Coming Soon ™

Ankieta: Jak oceniasz ten projekt?
10/10
20.00%
2 20.00%
9/10
40.00%
4 40.00%
8/10
10.00%
1 10.00%
7/10
10.00%
1 10.00%
6/10
20.00%
2 20.00%
5/10
0%
0 0%
4/10
0%
0 0%
3/10
0%
0 0%
2/10
0%
0 0%
1/10
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Informacje o graczu i jego statystyki z wybranego okresu czasu
#1
Wątek o nowej komendzie /info zainspirował mnie do zrobienia własnej wersji tej komendy, uwzględniając wytyczne z owego tematu.

Tak więc przedstawiam wam moją komendę, aby ją wywołać wpisz /api kruliczek:info.
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png][Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png][/spoiler]
Jeżeli zostanie wdrożona możliwość robienia klikalnych wiadomości, cała komenda będzie interaktywna ;)


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#2
@Norbi
Wnoszę o ograniczenie wyświetlanych wiadomości do tych z starego /info, a rozbudowanych po wyrażeniu zgody gracza - wpisanie odpowiedniej komendy.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#3
Ale te statystyki dotyczą siebie, a nie kogoś...

X.


Odpowiedz
#4
@aseertive_ tak jak napisał Xanth, to są twoje statystyki. aby ktoś mógł twoje zobaczyć, musiałbyś mu podać swój klucz api/1 z komendy /api klucze. ale jak narazie ta moja komenda nawet nie ma mozliwosci wyswietlenia kogos informacji


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#5
Od teraz całe menu jest interaktywne. Dodano także możliwość zobaczenia statystyk od początku gry, nie tylko z ostatniego roku (zabezpieczenie, już za około miesiąc na hardzie będzie rok odkąd uruchomiono serwer, czyli wprowadzono statystyki)


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#6
(03.11.2017, 20:05)Norbi napisał(a): (zabezpieczenie, już za około miesiąc na hardzie będzie rok odkąd uruchomiono serwer, czyli wprowadzono statystyki)
Ciekawostka: właściwe statystyki pojawiły się dopiero kilka dni po utworzeniu serwera, a kolejne pięć wartości kilka tygodni po (https://wiki.fcraft.pl/Statystyki).


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości