Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za realizacją propozycji?
Tak.
100.00%
6 100.00%
Nie.
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dodanie nagrody "Programista"
#1
Witam.

Proponuję, aby dodać nagrodę "Programista".
Byłaby ona przyznawana za stworzenie średnio zaawansowanej strony internetowej, wykorzystującej API fCrafta.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#2
określenie strony, zamieniłbym na usługę i nie ograniczył do rzeczy, które wysyłają zapytania, lecz do komend, które są przydatne. Do nagrody na dzień dobry nominuje @Norbi , @Spitfirex86, @boleknowak i @Jqmey


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#3
(01.11.2017, 14:45)aseertive napisał(a): określenie strony, zamieniłbym na usługę i nie ograniczył do rzeczy, które wysyłają zapytania, lecz do komend, które są przydatne. Do nagrody na dzień dobry nominuje @Norbi , @Spitfirex86, @boleknowak i @Jqmey

W przypadku komend tak czy inaczej serwer wysyła zapytanie do strony internetowej (zewnętrznego API), więc podchodzi to pod tą definicję. Nie do końca też mi wiadomo, jaką stronę stworzył @Spitfirex86, natomiast (jak na razie) strony @Norbi i @boleknowak trudno uznać za średnio zaawansowane, biorąc pod uwagę ich dość ograniczone możliwości (i to, że nie działają :P).


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#4
@Spitfirex86 stworzył komendę /api Spitfirex86:calc [działanie matematyczne] i /api Spitfirex86:wiki [nazwa strony]


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#5
(01.11.2017, 14:50)aseertive napisał(a): @Spitfirex86 stworzył komendę /api Spitfirex86:calc [działanie matematyczne] i /api Spitfirex86:wiki [nazwa strony]
Które jak ostatnio sprawdzałem były szkicami bez podstawowej obsługi błędów, a nie pełnowartościowymi komendami nadającymi się do powszechnego użycia oraz nagrody.


Odpowiedz
#6
proponuję Twórca, byłoby to dla osób które tworzą na rzecz serwera. np. przyzwoita reklama na youtube, stworzenie logo serwera czy jakiegoś frontendu dla api :)


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#7
(01.11.2017, 15:05)Norbi napisał(a): proponuję Twórca, byłoby to dla osób które tworzą na rzecz serwera. np. przyzwoita reklama na youtube, stworzenie logo serwera czy jakiegoś frontendu dla api :)

Dość mocne uogólnienie, a jednak API, któremu poświęcone zostały 2 aktualizacje i co najmniej 1 zostanie jeszcze poświęcona, zasługuje na własną nagrodę.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#8
(01.11.2017, 14:48)Jqmey napisał(a): strony @Norbi i @boleknowak trudno uznać za średnio zaawansowane, biorąc pod uwagę ich dość ograniczone możliwości (i to, że nie działają :P)

Czyli tylko twoja strona zalicza się do nagrody?  Kappa


(01.11.2017, 14:53)Libter napisał(a):
(01.11.2017, 14:50)aseertive napisał(a): @Spitfirex86 stworzył komendę /api Spitfirex86:calc [działanie matematyczne] i /api Spitfirex86:wiki [nazwa strony]
Które jak ostatnio sprawdzałem były szkicami bez podstawowej obsługi błędów, a nie pełnowartościowymi komendami nadającymi się do powszechnego użycia oraz nagrody.
Ja to powinienem dostać nagrodę za największą ilość niedokończonych projektów związanych z fCraftem :V


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
Odpowiedz
#9
(02.11.2017, 12:48)Spitfirex86 napisał(a):
(01.11.2017, 14:48)Jqmey napisał(a): strony @Norbi i @boleknowak trudno uznać za średnio zaawansowane, biorąc pod uwagę ich dość ograniczone możliwości (i to, że nie działają :P)

Czyli tylko twoja strona zalicza się do nagrody?  Kappa

[Obrazek: C-u8uRwXcAE0s4O.png]


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#10
(01.11.2017, 14:48)Jqmey napisał(a):
(01.11.2017, 14:45)aseertive napisał(a): określenie strony, zamieniłbym na usługę i nie ograniczył do rzeczy, które wysyłają zapytania, lecz do komend, które są przydatne. Do nagrody na dzień dobry nominuje @Norbi , @Spitfirex86, @boleknowak i @Jqmey

W przypadku komend tak czy inaczej serwer wysyła zapytanie do strony internetowej (zewnętrznego API), więc podchodzi to pod tą definicję. Nie do końca też mi wiadomo, jaką stronę stworzył @Spitfirex86, natomiast (jak na razie) strony @Norbi i @boleknowak trudno uznać za średnio zaawansowane, biorąc pod uwagę ich dość ograniczone możliwości (i to, że nie działają :P).

"i to, że nie działają" co Ci u mnie niby nie działa?


Odpowiedz
#11
(02.11.2017, 23:22)boleknowak napisał(a):
(01.11.2017, 14:48)Jqmey napisał(a):
(01.11.2017, 14:45)aseertive napisał(a): określenie strony, zamieniłbym na usługę i nie ograniczył do rzeczy, które wysyłają zapytania, lecz do komend, które są przydatne. Do nagrody na dzień dobry nominuje @Norbi , @Spitfirex86, @boleknowak i @Jqmey

W przypadku komend tak czy inaczej serwer wysyła zapytanie do strony internetowej (zewnętrznego API), więc podchodzi to pod tą definicję. Nie do końca też mi wiadomo, jaką stronę stworzył @Spitfirex86, natomiast (jak na razie) strony @Norbi i @boleknowak trudno uznać za średnio zaawansowane, biorąc pod uwagę ich dość ograniczone możliwości (i to, że nie działają :P).

"i to, że nie działają" co Ci u mnie niby nie działa?

Ostatnio jak wszedłem na stronę pojawił się błąd 500.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#12
"Ostatnio" :thonk:


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości