Coming Soon ™

Autystyczna twórczość muzyczna Merkuriusza
#1
Zaczęło się niewinnie, nagrałem sobie krótki filmik ( który wstawiłem tutaj ), potem uznałem, że nagram drugi... I spontanicznie wyszedł trzeci i pomysły na kolejne, dlatego postanowiłem założyć wątek zbiorczy w którym będę postował swoją radosną nieco autystyczną twórczość.

Zapraszam do słuchania, oglądania i oceniania! :)








Już wkrótce więcej interesujących kawałków!


Odpowiedz
#2
Te filmy to śmieci.


Odpowiedz
#3
(25.10.2017, 12:55)scrablord napisał(a): Te filmy to śmieci.


Tylko krytyka!
A może podasz powód? Dlaczego sądzisz, że te filmy to śmieci?


Moim zdaniem są to bardzo wartościowe i treściwe filmiki.


Mam męża - xPatrykPlayX
Sprzedałam się.
Mym właścicielem jest:
Hard - BoroJololololololo
Easy - Norbiś
Jestem dealerem vibovitu.
Potrafię zarządzać domem publicznym.

Odpowiedz
#4
Sweet dreams are made of this!!


Odpowiedz
#5
(25.10.2017, 12:55)scrablord napisał(a): Te filmy to śmieci.

To jest "prymitywna krytyka", jak to @Libter ją nazywa, lepiej użyj konstruktywnej krytyki, ma większą moc.


Odpowiedz
#6
(25.10.2017, 15:34)Ilidumb napisał(a):
(25.10.2017, 12:55)scrablord napisał(a): Te filmy to śmieci.

To jest "prymitywna krytyka", jak to @Libter ją nazywa, lepiej użyj konstruktywnej krytyki, ma większą moc.


Ale po co tutaj krytyka?
Te filmiki są bardzo wartościowe!
10000000000000000000000000000000/10!


Mam męża - xPatrykPlayX
Sprzedałam się.
Mym właścicielem jest:
Hard - BoroJololololololo
Easy - Norbiś
Jestem dealerem vibovitu.
Potrafię zarządzać domem publicznym.

Odpowiedz
#7
Nie wymagajcie konstruktywnej krytyki od kogoś, kto nie umie pisać...

X.


Odpowiedz
#8
Moim zdaniem są wykonane bardzo słabo ponadto nie są ciekawe i oglądając ani nie posłuchałem muzyki, bo cały czas chciał zniszczyć przycisk, który był zabezpieczony i tylko straciłem czas oglądając je.


Odpowiedz
#9
(25.10.2017, 18:14)scrablord napisał(a): Moim zdaniem są wykonane bardzo słabo ponadto nie są ciekawe i oglądając ani nie posłuchałem muzyki, bo cały czas chciał zniszczyć przycisk, który był zabezpieczony i tylko straciłem czas oglądając je.

Nie rozumiesz sztuki.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#10
(25.10.2017, 20:40)Jqmey napisał(a):
(25.10.2017, 18:14)scrablord napisał(a): Moim zdaniem są wykonane bardzo słabo ponadto nie są ciekawe i oglądając ani nie posłuchałem muzyki, bo cały czas chciał zniszczyć przycisk, który był zabezpieczony i tylko straciłem czas oglądając je.

Nie rozumiesz sztuki.


Popieram Biskupa Jq.
Sztuka w tych czasach jest wyjątkowa. Trzeba ją rozumieć, aby docenić. 
Jak można rozumieć coś na tak wysokim poziomie jak się pisać nie potrafi?  @Xanth się już wypowiedział na ten temat, w pełni popieram.


Mam męża - xPatrykPlayX
Sprzedałam się.
Mym właścicielem jest:
Hard - BoroJololololololo
Easy - Norbiś
Jestem dealerem vibovitu.
Potrafię zarządzać domem publicznym.

Odpowiedz
#11
@Coqieeee @Jqmey @Xanth weźcie umieszczajcie kappy, bo nie wiadomo czy to poważka czy trolling.


Odpowiedz
#12
Serio? Emotka potrzebna? Przecież on serio nie umie pisać. Ani czytać ze zrozumieniem. Bez kappy (cokolwiek to jest)...

X.


Odpowiedz
#13
(26.10.2017, 19:39)Xanth napisał(a): Serio? Emotka potrzebna? Przecież on serio nie umie pisać. Ani czytać ze zrozumieniem. Bez kappy (cokolwiek to jest)...

X.

Ma problem z polskimi znakami oraz interpunkcją, lecz nadrabia kulturą wypowiedzi, która jest wyższa od większości ludzi na tym forum o głowę.


Odpowiedz
#14
Ma problem z ortografią i czytaniem ze zrozumieniem. Duży.

X.


Odpowiedz
#15
(26.10.2017, 19:52)Xanth napisał(a): Ma problem z ortografią i czytaniem ze zrozumieniem. Duży.

X.

Masz jakieś przykłady?


Odpowiedz
#16
(24.10.2017, 23:25)Merkuriusz napisał(a): Zaczęło się niewinnie, nagrałem sobie krótki filmik ( który wstawiłem tutaj ), potem uznałem, że nagram drugi... I spontanicznie wyszedł trzeci i pomysły na kolejne, dlatego postanowiłem założyć wątek zbiorczy w którym będę postował swoją radosną nieco autystyczną twórczość.

Zapraszam do słuchania, oglądania i oceniania! :)








Już wkrótce więcej interesujących kawałków!

Nie psuj piosenek


Odpowiedz
#17
Boże ile kreatywności w to włożyłeś (sarkazm)


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości