Coming Soon ™

Skarga na Pohevaki
#41
[Obrazek: flat,800x800,075,f.u2.jpg]


#42
(31.10.2017, 08:02)Milo napisał(a):
(30.10.2017, 21:13)MikiCreator napisał(a):
(30.10.2017, 21:08)Milo napisał(a):
(30.10.2017, 20:24)MikiCreator napisał(a):
(30.10.2017, 18:34)Milo napisał(a): No i po co tworzysz te "skargi"? Już była na libtera teraz na pohevakiego. Na kogo jeszcze zrobisz? Żeby sobie ponabijać posty i znaleźć szybko kasę, żądasz odszkodowania + nabijasz sobie przy tym posty. Fajny sposób nie? @Libter nie ma zamydlonych oczu więc uważaj bo polecisz.


Po co tworzę ? Po co ? Niszczenie cudzej pracy i rozbieranie cuboida to wystarczający powód .
Na kogo jeszcze ? Na tego co mnie wkurzy (popsuje coś i rozbierze cuboida lub go pomniejszy tak jak ZongZong)

Nabijać posty ? Skargi piszę tylko wtedy jak ktoś mnie wkurzy ^
Żądanie odszkodowanie to odpłacanie za zniszczenie komuś pracy ( chyba nie poczułbyś się szczęśliwy jakby ktoś Ci coś popsuł nie przeprosił i nie dał odszkodowania)

Twoje argumenty nie mają prawa bytu zresztą jak te żałosne "skargi" zachowaj resztki godności i nie wypisuj bzdur bo to co teraz robisz to nie do opisania...A co do skargi na @Libter wkurzyłeś się na libtera to na niego skarge jaki w tym sens nie ma w tym sensu. Moim zdaniem nie powinieneś żądać odszkodowania lub jakiej kolwiek rekompenstaty tylko błagać teraz libtera, aby bana ci nie dał i tylko skończyło się na ostrzeżeniu. Ale pamiętaj "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie" tak będzie z Tobą.

Pozdrawiam :)

Kto tu mówi o mieczu ? A może się cwaniaku zmierzymy ? Może powalczymy ?

(30.10.2017, 20:56)aseertive napisał(a): Jeśli ktoś tu dostanie karę lub upomnienie, to raczej będzie to @MikiCreator za niepotrzebne angażowanie ekipyi Imperatora @Libter.


Na pewno ? Zobaczymy..... Ja nikogo nie angażuje tylko wstawiam wątek z skargą w słusznej sprawie
Nie wiesz to nie pisz to z tym "może się zmierzymy" do łez mnie sprowadziło, ogólnie z mieczem to przysłowie. Nie chodzi o żadną walkę na PvP, tylko o to, że wojujesz, wojujesz i to na dobre Ci nie wyjdzie o tym mówi to przysłowie. I to co teraz wypisujesz to naprawdę żenua. Teraz tak tym swoim "powalczymy" i  resztą napewno sobie tylko wstyd przyniosłeś ale czego można oczekiwać. Cóż ogarnij się bo tylko pośmiewisko z siebie robisz. 


Tak naprawdę znam to przysłowie ale walić

(30.10.2017, 21:21)Xanth napisał(a): Dobra, serio Miki, zbastuj.

Zachowujesz się jak 5 klasista w otoczeniu licealistów (i tak właśnie jest). Serio, daruj sobie.

X.


Prawie trafiłeś chodzę do 6 klasy :P


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#43
@Libter

Proponuje zamknąć ten temat żeby nie potrzebnie wzburzać innych graczy.


[Obrazek: giphy.gif]
#44
Podsumuję:

[Obrazek: 0uQgSB8.jpg]

X.


#45
(29.10.2017, 18:29)MikiCreator napisał(a): ic nie wiedziałem o tym a pomysł z tablicą powstał żeby promować sklepy i pomagać graczom dotrzeć do jakiegoś miejsca
Od promowania sklepów jest forum, od pomagania graczom jak gdzieś dotrzeć jest tzw dynamapa


#46
@MikiCreator podaj współrzędne.


#47
To koło sklepu @Mototata z mułami teraz oczywiście jest tam tablica @Pohevaki większa od mojej 
Oto tablica @Pohevaki na miejscu mojej
[Obrazek: fEKrDSo.png]
I nie równy napis 8)


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#48
Brak dowodów świadczących o wkładzie @MikiCreator w miejscu tablicy, nawet jeśli była to nadal jest i "ładniejsze niż pierwowzór".


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości