Coming Soon ™

Metro dla serwera
#1
Jest mi niezwykle miło Was powiadomić o rozpoczęciu dostosowania kolejki podziemnej zbudowanej przez LordaPrawicy do użytku publicznego jako metro.
Nazwa Linii Głównej to Jedwabny Szlak, na całej długości biegnie na ok. Z=1237 od wschodniej do zachodniej granicy mapy (ponadto istnieją linie boczne).
Obecnie trwa proces wyznaczania stacji na linii - zachęcam do dyskusji w tej sprawie. Za niedługo wrzucę tu I mapkę metra.

                                                                                                                                                    Pozdrawiam, Główny Architekt Metra, Fashaj


Odpowiedz
#2
hmm czemu nie ma tu mojego nicku ? hmm a dlatego że nie budowałem tak ? Serio? Połowe lini do mojego miasta budowałem ja , kto dekorował ściany kładł tory ? Ja.Mogłeś to uwzględnić


Odpowiedz
#3
No a może też po całej mapie?


Lech Poznań to najlepszy klub!
Odpowiedz
#4
(06.10.2017, 06:14)Ziomaleq999 napisał(a): No a może też po całej mapie?


Ziomaleq najpierw będzie pewnie do miast i centrum , potem na biomy a potem zobaczymy


Odpowiedz
#5
(05.10.2017, 18:36)Fashaj napisał(a): Jest mi niezwykle miło Was powiadomić o rozpoczęciu dostosowania kolejki podziemnej zbudowanej przez LordaPrawicy do użytku publicznego jako metro.
Nazwa Linii Głównej to Jedwabny Szlak, na całej długości biegnie na ok. Z=1237 od wschodniej do zachodniej granicy mapy (ponadto istnieją linie boczne).
Obecnie trwa proces wyznaczania stacji na linii - zachęcam do dyskusji w tej sprawie. Za niedługo wrzucę tu I mapkę metra.

                                                                                                                                                    Pozdrawiam, Główny Architekt Metra, Fashaj

Jak będzie prowadzić do kretowic to niech stacja będzie w kopalni, bo tam jest stacja mojej kolejki 
(w budowie) pomiędzy kretowicami a creeperowem


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#6
(06.10.2017, 14:46)MikiCreator napisał(a):
(06.10.2017, 06:14)Ziomaleq999 napisał(a): No a może też po całej mapie?


Ziomaleq najpierw będzie pewnie do miast i centrum , potem na biomy a potem zobaczymy

Ok


Lech Poznań to najlepszy klub!
Odpowiedz
#7
(06.10.2017, 15:31)piesm napisał(a):
(05.10.2017, 18:36)Fashaj napisał(a): Jest mi niezwykle miło Was powiadomić o rozpoczęciu dostosowania kolejki podziemnej zbudowanej przez LordaPrawicy do użytku publicznego jako metro.
Nazwa Linii Głównej to Jedwabny Szlak, na całej długości biegnie na ok. Z=1237 od wschodniej do zachodniej granicy mapy (ponadto istnieją linie boczne).
Obecnie trwa proces wyznaczania stacji na linii - zachęcam do dyskusji w tej sprawie. Za niedługo wrzucę tu I mapkę metra.

                                                                                                                                                    Pozdrawiam, Główny Architekt Metra, Fashaj

Jak będzie prowadzić do kretowic to niech stacja będzie w kopalni, bo tam jest stacja mojej kolejki 
(w budowie) pomiędzy kretowicami a creeperowem


Ok ale narazie jest budowa lini do mojego miasta (Wesołej Doliny) a nie jest to łatwe bo jest tam pare cuboidów które sięgają aż do poziomów nawet 6

Nie mówiąc już że jest lawa na 6 i nie można jej załatać bo cub jest


Odpowiedz
#8
Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony ale pierwszy post pisałem mając na myśli główną nitkę czyli Jedwabny szlak na trasie Wzgórze Akacji -Latarnia Morska.
Stacja Latarnia Morska została przedwczoraj ukończona (lokacja x=2450 z=1237)


Odpowiedz
#9
Fashaj najdłuższa linia (o ile zostanie skończona) będzie to trasa Jedwabny Szlak - Wesoła Dolina

Oczywiście metro dokopane już do Jauzy czyli zostało 1700 kratek na Z bo X się nie zmienia
Co do zleceń to wiem żeby kopać się do @Gniewny ale nie wiem czy do domu czy do Sancit
Wydaje mi się że do Sancit ale proszę o dokładne miejsce w które mam kopać
Oczekuję odpowiedzi @Gniewny
Pozdrawiam


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#10
(06.12.2017, 17:50)MikiCreator napisał(a): Fashaj najdłuższa linia (o ile zostanie skończona) będzie to trasa Jedwabny Szlak - Wesoła Dolina

Oczywiście metro dokopane już do Jauzy czyli zostało 1700 kratek na Z bo X się nie zmienia
Co do zleceń to wiem żeby kopać się do @Gniewny ale nie wiem czy do domu czy do Sancit
Wydaje mi się że do Sancit ale proszę o dokładne miejsce w które mam kopać
Oczekuję odpowiedzi @Gniewny
Pozdrawiam

Tak, już daje koordynaty, środek Stacji Sancity: (1717 12 -200)


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#11
tunel dzisiaj powinien zostać dokopany
co do diseinu i lini to może skończę w ten weekend :3


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#12
Powróciłem, wraca temat rozbudowy metra. Już za niedługo pojawią się tu pierwsze plany graficzne dla stacji.
                                                                                                                         Pozdrawiam, Główny Architekt Metra, Fashaj


Odpowiedz
#13
v3 powoli się zbliża wraz z resetem, ale powiem tak "Projekty są wieczne" :)


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#14
@Fashaj to może ja zajmę się wykańczaniem tunelu do Sancit ?
No tak przecież sam wymyśliłem że będę budował dla tych co chcą linię ode mnie xD


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#15
(24.01.2018, 15:00)MikiCreator napisał(a): @Fashaj to może ja zajmę się wykańczaniem tunelu do Sancit ?
No tak przecież sam wymyśliłem że będę budował dla tych co chcą linię ode mnie xD

Odcinek Sancity-do ciebie Miki jest nie pewny, ponieważ tak jakby zamieniam swoją starą zabudowę na nową, więc nie jestem wstanie narazie określić stałej lokalizacji Metra Sancity. Ale puki co mamy do siebie drożny tunel.


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#16
Czyżbym nie słyszał o jakimś resecie mapy?  :O Jasne, wasza nitka - wasz projekt.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości