Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za tym, aby wilk_ sprawował ponownie funkcję moderatora na easy.fCraft.pl?
Tak, chcę.
79.17%
19 79.17%
Nie, nie chcę.
20.83%
5 20.83%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ponowny powrót wilk_ na stanowisko moderatora
#21
@piesm
To nie są wybory najfajniejszego gracza jakbyś czasem nie zaczaił. Potrzebny jest człowiek do odwalania czarnej roboty, a ass jest za bardzo toksyczny, żeby mógł mieć jakiekolwiek stanowisko


#22
Szybko ! zamykać temat bo później bedzie dużo głosów na NIE !


Lubie easy
#23
Vote Wilk_ for JMod 2017 :D


#24
Ankieta zostanie zakończona 1 listopada.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#25
(29.10.2017, 13:33)tydraniu napisał(a): @piesm
To nie są wybory najfajniejszego gracza jakbyś czasem nie zaczaił. Potrzebny jest człowiek do odwalania czarnej roboty, a ass jest za bardzo toksyczny, żeby mógł mieć jakiekolwiek stanowisko

A czy nie głosujecie bo wilk jest "Fajnym modem"???


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#26
(29.10.2017, 13:20)piesm napisał(a):
(29.10.2017, 11:21)Norbi napisał(a): solidne cuboidy


Czyli że jak ktoś umie robić cuboidy to ma +2 punkty fajności...

@norbi ten argument jest śmieszny.

Gdyby był śmieszny to bym nie pisał. Już kilka razy u różnych moderatorów zdarzyło się, że zrobienie cuboida na odpowiednią wielkość było dużym wyzwaniem


[Obrazek: fElmNP7.png]
#27
(30.10.2017, 08:47)piesm napisał(a): A czy nie głosujecie bo wilk jest "Fajnym modem"???

Nie, głosujemy, bo jest użytecznym modem. Fajność nie ma tu nic do rzeczy.

X.


#28
(29.10.2017, 12:23)scrablord napisał(a): Błazenada.

Oj, oj @scrablord.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#29
kocham takie soł macz <3

@edit:
>Bij się o stanowisko z jakimś typkiem
>Naślij swoich kolegów do głosowania (ten drugi robi to samo)
>Zarzuć mu hipokryzję i fałszerstwo
>Zacznij podawać prywatne wiadomości
>Rób wszystko zeby oczernić tamtego (on nadal robi to samo)
>Wspólnie dziwcie się, że nikt was nie lubi

Tylko czołem zaklaskać i wyjść na kolanach...


#30
(30.10.2017, 22:40)fullfun napisał(a): @edit:
>Bij się o stanowisko z jakimś typkiem
>Naślij swoich kolegów do głosowania (ten drugi robi to samo)
>Zarzuć mu hipokryzję i fałszerstwo
>Zacznij podawać prywatne wiadomości
>Rób wszystko zeby oczernić tamtego (on nadal robi to samo)
>Wspólnie dziwcie się, że nikt was nie lubi

1. Nie bije się o stanowisko. Miejsc jest dużo a im więcej moderatorów tym lepiej
2. Nikogo nie nasyłałem do głosowania. Ten drugi ...
5. Nie robie wszystkiego by oczernić "tamtego" Napisałem tylko jednego posta którego można uznać za atak
6. Nie starałem się nigdy by każdy mnie lubił @assertive chyba też nie.


#31
To prawda, że miałem konflikt z @wilk ale nigdy nie życzyłem mu utraty stanowiska. Lekkie ograniczenie permisjii dla modów owszem, ale każdy moderator  wypełniający sumiennie obowiązki jest cenny . Tak długo, jak potrafi przyznać się do błędów, a w tym przypadku, warunek spełniony, więc sądzę, że nalezy dać wilkowi szansę. 

@fullfun twoje  komentarze są często wyjęte z d... Zarówno w tym wątku jak i mojej skardze, gdzie nie rozumiesz prawdziwych problemów , a mimo to wypowiadasz się. Sory, że tak ostro i agresywnie, ale widzę to po tobie wyraźnie. Skończ z tego rodzaju wypowiedziami. Jestem nimi zdegustowany.

Dlaczego nagle popieram wilka? Nie, nie tylko z powodu ludzi którzy chcą jego powrotu, ale z powodu tego, że dobrze wiem, jak cieżko jest dobrać jakąkolwiek ekipę, któraby ogarniała co się dzieje i spełniała swoje obowiązki. Wilk poprzednio przegiął, ale ostatecznie sam to przyznał... Sprawa zakończona. Żadne urazy i dramy inie trwają wiecznie, tak długo, jak ludzie są w stanie przyznawać się do błędów z godnością.

A może uważasz, że twoja opinia wnosi jakieś cenne informacje o których do tej pory się nie dowiedzieliśmy lub nie zostaly one już zaznaczone w poprzednich wątkach?


#32
@up, jestem po prostu zdegustowany tym poziomem.

@topic: Szczerze? Nie liczy się popularność i kontakty, a jakość i produktywność.

@edit:
Wybacz, jeśli jakoś przeszkadzam na tym forum, ale nie miałem na celu nikogo urazić czy robić mu przykrości.


#33
Wyniki raczej się nie zmienią, więc w sumie można zamknąć ankietę. Tak więc @wilk ponownie dołącza do grona moderacji easy ;)


[Obrazek: fElmNP7.png]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości