Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za tym, aby wilk_ sprawował ponownie funkcję moderatora na easy.fCraft.pl?
Tak, chcę.
55.56%
15 55.56%
Nie, nie chcę.
44.44%
12 44.44%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Powrót wilk_ na stanowisko Junior Moderatora
#1
W związku z degradacją wilk_ przez siły wyższe, gracze serwera muszą ocenić w ankiecie, czy chcą przyjęcia ponownie wilka do moderacji.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#2
polecam gracza @wilk, pewna firma, cuby zawsze na czas, bez ryzyka przywłaszczenia, jak to się może czasem zdarzyć u pewnych modów^^. zawsze pomocny. Ci co zagłosowali na nie - poproszę przedstawić argumenty dla poparcia swojej decyzji


#3
(18.10.2017, 06:29)tydraniu napisał(a): Ci co zagłosowali na nie - poproszę przedstawić argumenty dla poparcia swojej decyzji

Pewnie Jaran, bo myśli, że bez Wilka szybciej dostanie cmoda i będzie mógł znów podkradać. A figa z makiem...

X.


#4
(18.10.2017, 08:42)Xanth napisał(a):
(18.10.2017, 06:29)tydraniu napisał(a): Ci co zagłosowali na nie - poproszę przedstawić argumenty dla poparcia swojej decyzji

Pewnie Jaran, bo myśli, że bez Wilka szybciej dostanie cmoda i będzie mógł znów podkradać. A figa z makiem...

X.

[Obrazek: go31Ktd.jpg]


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
#5
@Wilk na moda !!!
Lepszego nie będzie :v


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
#6
Tak @wilk byl bardzo dobrym cmodem


#7
(18.10.2017, 13:07)xSnowChex napisał(a): Tak @wilk byl bardzo dobrym cmodem

Na serio:



Cytat:Gracz Master_torch321 wszedł na serwer z adresu IP używanego przez gracza Wilk_, a następnie został przez niego dodany do cuboida wilk__teren4. Cuboid obejmuje spory obszar terenu włącznie z magazynem, z którego Master_torch321 wyciągał bloki użyte do budowy "platformy". Konta graczy klawiatur5472, misio1990_, a także cheater2008 również zostały utworzone z adresu IP używanego przez gracza Wilk_.

Tym samym wilk zostaje uznany za winnego naruszenia:
  • [R2] §1.5: Konta utworzone w celu trollowania lub ominięcia bana będą banowane permanentnie lub usuwane.

  • [R2] §1.6: Zabronione są wszelkie działania na szkodę forum lub serwera.

  • [R2] §2.5: Zabronione jest granie na więcej niż jednym kliencie Minecraft w tym samym czasie.
Co skutkuje:
  • Zbanowaniem permanentnym kont klawiatur5472, misio1990_, cheater2008 i Master_torch321 oraz nałożeniem zakazu tworzenia multikont niezależnie od celu.

  • Utratą rangi moderatora cuboidowego na serwerze easy.fCraft.pl ze względu na wyjątkowe naruszenie regulaminu obowiązującego na obu serwerach.

  • Tygodniowym banem tymczasowym na oba serwery.
Cytat z "skarga na?serwer?gracza?"


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#8
@piesm co ma trolloeanie na hardzie do bardzo dobrego momoderowania na easy?


[Obrazek: fElmNP7.png]
#9
@piesm jak gracze z harda trollowali na easy i griefowali z premedytacją to się nie wypowiadałeś, więc teraz też milcz


#10
(18.10.2017, 19:04)tydraniu napisał(a): @piesm jak gracze z harda trollowali na easy i griefowali z premedytacją to się nie wypowiadałeś, więc teraz też milcz
Jeśli istnieje ktoś kto nie powinien wypowiadać się w tym temacie to na pewno nie jest to @piesm - za trollowanie na easy też leciały bany jak chociażby w przypadku ZoogZooga. Próba wybielania moderatora, który prowadził niedozwolone działania z kilku multikont i jawnie oszukiwał w forumowym dziale administracyjnym przypomina zasłanianie się aseertiva, którego nie lubicie właśnie m. in. za takie zachowania :P


#11
Jeszcze kryteria dotyczące powrotu na jModa:
  • wymagane ponad 2/3 głosujących za,
  • głosowanie kończy się po 3 dniach od uzyskania 20 głosów.


#12
Jest 20 głosujących, zakończenie 22.10.2017.


#13
Wilk na moda znowu ? NIE ;V


#14
Tak! :D


#15
Prosiłbym o wytłumaczenie, czemu gracze którzy grają ciągle na hardzie przyczepiają się do tego jak funkcjonuje easy. 7/11 graczy głosujących na "nie" nie gra w ogóle na easy, 3/13 graczy głosujących na "tak" też nie gra na hardzie, więc jak by policzyć tylko osoby grające na easy wyszły by wyniki:

Tak - 10 (71,42%)
Nie - 4 (28,58%)


[Obrazek: fElmNP7.png]
#16
Apeluję o nie liczenie głosów graczy nie grających na easy, ponieważ sprawa dotyczy tego serwera [easy].
//Ktoś mnie wyprzedził przy pisaniu posta :P


Villagers are love, villagers are life <3
#17
@Norbi bo nie chodzi tylko o funkcjonowanie easy, niektórych kłuje w oczy nick na Discordzie i forum oraz sam fakt znajdowania się kogoś w ekipie.

(19.10.2017, 18:06)Janek222 napisał(a): Apeluję o nie liczenie głosów graczy nie grających na easy, ponieważ sprawa dotyczy tego serwera [easy].
Apelacja odrzucona, a sprawa ociera się o całość (jak wyżej w odpowiedzi do @Norbi). Podałem uczciwe zasady - dwóch zwolenników na jednego przeciwnika i wszelkie próby kombinowania są bardzo niemile widziane, kontrowersyjne osoby nie muszą znajdować się w ekipie.


#18
(19.10.2017, 18:03)Norbi napisał(a): Prosiłbym o wytłumaczenie, czemu gracze którzy grają ciągle na hardzie przyczepiają się do tego jak funkcjonuje easy. 7/11 graczy głosujących na "nie" nie gra w ogóle na easy, 3/13 graczy głosujących na "tak" też nie gra na hardzie, więc jak by policzyć tylko osoby grające na easy wyszły by wyniki:

Tak - 10 (71,42%)
Nie - 4 (28,58%)


To jest bardzo dobre pytanie, takie samo nasuwa mi się do Janek222, który gra tylko na łatwym świecie. Niedawno prosiłem Libter o zabranie mi mut a Janek prostestował i powiedział, że nie pozwoli by łamano regulamin. Myślę, więc, że osoby które nie grają na latwym świecie a zagłosowały na nie myślą tak jak Janek222.

(19.10.2017, 18:06)Janek222 napisał(a): Apeluję o nie liczenie głosów graczy nie grających na easy, ponieważ sprawa dotyczy tego serwera [easy].
//Ktoś mnie wyprzedził przy pisaniu posta :P

I znowu pokazujesz jakim hipokrytą jesteś, mi nie pozwolisz by zabrano mut bo to jest łamanie regulaminu mimo, że sprawa w ogóle ciebie nie dotyczyła, bo nie grasz na trudnym świecie.


#19
(19.10.2017, 18:08)Libter napisał(a): niektórych kłuje w oczy nick na Discordzie i forum oraz sam fakt znajdowania się kogoś w ekipie.


Nie rozumiem. To kierujemy się teraz osobistymi animozjami i emocjami, a nie przydatnością człowieka dla serwera?

Mnie też wnerwia fakt pozostawania niektórych osób w ekipie, ale nie robię z tego osobistej wendety...
Albo załatwiamy sprawy korzystnie dla serwera, albo załatwiamy prywatne porachunki.

X.

PS. A może to tak działa? Fakt znajdowania się kogoś w ekipie i jego nick na Discordzie kłuje mnie w oczy, wywalmy go!


#20
Poza wilkiem nie widać na serwerze nikogo odpowiedniego i CHĘTNEGO strata wilka w moderacji może źle wpłynąć na rozwój serwa bo wilk dobrze wykonywał obowiązki moda oraz jest często aktywny a to jest bardzo ważne
A że zebrała się grupka nienawiści która chce go zabrać z ekipy to już inna sprawa powinno to być rozpatrzone na korzyści i niekorzysci serwera
Z tego co ja wiem nie było żadnych skarg co do pracy wykonywanej przez wilka tylko gdy nagle coś się zadzialo ci którzy nie lubią lub nie przepadają za osobą nie wiedząc jak wykonuje obowiązki daje "nie" żeby coś się działo 
Bez wilka moderacja po prostu zacznie upadac 
Aseertivowi nie każdy ufa i chce żeby robił im cuboid a kruliczek lub jeden biedny Janek nie ogarnie tylu zgłoszeń a ludzie czekają czasem naprawdę długo


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości