Coming Soon ™

Ankieta: Czy zgadzasz sie z moją propozycją?
Tak
83.33%
5 83.33%
Nie
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Smok
#1
Pełno osób skarży sie ze po przywolaniu smoka inni gracze zabija go za free i dostaja osiągnięcie. Moja propozycja jest dodanie ze: 
  1. Osoba ktora przywolala smoka moze z nim walczyć lecz po 20 min kazdy moze go zabic
  2. Dodanie komendy /smok pomoc (nick) ktora pozwolilaby graczowi (uwzględnionemu w komendzie) atakowanie smoka.
To zmniejszyloby również ilosc banow.
  • Dotyczy również zbierania oddechu smoka


#2
Problem występuje głównie na easy ze względu na teleportację, a i tak jest dosyć rzadki. Ile jest takich sytuacji, jedna na kwartał?


#3
(18.09.2017, 16:41)Libter napisał(a): Problem występuje głównie na easy ze względu na teleportację, a i tak jest dosyć rzadki. Ile jest takich sytuacji, jedna na kwartał?

Tak ale nie bedzie tez skarg na graczy(za ta sytuację) i nawet jak rzadko to i tak za dużo


#4
A ja proponuje żeby tylko te osoby które przywołały smoka mogly zbierać oddech smoka. Te dodane przez /smok pomoc (nick) + ta ktora postawiła kryształy


#5
(18.09.2017, 16:49)wilk napisał(a): A ja proponuje żeby tylko te osoby które przywołały smoka mogly zbierać oddech smoka. Te dodane przez /smok pomoc (nick) + ta ktora postawiła kryształy


Dobry pomysł dopisze


#6
To niepotrzebne, za rzadko takie sytuacje występują, a biedny Libter będzie musiał pisać kolejne pluginy.


#7
(20.09.2017, 18:33)matiut2 napisał(a): To niepotrzebne, za rzadko takie sytuacje występują, a biedny Libter będzie musiał pisać kolejne pluginy.

Taki plugin jest dość prosty, a tylko podnosi prestiż serwera.

X.


#8
(20.09.2017, 19:12)Xanth napisał(a): Taki plugin jest dość prosty, a tylko podnosi prestiż serwera.
Tych prestiżowych pluginów aż nadto, a na aktywność i tak nie wpływają.


#9
(20.09.2017, 19:23)Libter napisał(a):
(20.09.2017, 19:12)Xanth napisał(a): Taki plugin jest dość prosty, a tylko podnosi prestiż serwera.
Tych prestiżowych pluginów aż nadto, a na aktywność i tak nie wpływają.


Moze na aktywnosc nie wplywa ale na bardziej fair rozgrywke tak


#10
Rok szkolny się zaczął ;)

X.


#11
(20.09.2017, 19:25)Xanth napisał(a): Rok szkolny się zaczął ;)

X.


I co  w związku z tym


#12
Proponuje by smoka mogl przywolac tylko tem kto przeszedl 3 czesci wiedzmina


#13
(20.09.2017, 22:19)Bucefal napisał(a): Proponuje by smoka mogl przywolac tylko tem kto przeszedl 3 czesci wiedzmina


?????


#14
Może i plugin jest prosty ale nie usprawnia rozgrywki, nie dodaje niczego ciekawego do gry, nie znam się na tym ale czy kolejny bezużyteczny plugin nie będzie ciążył bez potrzeby na pamięci maszyny serwerowej, niby kilkanaście bajtów[?] a robi różnice ?  A poza tym nie często przywołują smoka na serwerze ja sam byłem świadkiem tylko dwóch "odgłosów" jakie wydaje zabijany smok i to nie w tym miesiąc a w całej mojej serwerowej karierze. A po co to komu ? Żeby nie karać kilku graczy którzy nie potrafią się zachować ? po co komu tacy gracze ? Bez pluginu będziemy tępić niechciane zachowania na serwerze takie jak kradzieże smoka i advancementu[jakiś dobry ten cement hehe] z nim związanym.


#15
Częściej zabijany jest wither od smoka, i nikt nie ukradł jeszcze withera. Wydaje mi się że jedyne przypadki były na easy...


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#16
I co z tego ze na easy ale ogólnie taki blad sie zdarza
(22.09.2017, 18:54)piesm napisał(a): Częściej zabijany jest wither od smoka, i nikt nie ukradł jeszcze withera. Wydaje mi się że jedyne przypadki były na easy...


#17
(22.09.2017, 20:22)xSnowChex napisał(a): I co z tego ze na easy ale ogólnie taki blad sie zdarza
(22.09.2017, 18:54)piesm napisał(a): Częściej zabijany jest wither od smoka, i nikt nie ukradł jeszcze withera. Wydaje mi się że jedyne przypadki były na easy...
Auto korekta się zacięła?


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#18
(22.09.2017, 20:44)piesm napisał(a):
(22.09.2017, 20:22)xSnowChex napisał(a): I co z tego ze na easy ale ogólnie taki blad sie zdarza
(22.09.2017, 18:54)piesm napisał(a): Częściej zabijany jest wither od smoka, i nikt nie ukradł jeszcze withera. Wydaje mi się że jedyne przypadki były na easy...
Auto korekta się zacięła?

Tak


#19
(18.09.2017, 16:45)xSnowChex napisał(a): nawet jak rzadko to i tak za dużo
Ale pluginy nie służą do obsługi każdej drobnostki, propozycja zostaje odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości