Coming Soon ™

Projekt Zabudowa
#1
Projekt Zabudowa - obejmuje część wschodnią Fcraft. 
Z pomocą graczy: Mototata, Pohevaki oraz innych zamierzamy rozbudować część wschodnią Fcrafta, teren obejmuje:
[Obrazek: qtDJXd4.png]

Aby projekt został wprowadzony należy usunąć kilka obiektów:
[Obrazek: 2iQ0lmE.png]
3-4 - Przeprowadzenie wniosku o rozbiórkę.
1-2 - Pixelart zostanie przeniesiony
1.Nazwa - whitehead__pixelart2
Posiadacz: Whitehead_
Mieszkaniec: Brak
Info: Brak
2.Nazwa - Spitfire_x86_rainbowdash
Posiadacz: Spitfire_x86
Mieszkaniec: JanekJaran
Info: Brak

3.Nazwa - piotrbednarek_woda
Posiadacz: PiotrBednarek, JanekJaran
Mieszkaniec: KacperGrabarz
Info: Brak

4.Nazwa - Locyc_ruinyposiadłosci
Posiadaczy: Locyc, pitakson
Mieszkaniec: Brak
Info: Właściciel Locyc porzucił cuboid.
Po przeróbce przez program graficzny przewiduje surowy teren gotowy do zabudowy:
[Obrazek: oevR4D5.png]
I wreście Projekt:
[Obrazek: tUhJrZN.png]
Legenda:
M - Strefa zabudowy Miejskiej
W - Wioski
P - Porty
S - Stacje (Podziemne Metro)
F - Strefa Farm
Drogi:
linia Fioletowa - Trasa szybkiego ruchu
linia Jasno Niebieska - Szlaki wodne pomiędzy portami i nie tylko.

Projekt zabudowa ma na celu zwiększenie popularności serwera, oraz zwiększenie handlu, jak i również będzie kolejną okazją do integracji graczy.
W sprawie rozbiórek, właścicieli wyżej wymienionych terenów proszę o skomentowanie tematu.


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#2
A o czyje cuboidy chodzi?
Żadna z galerii mi sie nie wczytuje


Odpowiedz
#3
(08.10.2017, 01:45)wilk napisał(a): A o czyje cuboidy chodzi?
Żadna z galerii mi sie nie wczytuje

Mi również żadna się nie wczytuję, a byłem ciekawy co do projektu.


PS. Napraw to gniewny.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
Odpowiedz
#4
(08.10.2017, 01:45)wilk napisał(a): A o czyje cuboidy chodzi?
Żadna z galerii mi sie nie wczytuje

(08.10.2017, 06:57)Milo napisał(a):
(08.10.2017, 01:45)wilk napisał(a): A o czyje cuboidy chodzi?
Żadna z galerii mi sie nie wczytuje

Mi również żadna się nie wczytuję, a byłem ciekawy co do projektu.


PS. Napraw to gniewny.

Najmocniej przepraszam za błąd, naprawione.


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#5
Widzę twój projekt, ale wiesz że pixel artów się nie pozbędziesz? Twoją ekspansje psują tylko one. Nie lepiej poszukać innego nieco mniej  za gospodarowanego miejsca. Co do projektu, bez zarzuceń.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
Odpowiedz
#6
(08.10.2017, 08:10)Milo napisał(a): Widzę twój projekt, ale wiesz że pixel artów się nie pozbędziesz? Twoją ekspansje psują tylko one. Nie lepiej poszukać innego nieco mniej  za gospodarowanego miejsca. Co do projektu, bez zarzuceń.

Właściciele pixelartów będą musieli niestety ustąpić, ponieważ zbudowali je w lokalizacji mocno gryzącej się z rozbudową miast. Osobiście nic nie mam do pixelartów, ale stawiając taki obraz na mapie trzeba go umieszczać w lokalizacjach odpowiednio właściwych.


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#7
@Gniewny @Gniewny proszę nie budować żadnych piksel-arduw, ani latających na wodzie miast!!


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#8
(08.10.2017, 08:55)piesm napisał(a): @Gniewny @Gniewny proszę nie budować żadnych piksel-arduw, ani latających na wodzie miast!!

Widzę że jesteś zdezorientowany, nie będę budował żadnych pixelartów ani latających na wodzie miast ;P #lol


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#9
(08.10.2017, 09:01)Gniewny napisał(a):
(08.10.2017, 08:55)piesm napisał(a): @Gniewny @Gniewny proszę nie budować żadnych piksel-arduw, ani latających na wodzie miast!!

Widzę że jesteś zdezorientowany, nie będę budował żadnych pixelartów ani latających na wodzie miast ;P #lol

Dobra, ale drogi na wodzie utrudniają pływanie


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#10
(08.10.2017, 09:03)piesm napisał(a):
(08.10.2017, 09:01)Gniewny napisał(a):
(08.10.2017, 08:55)piesm napisał(a): @Gniewny @Gniewny proszę nie budować żadnych piksel-arduw, ani latających na wodzie miast!!

Widzę że jesteś zdezorientowany, nie będę budował żadnych pixelartów ani latających na wodzie miast ;P #lol

Dobra, ale drogi na wodzie utrudniają pływanie

#facepal :P. Na projekcie nie ma żadnych dróg na wodzie. Powoli mam wrażenie że piszesz tylko po to żeby nabić sobie punkty postów ;)


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#11
(08.10.2017, 09:11)Gniewny napisał(a):
(08.10.2017, 09:03)piesm napisał(a):
(08.10.2017, 09:01)Gniewny napisał(a):
(08.10.2017, 08:55)piesm napisał(a): @Gniewny @Gniewny proszę nie budować żadnych piksel-arduw, ani latających na wodzie miast!!

Widzę że jesteś zdezorientowany, nie będę budował żadnych pixelartów ani latających na wodzie miast ;P #lol

Dobra, ale drogi na wodzie utrudniają pływanie

#facepal :P. Na projekcie nie ma żadnych dróg na wodzie. Powoli mam wrażenie że piszesz tylko po to żeby nabić sobie punkty postów ;)

Dobra ale wiesz że taki kolor na białym to go prawie nie widać i człowiek może się pomylić


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#12
@Gniewny Nawet mnie nie zapytałeś, jakie są moje plany dotyczące mojego pixelarta na moim cuboidzie, a już włączyłeś go w swój plan zabudowy?  :V

Hmm, jak zaoferujesz kwotę adekwatną do ilości poświęconego czasu i materiałów, to może ci go sprzedam.


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
Odpowiedz
#13
(08.10.2017, 09:15)Spitfirex86 napisał(a): @Gniewny Nawet mnie nie zapytałeś, jakie są moje plany dotyczące mojego pixelarta na moim cuboidzie, a już włączyłeś go w swój plan zabudowy?  :V

Hmm, jak zaoferujesz kwotę adekwatną do ilości poświęconego czasu i materiałów, to może ci go sprzedam.

co do twojego pixelartu zastanawiam się, jak bardzo nie chcesz się z nim rozstać, ponieważ jest podrzędną przeszkodą, więc mogę jego odpuścić :).
Ale z ciekawości zapytam za ile $ sprzedasz go?


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#14
O ile dobrze pamiętam, póki gracz jest regulaminowo aktywny, musisz dogadywać się z graczem na temat jego cuboida. Admin nie usunie. Na tym serwerze działa święte prawo własności.

X.


Odpowiedz
#15
(08.10.2017, 10:17)Xanth napisał(a): O ile dobrze pamiętam, póki gracz jest regulaminowo aktywny, musisz dogadywać się z graczem na temat jego cuboida. Admin nie usunie. Na tym serwerze działa święte prawo własności.

X.

tak jestem tego świadom, staram się rozmawiać o tym z właścicielami cuboidów.


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#16
(08.10.2017, 09:29)Gniewny napisał(a):
(08.10.2017, 09:15)Spitfirex86 napisał(a): @Gniewny Nawet mnie nie zapytałeś, jakie są moje plany dotyczące mojego pixelarta na moim cuboidzie, a już włączyłeś go w swój plan zabudowy?  :V

Hmm, jak zaoferujesz kwotę adekwatną do ilości poświęconego czasu i materiałów, to może ci go sprzedam.

co do twojego pixelartu zastanawiam się, jak bardzo nie chcesz się z nim rozstać, ponieważ jest podrzędną przeszkodą, więc mogę jego odpuścić :).
Ale z ciekawości zapytam za ile $ sprzedasz go?

Idk, gdzieś pomiędzy 65k-80k $ :>


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
Odpowiedz
#17
(08.10.2017, 10:30)Spitfirex86 napisał(a):
(08.10.2017, 09:29)Gniewny napisał(a):
(08.10.2017, 09:15)Spitfirex86 napisał(a): @Gniewny Nawet mnie nie zapytałeś, jakie są moje plany dotyczące mojego pixelarta na moim cuboidzie, a już włączyłeś go w swój plan zabudowy?  :V

Hmm, jak zaoferujesz kwotę adekwatną do ilości poświęconego czasu i materiałów, to może ci go sprzedam.

co do twojego pixelartu zastanawiam się, jak bardzo nie chcesz się z nim rozstać, ponieważ jest podrzędną przeszkodą, więc mogę jego odpuścić :).
Ale z ciekawości zapytam za ile $ sprzedasz go?

Idk, gdzieś pomiędzy 65k-80k $ :>

Widzę że potrzebujesz dużej ilości pieniędzy. Mam propozycje, dla rozwoju serwera podobnie jak dogadałem się z Whitehead_ jego pixelart wspólnie przeniesiemy w lepsze miejsce. Wychodzi pytanie czy byś poszedł na ugodę i żebyśmy przenieśli twój pixelart. Propozycja wynika z braku funduszy na zakup twojego pixelartu.
Uważa że odrzucenie tej propozycji jako że pełnisz funkcje moderatora będzie niestosowne, wszak chodzi o rozwój serwera :) .


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#18
No dobra, mogę się zgodzić na przesunięcie pixelarta gdzieś w to (czerwona strzałka), ewentualnie tamto (zielona strzałka) miejsce.

[Obrazek: 8ejLmyn.jpg]

Ale tylko pod warunkiem, że:
  • pomożesz mi to przenieść (jeszcze nie wiem jak, prawdopodobnie będę musiał zrobić schematic),
  • pomożesz w zdobyciu wełny potrzebnej do dokończenia pixelarta.


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
Odpowiedz
#19
@Spitfirex86 sugeruję, aby tym razem pixelart znajdował się kilka metrów nad oceanem, ułatwi to innym pływanie.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#20
(08.10.2017, 12:30)Spitfirex86 napisał(a): No dobra, mogę się zgodzić na przesunięcie pixelarta gdzieś w to (czerwona strzałka), ewentualnie tamto (zielona strzałka) miejsce.

[Obrazek: 8ejLmyn.jpg]

Ale tylko pod warunkiem, że:
  • pomożesz mi to przenieść (jeszcze nie wiem jak, prawdopodobnie będę musiał zrobić schematic),
  • pomożesz w zdobyciu wełny potrzebnej do dokończenia pixelarta.

(08.10.2017, 12:38)aseertive napisał(a): @Spitfirex86 sugeruję, aby tym razem pixelart znajdował się kilka metrów nad oceanem, ułatwi to innym pływanie.

Spitfire_x86, jestem za miejscem na przeniesienie, warunkiem jest powyższa propozycja aseertive  aby pixelart był nieco nad wodą, oczywiście pomożemy w przeniesieniu, co do wełny na wykończenie mogę w niewielkim stopniu pomóc.


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości