Coming Soon ™

Zarób łatwo 2000$!
#1
Zatrudnię osobę, która za 2000$ będzie chętna rozkopać trochę endu, postawiać w różnych miejsach różne klocki, może jakies syfiaste domki. Chętnych zapraszam do zgłaszania się na PW na forum lub grze C:


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
#2
dajesz 10k i idę w to


#3
ja chce XD

albo nie , bo easy


heya.
#4
za 10k mogę też zrobić


[Obrazek: fElmNP7.png]
#5
na hardzie nie ma sensu, szkoda czas marnować


#6
Na easy?


#7
a co za problem, zrobi się na jakiejś bocznej wysepce, zongzong nie ogarnie i tak


#8
(19.09.2017, 16:06)iAnty napisał(a): Na easy?

Tak. Chodzi mnie o glowna wyspe i zaplata tez na izi :)


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
#9
(20.09.2017, 06:28)ZoogZoog napisał(a):
(19.09.2017, 16:06)iAnty napisał(a): Na easy?

Tak. Chodzi mnie o glowna wyspe i zaplata tez na izi :)

No i skończyło się bananem griefowanie endu :P

[Obrazek: tgVywy1.png]

X.


#10
(20.09.2017, 09:09)Xanth napisał(a):
(20.09.2017, 06:28)ZoogZoog napisał(a):
(19.09.2017, 16:06)iAnty napisał(a): Na easy?

Tak. Chodzi mnie o glowna wyspe i zaplata tez na izi :)

No i skończyło się bananem griefowanie endu :P

[Obrazek: tgVywy1.png]

X.

Cytat:§0. Definicje
  1. Moderacja - junior moderatorzy i cuboidowi moderatorzy.

  2. Użytkownik - gość lub zarejestrowany korzystający z forum, gracz serwera.

  3. uchylony.

  4. Nieaktywny gracz - gracz nie pojawiający się na serwerze od co najmniej miesiąca.

  5. Majątek - majątek określony w §3.1.

  6. Nieruchomość - nieruchomy majątek określony w §3.1.2-§3.1.4.
§1. Postanowienia ogólne
  1. Jest to punkt nadrzędny wobec wszystkich pozostałych zapisów regulaminu.
    Regulamin pełni tylko funkcję informacyjną. Serwer fcraft.pl jest własnością prywatną, więc właściciel zastrzega sobie prawo do banowania, przeglądania logów, konfiskaty przedmiotów i bloków oraz wszelkich innych działań, które uzna za stosowne.

  2. W przypadku wątpliwości czy dane działanie jest dozwolone (np. po zauważeniu luki w poniższych zapisach, punkt §1.1 nie ma luk) gracz ma obowiązek skonsultować się z administracją.

  3. Zabronione jest umieszczanie treści lub linków do stron niezgodnych z Regulaminem Treści.

  4. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

  5. Konta utworzone w celu trollowania lub ominięcia bana będą banowane permanentnie lub usuwane.

  6. Zabronione są wszelkie działania na szkodę forum lub serwera.
§2. Ochrona serwera
  1. Zabronione jest używanie jakichkolwiek modyfikacji lub zewnętrznych ingerencji w rozgrywkę z wyjątkiem:

    1. poprawek grafiki i wydajności,
    2. minimap z wyłączonym widokiem jaskiń,
    3. menedżerów ekwipunku,
    4. wyświetlaczy dodatkowych elementów.

  2. W przypadku wykrycia błędu serwera lub forum gracz ma obowiązek natychmiastowo zaprzestać wykorzystywania go i dyskretnie poinformować administrację.
  3. Zabronione jest omijanie pluginu na automatyczne wyrzucanie graczy AFK.
    1. W szczególności zabronione jest tworzenie i wykorzystywanie maszyn do automatycznego lub półautomatycznego łowienia.


  4. Zabronione są wszelkie próby pozyskania seeda, mapy lub plików serwerowych.
  5. Zabronione jest granie na więcej niż jednym kliencie Minecraft w tym samym czasie.
Znajdź mi w tym "Zabronione jest niszczenie krajobrazu"


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#11
Jak do niszczenia dołożysz przy okazji obrażanie admina i bluzganie właścicielowi, to... ;)

X.

PS. "Regulamin pełni tylko funkcję informacyjną. Serwer fcraft.pl jest własnością prywatną, więc właściciel zastrzega sobie prawo do banowania, przeglądania logów, konfiskaty przedmiotów i bloków oraz wszelkich innych działań, które uzna za stosowne."


#12
(19.09.2017, 12:30)tydraniu napisał(a): dajesz 10k i idę w to

(19.09.2017, 15:45)tydraniu napisał(a): na hardzie nie ma sensu, szkoda czas marnować

(19.09.2017, 16:42)tydraniu napisał(a): a co za problem, zrobi się na jakiejś bocznej wysepce, zongzong nie ogarnie i tak


(20.09.2017, 09:09)Xanth napisał(a):
(20.09.2017, 06:28)ZoogZoog napisał(a):
(19.09.2017, 16:06)iAnty napisał(a): Na easy?

Tak. Chodzi mnie o glowna wyspe i zaplata tez na izi :)

No i skończyło się bananem griefowanie endu :P

[Obrazek: tgVywy1.png]

X.

(20.09.2017, 10:30)Xanth napisał(a): Jak do niszczenia dołożysz przy okazji obrażanie admina i bluzganie właścicielowi, to... ;)

X.

PS. "Regulamin pełni tylko funkcję informacyjną. Serwer fcraft.pl jest własnością prywatną, więc właściciel zastrzega sobie prawo do banowania, przeglądania logów, konfiskaty przedmiotów i bloków oraz wszelkich innych działań, które uzna za stosowne."

Widzę, że pseudo dorosłe osoby już się popisały. Jak Panowie chcą ponabijać posty, to niech nie robią tego jak najmłodsi gracze tego serwera. 

Pan Xanth może pokazać synowi jak się NIE KORZYSTA z forum prezentując posty Pana tydraniu.


Z.


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
#13
I dla tego osobnika aka "ZoogZoog" też poleciał ban za griefing, ktoś jeszcze?


[Obrazek: fElmNP7.png]
#14
Proszę o zamknięcie tematu. Budowanie w endzie jest bezcelowe, ponieważ Administracja serwera easy.fcraft.pl usunie ozdoby z endu "jedną komendą"


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
#15
zongzong dziwisz się? przyjdzie jakiś idiota i nawali wszędzie klocków bez ładu, jakby grypę żołądkową ma. a tu jedynie mózgu brak :( btw budowanie bezcelowe nie jest, griefowanie tak

dodatkowo "pan" zongzong może być używane jako świetny przykład gimbusa, sam to potwierdził


#16
(20.09.2017, 17:04)tydraniu napisał(a): zongzong dziwisz się? przyjdzie jakiś idiota i nawali wszędzie klocków bez ładu, jakby grypę żołądkową ma. a tu jedynie mózgu brak :( btw budowanie bezcelowe nie jest, griefowanie tak

dodatkowo "pan" zongzong może być używane jako świetny przykład gimbusa, sam to potwierdził

Jeszcze jakieś wyzwiska?


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
#17
gdzie tu masz wyzwisko? jakiś czas temu na discordzie sam pisałeś, że jesteś gimbus i specjalnie nas podpuszczasz. ja jedynie przytaczam wypowiedź. wybacz że nie cytuję dokładnie, ale duuuużo musiałbym przewijać


#18
ŻAŁOSNE

Po co niby griefowac end. Przecież to bez sensu.


#19
[Obrazek: Przechwytywanie.JPG]


#20
Nie skomentuje tego


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości