Coming Soon ™

Odwołanie od decyzyji o prsyróceniu rangi moderatora graczowi Wilk_em
#1
Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy. Dzisiaj, decyzją administracji użytkownik Wilk_ odzyskał uprawnienia moderacje, jak i samo stanowisko moderatora. Jestem z tego powodu niepocieszony. I uważam, że odzyskał swoje uprawnienia niesłusznie. Dlatego postanowiłem napisać ten wątek i wnioskować o ponowne rozpatrzenie kwestii jego rangi na easy.fCraft.pl.

Nie uważam, żeby Wilk_ był dobrym moderatorem. Może i robi cuboidy, ale nie o to w tym wszystki chodzi. Nie budzi on zaufania w szczególności najaktywniejszych graczy harda, przez których skargę utracił swoje uprawnienia. Dodatkowo potrafi być On bardzo niemiły.

@Norbi, naruszył wymagania, które pod ostatnią ankietą o przywruceniu jego rangi nadał @Libter W związku z tym wnoszę o zawieszenie jego rangi co najmniej, do momentu rozstrzygnięcia głosowania, wg. wytycznych @Libter zamykając ankietę stosunkowo dużo przed końcem czasu.



Przyklejam dodatkowe powody, dla których nie powinien on piastować tej funkcji:


Kod:
[22:12:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] creepek» /skarga tak
[22:12:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Wilk_$» creepek no juz wpisalem przeciez
Dodatkowo mam plan na inne rozwiązanie problemu z moderacją na easy, ale wątek o tym, dopiero za jakiś czas.


[Obrazek: OAeIeW]
#2
Proszę o olanie tego durnego tematu. Ass, naucz się pisać, nawet nazwy tematu nie potrafisz napisać poprawnie

Dodatkowo to z tobą jest o wiele więcej problemów niż z wilkiem. Wilk przynajmniej potrafi przeprosić, ty dalej brniesz w baranowatość.


#3
A co ma brak zaufania graczy harda do moderacji na easy? Bo nie rozumiem...
Zdecydowana większość stałych graczy easy Wilka lubi i mu ufa. Niemiły jest dla ciebie. Tak samo jak inni gracze, zgadnij dlaczego.

X.


#4
(01.11.2017, 11:54)tydraniu napisał(a): Ass

Proszę, nie pisz tak do mnie.
[spoiler]
[Obrazek: image.png?width=586&height=593]
[/spoiler]


[Obrazek: OAeIeW]
#5
Norbi wyjaśnił dlaczego zamknął wcześniej ankietę. I to nie było dużo wcześniej, raptem parę godzin. Nocnych nie ma co liczyć. Wilk jest modem izi, nie musi budzić zaufania graczy z harda. Grunt żeby na izi nie trzeba było czekać długo na cuby.
Swoje pomysły na modów izi zatrzymaj dla siebie, pewnie znowu urodzisz jakiś poroniony pomysł

Piszę tak, jak się zachowujesz. Ass idealnie pasuje


#6
(01.11.2017, 12:04)tydraniu napisał(a): Norbi wyjaśnił dlaczego zamknął wcześniej ankietę. I to nie było dużo wcześniej, raptem parę godzin. Nocnych nie ma co liczyć. Wilk jest modem izi, nie musi budzić zaufania graczy z harda. Grunt żeby na izi nie trzeba było czekać długo na cuby.
Swoje pomysły na modów izi zatrzymaj dla siebie, pewnie znowu urodzisz jakiś poroniony pomysł


Może i wyjaśnił, ale jakoś, jak było więcej głosów na nie, to ankieta magicznie została i (cały czas jest!) otwarta, a tu, jak była minimalna przewaga głosów na tak (wymagane są 2/3) to naglee wątek się magicznie zamknął. Uważam to za postronne traktowanie i faworyzację jednej ze stron , co u administratora jest nie dopuszczalne.


[Obrazek: OAeIeW]
#7
Liczba głosów w obu ankietach była zbliżona. Po prostu ludzie zmienili zdanie. Tylko krowa poglądów nie zmienia.


#8
(01.11.2017, 12:11)tydraniu napisał(a): Tylko krowa poglądów nie zmienia.


I Jaran.

X.


#9
(01.11.2017, 12:07)aseertive napisał(a): jak była minimalna przewaga głosów na tak (wymagane są 2/3) to naglee wątek się magicznie zamknął.
80/20 to jest minimalna? Zamiast 2 zwolenników na jednego przeciwnika jak przy 2/3, na jednego przeciwnika jest tutaj aż 4 zwolenników!

Nadanie rangi junior moderatora nastąpiło za moją zgodą, tak wysokie poparcie jest aż nadto wystarczające i pokazuje, że @Wilk udzielając się w nowym temacie potrafił odzyskać zaufanie społeczności. Zamykam ten troll-wątek.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości