Coming Soon ™

Poprawne zabezpieczanie cuboidów.
#1
Witam. Otóż Ja (Rejszpat), KrzysiekGraWMC oraz KGMVP mamy problem z cuboidami. Czy mógłby Pan naprawić ten problem? Posiadam na cuboidzie kopalnie. Kopalnia jest aż do wysokości Y = 1. Więc bardzo proszę Pana o poprawienie cuboidów, aby były od wysokości 0 do 255.
Jeśli używa Pan WorldEdita (i WorldGuarda)
To służą do tego komendy
- //expand 255 up
- //expand 255 down
I wtedy będzie na każdej wysokości zabezpieczone.


Odpowiedz
#2
Po pierwsze: nie robimy cuboidów na całą wysokość, tylko na budowlę
Po drugie: kopalnie są dla górników, więc robiąc cuboid na całą wysokość będziemy im przeszkadzać


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#3
Panie @Norbi. To nie są kopalnie dla górników. Lecz prywatne. Pod ziemią mieści się baza.


Odpowiedz
#4
(21.10.2017, 20:58)Rejszpat napisał(a): Panie @Norbi. To nie są kopalnie dla górników. Lecz prywatne. Pod ziemią mieści się baza.

dodaj screeny tej bazy


Odpowiedz
#5
Okej. Tylko trochę mi to zajmie, ponieważ tam jest taki tunel w głąb i co ileś bloków w dół mieści się jeden pokój bazy.
Dobra macie jeden z pokoi:

[Obrazek: vQRm9gr.png]






Tunel:

[Obrazek: gNm3S0a.png]


Dobra jak chcecie to już nie musicie dawać do 255. Dajcie chociaż od 5 do 125

Halo mogę liczyć na odpowiedź?


Odpowiedz
#6
(21.10.2017, 21:05)Rejszpat napisał(a): Okej. Tylko trochę mi to zajmie, ponieważ tam jest taki tunel w głąb i co ileś bloków w dół mieści się jeden pokój bazy.
Dobra macie jeden z pokoi:

[Obrazek: vQRm9gr.png]






Tunel:

[Obrazek: gNm3S0a.png]


Dobra jak chcecie to już nie musicie dawać do 255. Dajcie chociaż od 5 do 125

Cuby są nakładane na budowle, staramy sie raczej nie dawać dużych cuboidow na pustkowia, bo utrudniają wydobycie surowców innym userow.


Odpowiedz
#7
(21.10.2017, 21:20)BoroJolo napisał(a):
(21.10.2017, 21:05)Rejszpat napisał(a): Okej. Tylko trochę mi to zajmie, ponieważ tam jest taki tunel w głąb i co ileś bloków w dół mieści się jeden pokój bazy.
Dobra macie jeden z pokoi:

[Obrazek: vQRm9gr.png]






Tunel:

[Obrazek: gNm3S0a.png]


Dobra jak chcecie to już nie musicie dawać do 255. Dajcie chociaż od 5 do 125

Cuby są nakładane na budowle, staramy sie raczej nie dawać dużych cuboidow na pustkowia, bo utrudniają wydobycie surowców innym userow.

No ale przecież świat jest na tyle duży a graczy jest tak mało że nikomu by nie przeszkadzało :P


Odpowiedz
#8
Przeszkadza i to bardzo, ale w takim wypadku na podziemia trzeba zrobić osobny cuboid, zrób /mod


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#9
Polygony zróbcie [Obrazek: 1200px-Poligon_wojskowy_w_Wesołej_2014.JPG]
To był żart  Kappa Kappa


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#10
Kappa


Odpowiedz
#11
Kappa 
Panie @Norbi
Zaznaczyłem netherrackiem prostopadłościan i wysłałem zgłoszenie pod /mod o jego koordynatach.


Odpowiedz
#12
Panie @Norbi, Pan mi zabezpieczył tylko jeden pokoik a ja chciałem ten tunel -.-


Odpowiedz
#13
Czemu robicie z forum komendę /mod i jeszcze w dziale odpowiedzialnym za propozycje dotyczące serwera, a nie swoje problemy cuboidowe?


Odpowiedz
#14
@Libter właśnie sam nie wiem o co mu chodzi


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#15
Panie @Norbi  Kappa


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości