Coming Soon ™

[Zbiorczy] Pochwały dla moderacji
#21
(24.06.2017, 18:24)Pefaaz napisał(a): @Heku, Hekutoki - bardzo aktywny moderator (chyba najaktywniejszy), widzę go prawie ciągle na Hardcore fCraft.pl. Szybki w działaniu stworzył mi cuboid, jak i powiększył go. Widziałem już dwa razy jak szybko rozwiązuje spory na czacie.
Polecam  <3
Bo jest tylko 2 moderatorów. A tak ogólnie to Hekutoki to dziewczyna :)


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#22
@JanekJaran fajny mod i lider ZO


Odpowiedz
#23
(24.06.2017, 20:12)PolskiPro napisał(a): @JanekJaran fajny mod i lider ZO
A myślałem, że mój nick nigdy nie pojawi się w tym wątku.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#24
@JanekJaran - za bycie dobrym i pomocnym modem, sprawnie ogarnia cuboidy, pomaga nowym, podpowiada komendy, potrafi śmieszkować Kappa


Odpowiedz
#25
@Heku "Hekutoki" - wystarczy, że napisze ten nick i wszyscy wiedzą czemu to właśnie ta moderatorka jest najlepsza. 
Sumienna, ambitna, cierpliwa, pomocna - no i aktywna. Poza zgrywaniem poważnej "Pani Admin" jest też fajną osobą, tam gdzie fCraft'owy regulamin nie sięga :P


at least i have chicken...
Odpowiedz
#26
@Libter zasługuje na awans, jest chłopak aktywny Kappa


Odpowiedz
#27
Hekutoki - aktywna, pomocna, zawsze szybko wypełnia zlecenia i pomaga w razie problemow. Ogromny plusik!


Odpowiedz
#28
Nie wiedziałem, że istnieje taki wątek, więc:

Pochwała należy się Hekutoki, najbardziej opanowany moderator na serwerze. Bardzo aktywna, pomocna, szybko załatwia sprawy z modreq. 
Taka osoba w ekipie to skarb. ;)


Odpowiedz
#29
Heku na cModa! :V


Odpowiedz
#30
@Libter jest w ekipie najdłużej, a jeszcze nie dostał awansu, mimo, że stoi za praktycznie wszystkimi aktualizacjami.


Odpowiedz
#31
@Ksenik szybko robi cuboidy, przyjazny


Odpowiedz
#32
@Spitfirex86 szybko robi cuboidy


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości