Coming Soon ™

[Przetarg] Kopuła nad podwodną świątynią
#1
Panie i Panowie Budowniczy serwera easy.fcraft.pl
Nadarza się okazja na (nie)mały zarobek. Potrzebuję ochronić podwodną świątynię szklaną kopułą (prawdopodobnie kolor szkła cyan), a następnie osuszyć cały teren pod tą kopułą. Dodatkowo świątynia jest obudowana murem z kamiennych cegieł, który to mur trzeba zniszczyć. Dno należy wyrównać do poziomu najniższego miejsca.

Szukam chętnych do tego zadania, proponuję zrobienie przetargu. Chętni (o ile tacy się znajdą) niech rozpiszą w postach niżej koszt takiej pracy i czas jej trwania. Oczywiście można zakładać spółki, najmować podwykonawców, dogadywać się jak tam komu pasuje.

Piasek na kopułę mogę dostarczyć, już jest przygotowane coś koło 4 shulkerów piachu. Oprócz tego na terenie budowy stoją beacony do szybszego chodzenia, skakania i kopania. oczywiście na II poziomie.

Po rozpisaniu propozycji wybiorę najbardziej mnie satysfakcjonującą (niekoniecznie najtańszą). Wypłatę $ podzielę na 2 etapy. Połowa po wzniesieniu kopuły i zniszczeniu muru a reszta po zakończeniu osuszania całości.

Miejsce, o któym mowa można obejrzeć na /warp tydraniu_sklep

aaaaa, czas na składanie wniosków kończy się w piątek w godzinach porannych. Proszę o składanie wniosków z głową, będą kary umowne za ewentualne niewypełnienie kontraktu


Odpowiedz
#2
Zrobię całość za 30 000$ (+ dopłata 2k jeżeli chciałbyś dokupić 32 gąbki które i tak muszę zrobić do osuszania). Na zadanie daję sobie 2 tygodnie, za każde 3 dni zwłoki możesz mi obciąć 5%


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#3
przetarg zakończony, Norbi masz wolną rękę. społeczeństwo easy jednak leniwe jest :D


Odpowiedz
#4
dzisiaj minęły 2 tygodnie od zakończenia przetargu, @Norbi, jak tam?  ^^


Odpowiedz
#5
ledwo zacząłem, nic prawoe nie robiłem, czasu nie mam, może jutro ;)


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#6
Wszystko ukończone.


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości