Coming Soon ™

Skarga na Pohevaki
#21
(29.10.2017, 17:45)Xanth napisał(a): Trzynastoletni youtuber, czego się spodziewałeś?

X.


XD ja mam 11 lat

(29.10.2017, 17:54)Pantuskowa napisał(a): Miki naprawdę tyle kłótni o tabliczkę...
Postaw ją w miejscu gdzie każdemu będzie pasowało a nie tam gdzie przeszkadza...koszt tabliczki jest wprost śmieszny...
Drewno tylko było twoje drewno nic nie kosztuje wydobycie go parę sekund
Na tym cuboidzie była tylko tabliczka nic więcej a z tego co wyczytałam zagarnąłeś również coś co wybudował pohevaki i to jemu należy się rekompensata za nerwy oraz chamskie zagarniecie jego pracy 
Czy tak ciężko się DOGADAĆ 
Ludzie no...


Przepraszam bardzo ^^ ta tablica powstała zanim jauza zagarnęła obecny obszar i nie było wtedy "Pałacu w stylu weneckim" itp. nic nie wiedziałem o tym a pomysł z tablicą powstał żeby promować sklepy i pomagać graczom dotrzeć do jakiegoś miejsca


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#22
Cóż... Jednak musisz przyznać, że robienie ściany 4x7, żeby umieścić na nim dwie tabliczki jest nierozsądne.


#23
(29.10.2017, 19:38)Ilidumb napisał(a): Cóż... Jednak musisz przyznać, że robienie ściany 4x7, żeby umieścić na nim dwie tabliczki jest nierozsądne.

@Ilidumb może........ gdyby dłużej stała to może zdemontowałbym trapdoory i zrobił więcej tabliczek
Jednak nierozsądne jest ,również niszczenie czyjejś pracy tak jak zrobił to @Pohevaki ^^


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#24
(30.10.2017, 08:01)MikiCreator napisał(a):
(29.10.2017, 19:38)Ilidumb napisał(a): Cóż... Jednak musisz przyznać, że robienie ściany 4x7, żeby umieścić na nim dwie tabliczki jest nierozsądne.

@Ilidumb może........ gdyby dłużej stała to może zdemontowałbym trapdoory i zrobił więcej tabliczek
Jednak nierozsądne jest ,również niszczenie czyjejś pracy tak jak zrobił to @Pohevaki ^^

Czy ty to robisz żeby nabić sobię posty? Normalny człowiek nie kłoci się o trochę piaskowca i jakieś kilka desek...człowieku opamiętaj się i nie pisz tego bo to jest plątanina słów a nie coś co Libter rozpatrzy. Przy każdym poście domagasz się odszkodowania, ogarnij się i pisz z sensem. Bo to co teraz robisz nie jest godne rozpatrzenia a nawet czytania bo aż oczy krwawią.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#25
@MikiCreator zapomniałeś jeszcze napisać skargę na mnie i na Libtera - przecież to ja usunąłem cuboid, a Libter nie miał nic przeciwko :>


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
#26
Według mnie, ta skarga jest bezpodstawna.


[Obrazek: OAeIeW]
#27
(30.10.2017, 16:08)Spitfirex86 napisał(a): @MikiCreator zapomniałeś jeszcze napisać skargę na mnie i na Libtera - przecież to ja usunąłem cuboid, a Libter nie miał nic przeciwko :>


I co mi z tego
I tak @Spitfirex86 nie usunąłbyś cuboida gdyby @Pohevaki tego nie chciał

(30.10.2017, 16:24)aseertive napisał(a): Według mnie, ta skarga jest bezpodstawna.

Bezpodstawna ? hmm... dlaczego ?
Psucie komuś pracy i usuwanie cuboida to niewystarczający powód @aseertive ? Bo moim zdaniem jest to powód na ukaranie ^^


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#28
"pracy" na ustawienie tego na pewno nie poświęciłeś 10 minut...
twój cuboid w tamtym miejscu nie był potrzebny a skarga jest po prostu śmieszna...


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
#29
(30.10.2017, 17:41)MikiCreator napisał(a):
(30.10.2017, 16:08)Spitfirex86 napisał(a): @MikiCreator zapomniałeś jeszcze napisać skargę na mnie i na Libtera - przecież to ja usunąłem cuboid, a Libter nie miał nic przeciwko :>


I co mi z tego
I tak @Spitfirex86 nie usunąłbyś cuboida gdyby @Pohevaki tego nie chciał

(30.10.2017, 16:24)aseertive napisał(a): Według mnie, ta skarga jest bezpodstawna.

Bezpodstawna ? hmm... dlaczego ?
Psucie komuś pracy i usuwanie cuboida to niewystarczający powód @aseertive ? Bo moim zdaniem jest to powód na ukaranie ^^

No i po co tworzysz te "skargi"? Już była na libtera teraz na pohevakiego. Na kogo jeszcze zrobisz? Żeby sobie ponabijać posty i znaleźć szybko kasę, żądasz odszkodowania + nabijasz sobie przy tym posty. Fajny sposób nie? @Libter nie ma zamydlonych oczu więc uważaj bo polecisz.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#30
(30.10.2017, 18:34)Milo napisał(a): No i po co tworzysz te "skargi"? Już była na libtera teraz na pohevakiego. Na kogo jeszcze zrobisz? Żeby sobie ponabijać posty i znaleźć szybko kasę, żądasz odszkodowania + nabijasz sobie przy tym posty. Fajny sposób nie? @Libter nie ma zamydlonych oczu więc uważaj bo polecisz.


Po co tworzę ? Po co ? Niszczenie cudzej pracy i rozbieranie cuboida to wystarczający powód .
Na kogo jeszcze ? Na tego co mnie wkurzy (popsuje coś i rozbierze cuboida lub go pomniejszy tak jak ZongZong)

Nabijać posty ? Skargi piszę tylko wtedy jak ktoś mnie wkurzy ^
Żądanie odszkodowanie to odpłacanie za zniszczenie komuś pracy ( chyba nie poczułbyś się szczęśliwy jakby ktoś Ci coś popsuł nie przeprosił i nie dał odszkodowania)


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#31
Cytat:ZongZong

:D

X.


#32
Jeśli ktoś tu dostanie karę lub upomnienie, to raczej będzie to @MikiCreator za niepotrzebne angażowanie ekipy i Imperatora @Libter.


[Obrazek: OAeIeW]
#33
(30.10.2017, 20:24)MikiCreator napisał(a):
(30.10.2017, 18:34)Milo napisał(a): No i po co tworzysz te "skargi"? Już była na libtera teraz na pohevakiego. Na kogo jeszcze zrobisz? Żeby sobie ponabijać posty i znaleźć szybko kasę, żądasz odszkodowania + nabijasz sobie przy tym posty. Fajny sposób nie? @Libter nie ma zamydlonych oczu więc uważaj bo polecisz.


Po co tworzę ? Po co ? Niszczenie cudzej pracy i rozbieranie cuboida to wystarczający powód .
Na kogo jeszcze ? Na tego co mnie wkurzy (popsuje coś i rozbierze cuboida lub go pomniejszy tak jak ZongZong)

Nabijać posty ? Skargi piszę tylko wtedy jak ktoś mnie wkurzy ^
Żądanie odszkodowanie to odpłacanie za zniszczenie komuś pracy ( chyba nie poczułbyś się szczęśliwy jakby ktoś Ci coś popsuł nie przeprosił i nie dał odszkodowania)

Twoje argumenty nie mają prawa bytu zresztą jak te żałosne "skargi" zachowaj resztki godności i nie wypisuj bzdur bo to co teraz robisz to nie do opisania...A co do skargi na @Libter wkurzyłeś się na libtera to na niego skarge jaki w tym sens nie ma w tym sensu. Moim zdaniem nie powinieneś żądać odszkodowania lub jakiej kolwiek rekompenstaty tylko błagać teraz libtera, aby bana ci nie dał i tylko skończyło się na ostrzeżeniu. Ale pamiętaj "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie" tak będzie z Tobą.

Pozdrawiam :)


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#34
(30.10.2017, 21:08)Milo napisał(a):
(30.10.2017, 20:24)MikiCreator napisał(a):
(30.10.2017, 18:34)Milo napisał(a): No i po co tworzysz te "skargi"? Już była na libtera teraz na pohevakiego. Na kogo jeszcze zrobisz? Żeby sobie ponabijać posty i znaleźć szybko kasę, żądasz odszkodowania + nabijasz sobie przy tym posty. Fajny sposób nie? @Libter nie ma zamydlonych oczu więc uważaj bo polecisz.


Po co tworzę ? Po co ? Niszczenie cudzej pracy i rozbieranie cuboida to wystarczający powód .
Na kogo jeszcze ? Na tego co mnie wkurzy (popsuje coś i rozbierze cuboida lub go pomniejszy tak jak ZongZong)

Nabijać posty ? Skargi piszę tylko wtedy jak ktoś mnie wkurzy ^
Żądanie odszkodowanie to odpłacanie za zniszczenie komuś pracy ( chyba nie poczułbyś się szczęśliwy jakby ktoś Ci coś popsuł nie przeprosił i nie dał odszkodowania)

Twoje argumenty nie mają prawa bytu zresztą jak te żałosne "skargi" zachowaj resztki godności i nie wypisuj bzdur bo to co teraz robisz to nie do opisania...A co do skargi na @Libter wkurzyłeś się na libtera to na niego skarge jaki w tym sens nie ma w tym sensu. Moim zdaniem nie powinieneś żądać odszkodowania lub jakiej kolwiek rekompenstaty tylko błagać teraz libtera, aby bana ci nie dał i tylko skończyło się na ostrzeżeniu. Ale pamiętaj "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie" tak będzie z Tobą.

Pozdrawiam :)

Kto tu mówi o mieczu ? A może się cwaniaku zmierzymy ? Może powalczymy ?

(30.10.2017, 20:56)aseertive napisał(a): Jeśli ktoś tu dostanie karę lub upomnienie, to raczej będzie to @MikiCreator za niepotrzebne angażowanie ekipyi Imperatora @Libter.


Na pewno ? Zobaczymy..... Ja nikogo nie angażuje tylko wstawiam wątek z skargą w słusznej sprawie


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#35
Dobra, serio Miki, zbastuj.

Zachowujesz się jak 5 klasista w otoczeniu licealistów (i tak właśnie jest). Serio, daruj sobie.

X.


#36
(30.10.2017, 21:21)Xanth napisał(a): Dobra, serio Miki, zbastuj.

Zachowujesz się jak 5 klasista w otoczeniu licealistów (i tak właśnie jest). Serio, daruj sobie.

X.

Może za sobą nieprzepadamy, ale z tym się napewno zgodzę.


[Obrazek: OAeIeW]
#37
Wedlug mnie watek powinien być zamknięty poniewaz cala tresc i tłumaczenia nie maja sensu.


#38
Iksde, iksde, cztery klaśnięcia oraz pięć obrotów.

Rozumiem, że możecie czuć niedosyt po dramie z wilkiem, ale to nie powód, żeby kręcić o kilka desek.


#39
(30.10.2017, 21:13)MikiCreator napisał(a):
(30.10.2017, 21:08)Milo napisał(a):
(30.10.2017, 20:24)MikiCreator napisał(a):
(30.10.2017, 18:34)Milo napisał(a): No i po co tworzysz te "skargi"? Już była na libtera teraz na pohevakiego. Na kogo jeszcze zrobisz? Żeby sobie ponabijać posty i znaleźć szybko kasę, żądasz odszkodowania + nabijasz sobie przy tym posty. Fajny sposób nie? @Libter nie ma zamydlonych oczu więc uważaj bo polecisz.


Po co tworzę ? Po co ? Niszczenie cudzej pracy i rozbieranie cuboida to wystarczający powód .
Na kogo jeszcze ? Na tego co mnie wkurzy (popsuje coś i rozbierze cuboida lub go pomniejszy tak jak ZongZong)

Nabijać posty ? Skargi piszę tylko wtedy jak ktoś mnie wkurzy ^
Żądanie odszkodowanie to odpłacanie za zniszczenie komuś pracy ( chyba nie poczułbyś się szczęśliwy jakby ktoś Ci coś popsuł nie przeprosił i nie dał odszkodowania)

Twoje argumenty nie mają prawa bytu zresztą jak te żałosne "skargi" zachowaj resztki godności i nie wypisuj bzdur bo to co teraz robisz to nie do opisania...A co do skargi na @Libter wkurzyłeś się na libtera to na niego skarge jaki w tym sens nie ma w tym sensu. Moim zdaniem nie powinieneś żądać odszkodowania lub jakiej kolwiek rekompenstaty tylko błagać teraz libtera, aby bana ci nie dał i tylko skończyło się na ostrzeżeniu. Ale pamiętaj "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie" tak będzie z Tobą.

Pozdrawiam :)

Kto tu mówi o mieczu ? A może się cwaniaku zmierzymy ? Może powalczymy ?

(30.10.2017, 20:56)aseertive napisał(a): Jeśli ktoś tu dostanie karę lub upomnienie, to raczej będzie to @MikiCreator za niepotrzebne angażowanie ekipyi Imperatora @Libter.


Na pewno ? Zobaczymy..... Ja nikogo nie angażuje tylko wstawiam wątek z skargą w słusznej sprawie
Nie wiesz to nie pisz to z tym "może się zmierzymy" do łez mnie sprowadziło, ogólnie z mieczem to przysłowie. Nie chodzi o żadną walkę na PvP, tylko o to, że wojujesz, wojujesz i to na dobre Ci nie wyjdzie o tym mówi to przysłowie. I to co teraz wypisujesz to naprawdę żenua. Teraz tak tym swoim "powalczymy" i  resztą napewno sobie tylko wstyd przyniosłeś ale czego można oczekiwać. Cóż ogarnij się bo tylko pośmiewisko z siebie robisz. 


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#40
Ogółem to MIKI jest do wszystkiego zdolny już była skarga na @Libter nawet, może kiedyś sam na siebie napisze (kwestia czasu). Lepiej przestańmy to ciągnąć i mu tłumaczyć każdy przecież wie co zrobi Libter....Gdy będziemy to ciągnąć on będzie się nakręcał i nakręcał, zaraz pojawi się skarga na mnie, na każdego kto tu coś napisze...jaki w tym sens miki chcesz się pokłócić ponabijać posty i znaleźć szybką kase? Jeśli tak to nie na tym serwerze, tutaj grają ludzie którzy mają rozum którego Tobie właśnie brakuje. Nie ma sensu się z Tobą kłócić bo ja przytoczyłem przysłowie a ty go nie znałeś i myślałeś że chodzi o pvp. Powiem tyle z czasem on sam na siebie napisze skargę on robi wszystko pochopnie, zamiast trochę pomyśleć dogadać się to ty nie chcesz wszystkiego a nic od siebie. To wszystko co tu piszesz to jedna WIELKA PLONTANINA SŁÓW chcesz być szanowany i uznawany za normalnego człowieka ale spójrz jak siebie prezentujesz. Miki zaprzestań dobrze Ci radzę i tak to wszystko co robisz wychodzi ci na złe, co ci daje pisanie tych skarg? Nic poza denerwowaniem ludzi, jedyne korzyści jakie odnosisz to sobie posty nabijasz. Jestem za zbanowaniem na ochłonięcie bo to co on wyprawia...przechodzi ludzkie pojęcie. 

Pozdrawiam. ;-;


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości