Coming Soon ™

Wielka afera o małego rodzynka
#1
Sprawa jest śmiechu warta i nie byłaby nawet warta wstawiania na forum gdyby nie ślepota moderatora, niepatrzącego na budowniczego danej rzeczy (po raz drugi zostałem w takie coś wwalony i przez tego samego gracza).

Ale zacznijmy od początku i od sprawy, która się liczy:

Typ wniosku: U S U N Ą Ć
Nazwa cuboida: mikisgreatworld_tablica_jauza
Świat cuboida: zwykły świat
Uzasadnienie: Cuboid nie ma możliwości bycia tym czym miał być kiedyś. Pomimo zgody MIKIsgreatworld na przesuniecie jego tablicy i odbudowanie jej obok, co zostało rozpoczęta, gdyż na chwile miałem tam nawet posiadacza, jednak nie dane mi było nic dokończyć, toteż drogę wyremontowałem za swoje materiały obok tablicy oraz zalążek nowej zbudowałem JA. Gdyby MIKI powierzył choćby mieszkanca na kilka minut dłużej sprawa byłaby zakończona bo tablica byłaby przesunięta całkowicie...Ale tak się nie stało. Niżej ciąg dalszy.

Oto zdjecie tablicy sprzed przemiany. Pokrywa ją i tylko ją cuboid na tablicę gracza, który najmniej ze wszystkich powinien posiadać cuboid tak odległy od jego ziem, cuboid na którym... leżą 3 inne cuboidy! W związku z tym nałatwiej byłoby mi dac mieszkańca abym przesunął nieatualizwoany i nieużytkowy obiekt jaką była wcześniej tablica, nawet gdyby miała nie leżeć na jego cubie - umowa byłaby jak najbardziej dokonana, a jako, że jestem tak dobrym sąsiadem pormującym jego wioskę w netherze, to nawet bym pomógł przy info na tablicy... aby było jasne i aktualne... Ale ok, zdjęcie jego tablicy:

[Obrazek: KQKir2Z.jpg]

W każdej chwili każdy z materiałów mogę zwrócić, bo miałem ich użyć do odbudowy po przeniesieniu, ale po dodaniu wielu swoich ostatecznie powstało to:

[Obrazek: AUwDEwd.jpg]

Taaak... duże to w porównaniu do oryginału, ale to miało sie wkomponowac w budynke za nim i to miało stać obok wejścia i na skrzyżowaniu, element łatwo zauważalny, jednak...

DZIŚ STAŁ SIĘ OSOBNISTYM MONUMENTEM GŁUPOTY! Cały ocuboidowany. Moje materiały, moja praca, moje szczere serce, by go przesunąć, a nie usuwać i moje wielokrotne dażenie do POKOJOWEGO rozwiązania patowej sytuacji licznymi środkami perswazji oprócz jawnego i nielegalnego griefowania. No i nie groziłem mu w żaden sposób - w końcu sąsiad to sąsiad.

 
Gdy wróciłem dziś do gry, załamałem się po ujrzeniu tego cuboida. Nie wymagam niczego prócz jego usuniecia. Przez wzgląd na to, że MIKI jest sąsiadem, zostawię i dokończę tablice na własnym cuboidzie i zignoruję kradzież mojego przejścia i mojego betonu i części materiałów oraz CZASU na robienie dojścia do niego drogi w netherze...

Liczę na zrozumienie... Ta tablica jest tak niewielką sprawą i śmieszną, że nie warto o tym pisać, ale powiększenie cuba bez sprawdzenia kto to robił jest... dobra, obiewacłem, że nie użyję tutaj żadnych słów, które podkreśla moje oburzenie.

Za błędy w tekście szczerze przepraszam.


#2
Cuboid nie zawierał ani jednego bloku postawionego przez @MikiCreator (znajdowały się za to bloki postawione przez @Pohevaki) i pokrywał się z cuboidem pohevaki_akwen2, więc został usunięty.


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
#3
Więc zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości