Coming Soon ™

skarga na gracza Libter
#1
Chodzi tutaj głównie o zwrot np. pieniędzy na materiały itp. ,ponieważ gracz Libter pomniejszył z jednej strony mojego cuboida a z drugiej go całkowicie usunął dlatego chciałbym chociaż pieniężnego odszkodowania minimum 1000$ bo nie należy z małego powodu pomniejszać cuboida i niszczyć moją pracę natomiast jeżeli nie pasuje odszkodowanie pieniężne to proszę o zwrot dawnych rozmiarów cuboida mikisgreatworld_kopalnia a co do szczegółów to zapraszam do tego tematu https://fcraft.pl/temat-wniosek-o-pomnie...boida-1364 zakończyło się oczywiście pomniejszeniem mojego cuboida i utrudnieniami przez to spowodowanymi (inaczej nie było by tematu) w każdym razię chcę o 1000$ lub najlepiej zwrot dawnych wymiarów cuboida

mutex/ocfipreoqyfb/mutex


#2
(27.09.2017, 18:49)MikiCreator napisał(a): Chodzi tutaj głównie o zwrot np. pieniędzy na materiały itp. ,ponieważ gracz Libter pomniejszył z jednej strony mojego cuboida a z drugiej go całkowicie usunął dlatego chciałbym chociaż pieniężnego odszkodowania minimum 1000$ bo nie należy z małego powodu pomniejszać cuboida i niszczyć moją pracę natomiast jeżeli nie pasuje odszkodowanie pieniężne to proszę o zwrot dawnych rozmiarów cuboida mikisgreatworld_kopalnia a co do szczegółów to zapraszam do tego tematu https://fcraft.pl/temat-wniosek-o-pomnie...boida-1364 zakończyło się oczywiście pomniejszeniem mojego cuboida i utrudnieniami przez to spowodowanymi (inaczej nie było by tematu) w każdym razię chcę o 1000$ lub najlepiej zwrot dawnych wymiarów cuboida

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Na jakie materiały? Te kilka kamiennych płotków wartych jakieś nic, to mogę Ci oddać. Śmieszna próba wyłudzenia odszkodowania :D

Przypominam, że Ty też niszczysz pracę innych ;x


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
#3
(27.09.2017, 18:49)MikiCreator napisał(a): mutex/ocfipreoqyfb/mutex

[Obrazek: J4VAVf7.jpg]


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
#4
W pełni popieram skargę, Libter bardzo lubi oszukiwać.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#5
Ja w sprawie formalnej. Miki jeśli to jest skarga na gracza to powinna dotyczyć gracza. Gracze to kradzieże itemów, zalewanie lawą, zabijanie owiec itp. No i słownictwo. Obrażanie... i takie tam. To gracze. Pomniejszenie albo powiększenie cuboida to czynności administracyjne. Skarga w takiej sprawie nie jest skarga na gracza tylko na administracje. Jest dział "skargi na ekipę". Jeśli chcesz żeby Cię potraktowano poważnie musisz udać się do właściwego okienka. Nie gwarantuje to załatwienia sprawy po Twojej myśli (szczerze mówiąc kiepsko to widzę - jeśli to sam naczelny podjął taką a nie inną decyzję). I lepiej nie skarga tylko odwołanie. Bo komu chcesz się poskarżyć?
Libterowi na Libtera? Nam na Libtera? A co my możemy i właściwie dlaczego? I co chcesz tym osiągnąć? Jeśli zadośćuczynienie za decyzje administracyjną to lepiej nie skarżyć się Libterowi na Libtera tylko przedstawić jak najsensowniej swoje argumenty w odwołaniu. Odwołanie służy "nie zamykaniu sprawy". Bo jak Libter napisze że zamyka wątek, to po ptakach.



[Obrazek: hzhxkj44prly.jpg]


#6
(27.09.2017, 19:32)Spitfirex86 napisał(a):
(27.09.2017, 18:49)MikiCreator napisał(a): mutex/ocfipreoqyfb/mutex

[Obrazek: J4VAVf7.jpg]

To tajemny egipski szyfr, po odszyfrowaniu wyszło "drop database"


#7
Twój cuboid słusznie został pomniejszony. Należało bronić się w tamtym wątku, a nie składać skargę już po zapadłym "wyroku" i w dodatku żądać jeszcze odszkodowania. Zadaj sobie pytanie; Czy twoje zachowanie jest właściwe?. :V


[Obrazek: baner1.png]
#8
Jestem za permanentnym banem tego gracza, ciągle dyktuje innym co mogą, a czego nie mogą robić.
Taka osoba jak Lipter bardzo szkodliwie wpływa na działalność i funkcjonowanie serwera.
Sprawia, że nowi gracze ciągle giną.

Jestem na TAK!

[spoiler]
A tak na poważnie, dlaczego zrobiłeś skargę na administratora, którą rozpatrzy posądzony administrator?
Czy to ma jakiś sens?
[/spoiler]


#9
(28.09.2017, 21:28)aztk napisał(a): A tak na poważnie, dlaczego zrobiłeś skargę na administratora, którą rozpatrzy posądzony administrator?
Czy to ma jakiś sens?
Tak, jako odwołanie od decyzji administracyjnej która nie jest ostateczna.

(27.09.2017, 18:49)MikiCreator napisał(a): Chodzi tutaj głównie o zwrot np. pieniędzy na materiały itp. ,ponieważ gracz Libter pomniejszył z jednej strony mojego cuboida a z drugiej go całkowicie usunął dlatego chciałbym chociaż pieniężnego odszkodowania minimum 1000$ bo nie należy z małego powodu pomniejszać cuboida i niszczyć moją pracę
  • Który cuboid został usunięty?
  • Jaka praca została zniszczona?
  • I co mają do tego pieniądze na materiały?
Powód nie był mały - zniszczyłeś kawałek cudzego akwenu wodnego, więc został on zwrócony pierwotnemu posiadaczowi.


#10

(27.09.2017, 18:49)MikiCreator napisał(a): Chodzi tutaj głównie o zwrot np. pieniędzy na materiały itp. ,ponieważ gracz Libter pomniejszył z jednej strony mojego cuboida a z drugiej go całkowicie usunął dlatego chciałbym chociaż pieniężnego odszkodowania minimum 1000$ bo nie należy z małego powodu pomniejszać cuboida i niszczyć moją pracę natomiast jeżeli nie pasuje odszkodowanie pieniężne to proszę o zwrot dawnych rozmiarów cuboida mikisgreatworld_kopalnia a co do szczegółów to zapraszam do tego tematu https://fcraft.pl/temat-wniosek-o-pomnie...boida-1364 zakończyło się oczywiście pomniejszeniem mojego cuboida i utrudnieniami przez to spowodowanymi (inaczej nie było by tematu) w każdym razię chcę o 1000$ lub najlepiej zwrot dawnych wymiarów cuboida

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Masz wytłumaczenie na linku ktory sam podales :V


#11
mutex/ocfipreoqyfb/mutex
  • Który cuboid został usunięty?
  • Jaka praca została zniszczona?
  • I co mają do tego pieniądze na materiały?
  • Który cuboid został usunięty? mikisgreatworld_kopalnia połowa została usunięta i jeszcze przy ZoogZoogu te 10 kratek
  • Jaka praca została zniszczona? Ten Rozkop na terenie połowy usuniętej kopałem to tydzień minimum
  • I co mają do tego pieniądze na materiały? Nie tylko na materiałty -połowa na materiały a druga na narzędzia
  • Co do akfenu to nie zniszczyłem go po prostu najmiejsze części były na moim cuboidzie ale prawie wszystko miał ZoogZoog niedobitki załatałem i stworzyłem równy teren


#12
(29.09.2017, 16:48)MikiCreator napisał(a):
  • Który cuboid został usunięty? mikisgreatworld_kopalnia połowa została usunięta i jeszcze przy ZoogZoogu te 10 kratek
  • Jaka praca została zniszczona? Ten Rozkop na terenie połowy usuniętej kopałem to tydzień minimum
  • I co mają do tego pieniądze na materiały? Nie tylko na materiałty -połowa na materiały a druga na narzędzia
  • Co do akfenu to nie zniszczyłem go po prostu najmiejsze części były na moim cuboidzie ale prawie wszystko miał ZoogZoog niedobitki załatałem i stworzyłem równy teren
Połowa, połowa i połowa, a okazało się że jest to połowa miejsca... z tego paska 10 kratek szerokości o które został pomniejszony cuboid. Odrzucam i zamykam - jak zależy ci na tej połowie 10-metrowego paska to /mod z prośbą o cuboida, a nie spamować na forum.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości