Coming Soon ™

Pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi
#21
(01.01.2018, 11:35)xSnowChex napisał(a): Jakiego koloru jest lustro?

Lustrowego. Duh.


Odpowiedz
#22
Kto nie lubi pociągów?
[Obrazek: maxresdefault.jpg]


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#23
(01.01.2018, 13:04)piesm napisał(a): Kto nie lubi pociągów?

Ja nie lubie


Odpowiedz
#24
Czy Wilk może nie psuć zabawy?? ;-;




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
Odpowiedz
#25
(01.01.2018, 13:31)Rak napisał(a): Czy Wilk może nie psuć zabawy?? ;-;

Znów znam odpowiedz na to pytanie wiec pytanie nie pasuje do tematu
Odpowiedz to : NIE


Odpowiedz
#26
Po co podział na easy i hard? Kappa


Odpowiedz
#27
Czy istnienie "Libterianów" ma sens ?? :O




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
Odpowiedz
#28
(03.01.2018, 17:43)Rak napisał(a): Czy istnienie "Libterianów" ma sens ?? :O

Zaintrygowało nas to pytanie więc postaramy się udzielić jak najdokładniejszej odpowiedzi:

Zastanawiając się nad tym w towarzystwie najbardziej tajnego kręgu Libterianów poruszyliśmy tę kwestię i wspólnymi siłami wyciągneliśmy wnioski z dyskusji która powstała.
Po pierwsze, większość z nas stwierdziła, iż Bóg nie powinien dopuszczać do umysłów ludzkich tak bzdurnych pytań.
Po drugie, chcielibyśmy zaznaczyć, iż troll internetowy może nie zrozumieć skomplikowanych procesów myślowych, które wtedy powstały.
Po trzecie, zdecydowanie tak, choćby utworzenie społeczności, która wierzy w tego samego Boga i może podzielić się doświadczeniami, pomóc z problemami i czuć wzajemne oparcie w razie potrzeby. Równie dobrze można zadać pytanie - Czy istnienie "Chrześcijan" ma sens? Myślę, że ksiądz/zakonnica czy ktokolwiek uczy Cię religii chętnie odpowie na to pytanie.

Dokładny czas, co do minuty, rozpoczęcia i zakończenia bitwy pod Grunwaldem?


Odpowiedz
#29
To jest naprawdę trudne pytanie.
Przeprowadziłem małe śledztwo w tej sprawie. 
Z początku myślałem że będzie łatwo ustalić godzinę rozpoczęcia bitwy ponieważ król Jagiełło o czym wszyscy wiedzą, miał zegarek elektroniczny na ręku tuż przed bitwą  - w scenie kiedy Niemcy w czarnych rajstopkach przynoszą mu dwa nagie miecze o tej:
[Obrazek: z18333190Q,Przekazanie-dwoch-nagich-miec...olowi-.jpg]

ale okazało się, że podczas poprawiania jakości filmu zegarek został usunięty.
Link do wiadomości o usunięciu zegarka

Nie wiem jak oni mogli to zrobić ale Jagiełło bez zegarka wygląda po prostu śmiesznie.

Dlatego przyjąłem inną metodę.

Bitwa pod Grunwaldem rozpoczęła się (ostatnio) we wtorek 5 grudnia 2017 roku o godzinie 14:38 a skończyła tego samego dnia o godzinie 14:51 na kanale Kino Polska. Wtedy to właśnie nadano drugą część Krzyżaków (początek filmu 13:35), w której to drugiej części bitwa zaczyna się w 63 minucie filmu kiedy to jeden ważny facet, po tym jak już odśpiewali piosenki i zrobili falstart, macha ręką że już. Do sprawdzenia na CDA Krzyżacy część 2. Natomiast koniec bitwy nastąpił po tym jak Maćko z Bogdańca przebija mieczem jednego takiego  Kunona von Liechtensteina, a potem dobosz przewraca się na bęben. I to było w 76 minucie filmu. Na podstawie tego obliczyłem w pamięci dokładna datę i godzinę rozpoczęcia i zakończenia Bitwy pod Grunwaldem.

Skąd się wzięło złoto u mnie w skrzynce?


Odpowiedz
#30
Ponad 500 godzin temu zostało w niej umieszczone przez Ciebie. Uprzednio zapewne zostało wykopane z ziemi poniżej poziomu y 32.

Obawiam się, iż to pytanie będzie problematyczne dla osoby, która postanowi na nie odpowiedzieć. Gdzie respie się po śmierci? :/


Odpowiedz
#31
Pod łóżkiem Libtera.

Jak to możliwe, że mimo że w Polsce wszyscy narzekają na rząd to na wybory chodzi ~50% uprawnionych? Czy polityka polska ma jakiś sens?


Odpowiedz
#32
(04.01.2018, 13:36)ReQuiR napisał(a): Pod łóżkiem Libtera.

Jak to możliwe, że mimo że w Polsce wszyscy narzekają na rząd to na wybory chodzi ~50% uprawnionych? Czy polityka polska ma jakiś sens?

1.Bo 50% polakow myslalo.ze ich glos malo da.i w sumie nie chodzac na wybary tez oddaja glos

2. Nie


Odpowiedz
#33
Czy Wilk_ nadal kradnie piasek z pustyni ?? :V




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości