Coming Soon ™

Ankieta: Czy taka komenda byłaby przydatna?
Jak najbardziej! Popieram.
76.92%
10 76.92%
Nie ma takiej potrzeby.
23.08%
3 23.08%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.3.4] Dodanie komendy na lobby
#1
Wczoraj ja oraz @Mototata odkryliśmy, że osoby bez premium nie wejdą na serwer przy użyciu programu Pickaxe Chat (którego działanie było widocznie już nie raz, gdy inne osoby logowały się przez niego aby pogadać.

Osoby bez premki to jedno, ale ja, który niedawno takową kupiłem, również jestem w kropce, ponieważ musze się logować w lobby i... co dalej? 

W związku z tym, aby osoby bez premki mogły używać tego programu i utrzymywać kontakt z serwerem proponuję dodanie komendy w lobby, która umożliwiałaby wejście na serwer bez wchodzenia w wodospad.


#2
A /eeasy i /hard nie zadziała?


[Obrazek: fElmNP7.png]
#3
Właśnie spróbowałem - nie działa. Pisze mi, że już jesteś na tym serwerze lub serwerze autentykacyjnym... Więc po zalogowaniu lipa...


#4
Dopowiem po co to komu. Zasadniczo chodzi o życie towarzyskie w świecie fcrafta. 
Discord jest i ma się dobrze ale to jest coś co jest bardziej zanurzone w świecie zewnętrznym znajomi z minecrafta mogą sobie pogadać poza minecraftem. 
To forum tez jest - jest świetne i działa  dobrze a nawet bardzo dobrze - ale to jest oficjalne medium do załatwiania "poważnych" spraw i również jest poza minecraftem.
Natomiast czat w Minecrafcie to jest czas rzeczywisty gry. Rano jest tam pusto... Szkoła robi swoje.
Ale w niektórych szkołach jest wifi albo uczniowie mają po prostu własny internet. 
Przemyca się telefon komórkowy na lekcje i ukradkiem wchodzi na fcrafta z androida tylko po to żeby pogadać  i pobyć w grze. 
I szkoła staje się mniej nudna od razu!
Czyż może być piękniejsza forma propagowania? Dreszczyk emocji i zakazany owoc?
Z tego powodu warto rozważyć dodanie jakiejś możliwości wejścia na serwer z aplikacji. Ludzie będą rozmawiać. A potem umrą z pragnienia ale i tak warto :D.


#5
Niestety, taka możliwość niesie za sobą mniejsze bezpieczeństwo. Łatwiej jest zaprogramować boty, żeby napisały /easy lub /hard niż weszł w wodę. @Libter prawdopodobnie celowo to uniemożliwił. Dlatego proponuję utworzenie specjalnej listy, graczy, która mogłaby wpisywać /easy i /hard na serwerze autentykacyjnym. Alternatywnym i może prostszym rozwiązaniem byłaby komenda /ustaw lobby, którą trzebaby było wpisać na serwerze docelowym (bot już tego nie zrobi). Można dodać jeszcze konieczność posiadania 10$ na hardzie i 100$ na easy.


[Obrazek: OAeIeW]
#6

(30.10.2017, 09:43)aseertive napisał(a): Niestety, taka możliwość niesie za sobą mniejsze bezpieczeństwo. Łatwiej jest zaprogramować boty, żeby napisały /easy lub /hard niż weszł w wodę. @Libter prawdopodobnie celowo to uniemożliwił. Dlatego proponuję utworzenie specjalnej listy, graczy, która mogłaby wpisywać /easy i /hard na serwerze autentykacyjnym. Alternatywnym i może prostszym rozwiązaniem byłaby komenda /ustaw lobby, którą trzebaby było wpisać na serwerze docelowym (bot już tego nie zrobi). Można dodać jeszcze konieczność posiadania 10$ na hardzie i 100$ na easy.
Uważam, że to świetny pomysł.
Ale może jednak 10$ na hardzie albo 100$ na izi? Nie mam 100$ ._.


#7
Może zamiast płacenia czy listy graczy, lepiej zrobić, że trzeba mieć na którymś serwerze jakąkolwiek ilość pieniędzy lub czasu online.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#8
(30.10.2017, 09:43)aseertive napisał(a): Można dodać jeszcze konieczność posiadania 10$ na hardzie i 100$ na easy.

(30.10.2017, 10:40)Norbi napisał(a): Może zamiast płacenia czy listy graczy, lepiej zrobić, że trzeba mieć na którymś serwerze jakąkolwiek ilość pieniędzy lub czasu online.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#9
(30.10.2017, 10:26)Ilidumb napisał(a):
(30.10.2017, 09:43)aseertive napisał(a): Niestety, taka możliwość niesie za sobą mniejsze bezpieczeństwo. Łatwiej jest zaprogramować boty, żeby napisały /easy lub /hard niż weszł w wodę. @Libter prawdopodobnie celowo to uniemożliwił. Dlatego proponuję utworzenie specjalnej listy, graczy, która mogłaby wpisywać /easy i /hard na serwerze autentykacyjnym. Alternatywnym i może prostszym rozwiązaniem byłaby komenda /ustaw lobby, którą trzebaby było wpisać na serwerze docelowym (bot już tego nie zrobi). Można dodać jeszcze konieczność posiadania 10$ na hardzie i 100$ na easy.
Uważam, że to świetny pomysł.
Ale może jednak 10$ na hardzie albo 100$ na izi? Nie mam 100$ ._.

(30.10.2017, 10:40)Norbi napisał(a): Może zamiast płacenia czy listy graczy, lepiej zrobić, że trzeba mieć na którymś serwerze jakąkolwiek ilość pieniędzy lub czasu online.
Chyba chodzi o samo posiadanie, bez płacenia.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#10
Dokładnie tak, jak ze składaniem skargi.

X.

PS. Brakuje w ankiecie opcji "Nie korzystam, nie wiem jakie niesie zagrożenia". Szczególnie dla kont premium, w końcu to jakaś zewnętrzna appka, w której trzeba podać swoje hasło do konta...


#11
(30.10.2017, 13:12)Xanth napisał(a): Brakuje w ankiecie opcji "Nie korzystam, nie wiem jakie niesie zagrożenia". Szczególnie dla kont premium, w końcu to jakaś zewnętrzna appka, w której trzeba podać swoje hasło do konta...

Ankieta nie dotyczy zezwolenia na korzystanie z stakich klientów, lecz dodanie samej możliwości wpisania komendy na serwerze autentykacyjnym.


[Obrazek: OAeIeW]
#12
Więc jak @Libter? Propozycja przechodzi?


#13
(01.11.2017, 14:53)Ilidumb napisał(a): Więc jak @Libter? Propozycja przechodzi?
Popatrz na liczbę głosów w ankiecie, a następnie na datę publikacji propozycji i zastanów się jeszcze raz czy ten post był potrzebny.


#14
Propozycja zostaje zaakceptowana.


#15
(05.11.2017, 22:19)Libter napisał(a): Propozycja zostaje zaakceptowana.

W jakiej formie?


[Obrazek: OAeIeW]
#16
(05.11.2017, 22:32)aseertive napisał(a): W jakiej formie?
W formie komendy + sprawdzenie czy gracz wcześniej pojawił się na jednym z serwerów.


#17
Ja sobie tak wchodzę i czytam, i pękam ze śmiechu ;d

Pickaxe chat to coś co ja zapoczątkowałem. Trzeba być tylko świadomym dwóch rzeczy. Zgonów na hardzie spowodowanych odwonieniem i ew innych śmierci. (nasza postać dołącza i nie rusza się. 


A dwa. Po jaką cholerę to potrzebne xd

Tak się składa że pickaxe jest aplikacją która wspiera konta premium i w zasadzie jest dla kont premium (jak laucher premium też xd) 

Chcecie wejść nie mając premki, poszukajcie innej apki, jest ich od groma xdd

Uważam że nie potrzebne, czasem warto zapytać. 



`turlam się ze śmiechu`


#18
(06.11.2017, 02:19)Reizernarog napisał(a): Ja sobie tak wchodzę i czytam, i pękam ze śmiechu ;d

Pickaxe chat to coś co ja zapoczątkowałem. Trzeba być tylko świadomym dwóch rzeczy. Zgonów na hardzie spowodowanych odwonieniem i ew innych śmierci. (nasza postać dołącza i nie rusza się. 


A dwa. Po jaką cholerę to potrzebne xd

Tak się składa że pickaxe jest aplikacją która wspiera konta premium i w zasadzie jest dla kont premium (jak laucher premium też xd) 

Chcecie wejść nie mając premki, poszukajcie innej apki, jest ich od groma xdd

Uważam że nie potrzebne, czasem warto zapytać. 



`turlam się ze śmiechu`

Żadna z innych aplikacji nie umożliwia poruszania się.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#19
Więc jak będzie z realizacją tego @Libter ? W toku?


#20
(26.11.2017, 22:04)Pohevaki napisał(a): Więc jak będzie z realizacją tego @Libter ? W toku?
Dział: w trakcie realizacji ;)


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości