Coming Soon ™

Odwołanie od mut
#1
Witam wszystkich i pozdrawiam.
Bardzo proszę o zabranie mi mut obiecuję pisać w grze najlepiej jak umiem i pisać na prywatnie do innych.
Bardzo proszę, bo nie mogę pisać z innymi graczami. Chciałem ich zaprosić do kopania ze mną.
Nikt nie chce przekazać mojej wiadomości z discord i nie mogę pisać prywatnie do nikogo i odpisywać.
Pozdrawiam scrablord.


#2
Nie. Za dużo błędów, za mało czytania ze zrozumieniem. Jako (jeszcze) gracz easy, nie zgadzam się.

X.


#3
[Obrazek: t70TSZi.png]
[Obrazek: 4b420pP.png]
[Obrazek: xuKQCJP.png]
[Obrazek: AJe1ctJ.png][Obrazek: H5uF45G.png]

@scrablord 30 minut pisania


#4
Jestem za odciszeniem, ale rygorystycznym dbaniem ekipy o jego poprawną pisownie. I wyciszanie czasowe przy powtarzającym się błędzie.


[Obrazek: OAeIeW]
#5
Ja robie błędy tylko jak szybko coś muszę napisać, a poza tym, czemu was obchodzi czy mam mut na hard skoro tam nie gracie.


#6
Piszesz w dziale easy...

X.

*facepalm


#7
A to przepraszam mut mam tylko na hard pomyliłem się.


#8
A ja pomyślałem, że on dostał dodatko wyciszenie na easy.


[Obrazek: OAeIeW]
#9
przypadkiem nie byłeś na serwerze easy prosząc o przekazanie wiadomości? czy mi się już wydaje  :P


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
#10
Więc przenoszę do działu harda


[Obrazek: fElmNP7.png]
#11
Proszę zabrać mi mut.


#12
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcROQiw52o1qEBwMk23kp1-...D7I8kxno2B]


#13
Użytkownik dalej popełnia dużo błędów jako gracz hard jestem na nie
Gracz dalej nie potrafi napisać zdań bez błędów 
Przy każdym następnym zdaniu jest popełniany kolejny błąd ortograficzny.


#14
Jestem na tak, z czasem poprawi on swoją pisownie. Trzeba go poprawiać to się nauczy.


Pozostaje przy zdjęciu mu muta `Gracz harda


#15
Jako gracz harda który pojawia się raz na miesiąc, chciałbym poznać zdanie @Pohevaki'ego


#16
(20.10.2017, 18:47)scrablord napisał(a): Witam wszystkich i pozdrawiam.
Bardzo proszę o zabranie mi muty obiecuję pisać w grze najlepiej jak umiem i pisać na prywatnie do innych.
Bardzo proszę, bo nie mogę pisać z innymi graczami. Chciałem ich zaprosić do kopania ze mną.
Nikt nie chce przekazać mojej wiadomości z discord i nie mogę pisać prywatnie do nikogo i odpisywać.
Pozdrawiam scrablord.


Jako gracz hard jestem za zdjęciem mi muty


#17
Również jako gracz harda jestem za zdjęciem mu muty, trochę się poprawił, ale gdy będzie miał cały czas mut będzie zaśmiecał discord, a takto byśmy go poprawiali i by się wkońcu nauczył jak napisał Patryk. Spójrzmy na to z jego strony, chcę się z kimś porozumiewać na czacie, ale nie może, gdy czegoś potrzebuje wypisuje na discordzie żeby coś przekazać. Jestem za jak napisałem na początku. :D


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#18
Szkoda tylko, że nie musi się niczego uczyć pod względem ortografii. Można sobie sprawdzić jego poziom wypowiedzi na discordzie doprogramowania.


#19
Odwołanie zostaje odrzucone.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości