoś ma 10 skrzyń butelek i zacznie z nich korzystać, to co? Taka trochę bez sensu propozycja, szczególnie na easy, gdzie w publicznych spawnerach 30 lvl wbija się w kilka minut (ale na hardzie też, są inne szybkie sposoby)... No i butelki. Raz miałem 99 lvl, ale /exp i na handel ;)

Generalnie bez sensu tag z levelem, gdy można sobie nim dowolnie sterować.

X.


#6
(11.11.2017, 22:15)Xanth napisał(a): A jak ktoś ma 10 skrzyń butelek i zacznie z nich korzystać, to co? Taka trochę bez sensu propozycja, szczególnie na easy, gdzie w publicznych spawnerach 30 lvl wbija się w kilka minut (ale na hardzie też, są inne szybkie sposoby)... No i butelki. Raz miałem 99 lvl, ale /exp i na handel ;)

Generalnie bez sensu tag z levelem, gdy można sobie nim dowolnie sterować.

X.
Ale to nawet nie chodzi o to żeby "sterować LVLem", tylko żeby np. można było kogoś poinformować ile się ma, lub pochwalić się ilością XP :v


#7
A jeśli masz 10 skrzyń butelek? To mówisz "mam 10 skrzyń butelel". To jest marnowanie czasu naszego cesarza, zwanego Libterem.


#8
Aha, czyli tag do pochwalenia się, że umiem korzystać z butelek z expem. Zdecydowanie na nie.

X.


#9
(12.11.2017, 16:45)Xanth napisał(a): Aha, czyli tag do pochwalenia się, że umiem korzystać z butelek z expem. Zdecydowanie na nie.

X.
Tym tokiem rozumowania każdy tag (np. [$] czy [< 3]) jest zbędny


[Obrazek: fElmNP7.png]
#10
Ale $ to nie jest tak, że klikniesz kilkanaście razy i masz #1... A exp tak. Chyba, że chcecie robić rywalizację, kto najwięcej butelek wyklika, to ok. Może nawet lepiej, butelki będą się sprzedawać. Zmieniam głos ;)

X.


#11
Większość chce, większość dostanie - propozycja zaakceptowana.


#12
Propozycja zrealizowana, [exp].


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości