Coming Soon ™

Blakko85
#1
Witam zglaszam gracza Blakko85 
Gracz ten próbował mnie zabić poprzez zakopanie w ścianie

Wyrzuciło mnie z serwera przed sklepem blakko kiedy zalogowałem się zastałem to:
[spoiler]

[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]
Tak to wyglądało z zewnątrz:
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]

To Zostalo napisane na hard
[spoiler][Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]

A o tych tabliczkach pisała
[spoiler]
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]


#2
Jestem za perm banem bez odwołania


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
#3
Ja też. Tak wulgarnej i bluzgającej 12 latki jeszcze nie widziałem. To to jeszcze nic, co ona potrafi...

X.


#4
Gratulacje dla oskarżonej.

Przypomina mi @papjer, co jest sporym osiągnięciem.


#5
(24.10.2017, 22:01)Pantuskowa napisał(a): Jestem za perm banem bez odwołania


Popieram.


Mam męża - xPatrykPlayX
Sprzedałam się.
Mym właścicielem jest:
Hard - BoroJololololololo
Easy - Norbiś
Jestem dealerem vibovitu.
Potrafię zarządzać domem publicznym.

#6
;-; kurde no.... W..Zdenerwował mnie i innych to z pewnym graczem dodanym na cuboidzie zbudowałyśmy klocek ::3ktory po następnym wylogowaniu wilka został zniszczony ;/

Przypomina ,że gracz Wilk_ zachowuje się nie zbyt ładnie dla innych graczy. Sądzimy ,że jest to spowodowane naszymi sądzeniami na temat przywrócenia mu moda :3 Np: ŚMIECI mi na cuboidze: daje do leja śmieci. Ostatnim razem miałam 5 skrzynek z motykami, innym razem ponazywane ziemniaki [aby się nie łączyły]. Gracz ten też denerwuje nas pisaniem [WKLEJANIEM] wierszy na cały chat pisze tak codziennie wieczorem :-: . Wkurza innych graczy więc postanowiłam z kotkiem zrobić[KAWAŁ]! A i jeszcze ! Te słownictwo to wiem ;;) ale nie chciałam tym spamować ;-; coś się popsuło i spamiło ;0

Jak ktoś chce mam s-s :3


#7
@rak
Dziwne
Jego zachowanie denerwuje TYLKO CIEBIE...
Jeśli masz lejki to jasne że będą śmieci...
A mógł mieć nazwane już wcześniej i chcieć je wyrzucić a że masz miejsce na to to wyrzucił do ciebie


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
#8
Wyrzuca też do mnie. Ja też wyrzucam do niego. I do Blakko. Stoi śmietnik, to się wyrzuca  śmieci do śmietnika, a nie na glebę, proste.

@wilk nie rzuca bluzgami na lewo i prawo. Blakko bluzga nonstop, nic sobie nie robi z próśb i upominania, nie raz i nie dwa miała mute. I co? I nico.

X.


#9
Hekutoki jak zawsze z serdecznym "stfu" :D


#10
Na fcrafcie tylko blakko się tak zachowuje...no i jej "przydupaski" jeśli mogę to tak nazwać 
No ale dobra 
Bycie dorosłym to przeklinanie co drugie słowo więc ja nie wnikam ale idąc tą teorią @xanth czy @tydraniu nie są dorośli


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
#11
Chicałbym zaznaczyć, że idąc tą teorią też nie jestem dorosły... Czy jestem?


#12
Jestem za permanentnym wyciszeniem.


#13
@rak tak zachowywala sie 2017-10-25
[spoiler]
[Obrazek: BhSyms.jpg]
[/spoiler]


#14
SPALA MNIE NA SWOIM CUBOIDZE BEZ POWODU! LAVA! HELP!


#15
@Norbi, weź ją wywal na stałe, bo to zaczyna być żenujące...

X.


#16
Prawda, że @wilk jest dość kontrowersyjny i nie zamierzam go bronić za jego "wyczyny", czyli wszystkie mniej lub bardziej legalne wkurzanie ludzi. Myślę, że tu potępianie go jest jak najbardziej na miejscu, @Rak też jest w pewnym stopniu ofiarą.

Koniec końców, @Rak sama jesteś sobie winna. Następnym razem nad sobą panuj i nie rób rzeczy które są zabronione. To co widać na screenach mówi samo za siebie.


#17
Jestem za wyciszeniem gracza na stałe, w ostateczności ban :)


#18
(25.10.2017, 14:22)Rak napisał(a): ;-; kurde no.... W..Zdenerwował mnie
Myślisz, że twoje zachowanie jest odpowiednie? Mylisz się, ciągłe bluzgi, dokuczanie czy robienie z siebie księżniczki nie jest na miejscu. Ciągłe wyciszenia i nadal brak poprawy? Ok, spodziewaj się kary.

(25.10.2017, 14:22)Rak napisał(a): ŚMIECI mi na cuboidze: daje do leja śmieci. Ostatnim razem miałam 5 skrzynek z motykami, innym razem ponazywane ziemniaki [aby się nie łączyły].
Przypomnę też, że ty robiłaś to samo mnie, więc stop z hipokryzją. Nie jest to zakazane
[spoiler]W dodatku marudzisz że wilk daje ci darmowe przedmioty! Kappa[/spoiler]

(25.10.2017, 14:22)Rak napisał(a): Gracz ten też denerwuje nas pisaniem [WKLEJANIEM] wierszy na cały chat pisze tak codziennie wieczorem
Nie jest to zabronione, lecz może irytować niektórych, co całkowicie rozumiem.

(25.10.2017, 14:22)Rak napisał(a): A i jeszcze ! Te słownictwo to wiem [...] coś się popsuło i spamiło ;0
Cytat:Spacja źle pisze, broń zabija ludzi, samochody robią wypadki, długopisy robią błędy, łyżki sprawiają że ludzie tyją, a otwarty dom sam się okrada.
- tak to widzę.

(25.10.2017, 17:13)Rak napisał(a): SPALA MNIE NA SWOIM CUBOIDZE BEZ POWODU! LAVA! HELP!
Mam przypomnieć, że tu się nie robi samosądów tylko zgłasza takie rzeczy?

[spoiler]A tak w ogóle, pisz czytelnie. Twoje posty ledwo da się czytać.
Wskazówki:
- mniej pełnych słów pisanych dużymi literami
- brak spacji przed znakami interpunkcyjnymi
- mniej tych nawiasów
- popełniać mniej błędów składniowych i interpunkcyjnych
[/spoiler]

(25.10.2017, 20:09)Whitehead napisał(a): Prawda, że @wilk jest dość kontrowersyjny i nie zamierzam go bronić za jego "wyczyny", czyli wszystkie mniej lub bardziej legalne wkurzanie ludzi. Myślę, że tu potępianie go jest jak najbardziej na miejscu, @Rak też jest w pewnym stopniu ofiarą.

Koniec końców, @Rak sama jesteś sobie winna. Następnym razem nad sobą panuj i nie rób rzeczy które są zabronione. To co widać na screenach mówi samo za siebie.
Z tym się zgodzę.

@wilk proponuję zaprzestać tego irytowania graczy.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#19
Za dużą ilość bluzgów (nie tylko na screenach a także poza nimi), zamurowywanie graczy i brzydkie zachowanie skazuję @Blakko85 na 5 dniowy ban, mam nadzieję że to przemyślisz.


[Obrazek: fElmNP7.png]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości