Coming Soon ™

NotoSS i JanuszGamer
#14
(28.10.2017, 20:17)Szerbi napisał(a):
(28.10.2017, 19:49)JanuszGamer napisał(a): Napisałeś "woleliście ich zabić, a potem sobie beke z nich robić" hmm czyli pvp na tym sewie jest zabronione? w napisanych zdaniach między mną a NotoSS nie wynika że "beke" z nich robimy :P
Napisałeś "To co zrobiliście było debilne i niepotrzebne totalnie" pvp na tym serwie jest debilne    to po ono jest? -.- 
Napisałeś "Regulamin jest, jaki jest i nie próbuj go teraz zmieniać, aby ominąć karę." W moich wypowiedziach w tym temacie nic nie świadczy że chce ominąć karę
i zaproponowałem dodanie nowego punktu do regulaminu żeby zmniejszyć takie bezsensowne zachowania o itemy 



i takie PS. po co dodajesz niepotrzebną sygnaturę która nic nie wnosi do tego tematu zostałeś "wyrzucony" to z jakiejś przyczyny i nic tego nie zmieni -.-

Sygnaturka jest pod każdym postem.
Nikt mnie nie wyrzucił, siedziałem na kanale głosowym o nazwie Kosz, reszte zdołasz chyba sam sobie poukładać.


PvP nie jest zabronione, jest dozwolone kiedy dwojga graczy lub więcej zgodzi się na nie i przy ustalonych warunkach zacznie walczyć.
Wy się za przeproszeniem wpierdoliliście z butami w ich walkę, pozabijaliście i śmieszkowaliście.

Cytat:Napisałeś "Regulamin jest, jaki jest i nie próbuj go teraz zmieniać, aby ominąć karę." W moich wypowiedziach w tym temacie nic nie świadczy że chce ominąć karę

i zaproponowałem dodanie nowego punktu do regulaminu żeby zmniejszyć takie bezsensowne zachowania o itemy 

Czyli i tak próbujesz ominąć karę i zmienić regulamin

"Czyli i tak próbujesz ominąć karę i zmienić regulamin" hah niby jak :P

"PvP nie jest zabronione, jest dozwolone kiedy dwojga graczy lub więcej zgodzi się na nie i przy ustalonych warunkach zacznie walczyć.

Wy się za przeproszeniem wpierdoliliście z butami w ich walkę, pozabijaliście i śmieszkowaliście." /ustaw pvp to jest zezwolenie moim zdaniem


[Obrazek: 911788b4498092064eb8752842e0]
  


Wiadomości w tym wątku
NotoSS i JanuszGamer - przez Xanth - 28.10.2017, 14:54
RE: Skarga na graczy NotoSS i JanuszGamer - przez JanuszGamer - 28.10.2017, 20:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości