Coming Soon ™

Ankieta: Czy uważasz, że to dobry sposób na odblokowanie pobierania itemów ze skrzynek przez wagoniki?
Tak, ten sposób jest wystarczająco bezpieczny.
75.00%
6 75.00%
Nie, propozycja wymaga zmian./Nie chcę, aby ta funkcjonalność została odblokowana.
25.00%
2 25.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Bezpieczne pobieranie itemów wagonikami.
#8
(08.11.2017, 15:13)Norbi napisał(a): Jestem na nie. Mam wiele farm, gdzie plony są zbierane przez wagonik, a żeby taki wagonik mógł jeździć, to musi być zasilony. Tor aktywacyjny to nie tor zasilający więc farma się zepsuje, bo albo nie będzie zbierać i będzie jeździć, albo będzie zbierać a nie jeździć.

@Norbi
Nie zepsuje się. Mowa jest tu tylko i wyłącznie o pobieraniu ze skrzynki, nie zbieraniu z ziemi, nie o tym mówiłem, to ma pozostać tak jak było. Nie chcę blokować innej funkcjonalności, tylko odblokować tą jedną w opisany sposób i tylko to.

(08.11.2017, 16:54)piesm napisał(a): Lepiej przywrócić stare działanie wagoników z lejem/skrzynią/i innych.
Teraz nawet wsadzanie przez lej do wagonika nie działa.

@piesm Uważam, że byłoby to zbyt niebezpieczne, pozwalało na kradzieże. Opisałem to w pierwszym poście.


(08.11.2017, 15:59)Libter napisał(a): Każdy sposób pobierania przedmiotów ze skrzynki przez wagonik z lejem jest wystarczająco bezpieczny - magazyn bez podłogi to kiepski magazyn. W skrócie propozycja ma na celu umożliwienie wyciągania przedmiotów ze skrzynek przez wagoniki z lejem, ponieważ obecnie z niewyjaśnionych przyczyn takiej możliwości nie ma?

@Libter W skrócie rzecz ujmując tak ale jednocześnie uważam, że przywrócenie tej standardowej wersji może skutkować pomysłowymi próbami kradzieży, czasem może nawet skutecznymi. (Wiem, nie ułatwiam :D)


(08.11.2017, 15:18)aseertive napisał(a): A co jeśli ktoś sobie zabezpieczy skrzynkę tabliczką sklepową sprzedającą powietrze? Wtedy takie skrzynie będzie można łatwo okraść.

@aseertive Pod cuboidem? Nie ma problemu. Bez cuboida? Cóż, to cuboidy są od tego, żeby zabezpieczać, nie kombinowane półśrodki.


Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Bezpieczne pobieranie itemów wagonikami. - przez Whitehead - 08.11.2017, 21:01



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości