Coming Soon ™

[Wydzielony] Szkalowanie JanekJarana
#3
(10.09.2017, 20:42)iAnty napisał(a): Skończ go szkalować. Co ci takiego zrobił przez ostatni miesiąc? Nic. Nawet nie odpowiada na żadne zaczepki, a ty go cały czas jedziesz.

@JanekJaran, aż ci będę dawać limity polubień każdego dnia, bo szanuję silnych psychicznie ludzi.
Jaką trzeba mieć stalową psychikę, żeby nie odpowiedzieć ani razu na ciągłe pociski...

Z jednej strony masz rację broniąc Jarana. Też mam takie zdanie, że to poszło za daleko i gdy tylko Janek się pojawi od razu zostaje rozpętana burza gówna pochłaniająca chat, forum, wszystko. Jaki to ma sens? Mamy fajnego kozła ofiarnego? Sam miałem spory i nie jestem święty, ale ja już z tym dalej nie idę.

Z drugiej strony apeluję do Janka aby sam zastanowił się trochę nad swoim postępowaniem. Jakie działania wywołują jakie nastroje i czy twoja droga do bycia poważanym (zakładam, że na tym Ci zależy) jest aby na pewno właściwa. Powstrzymaj też swoje "rewolucje", przeproś się z ludźmi i powiedz im też, że są chamami za to, że Cię ciągle tak jadą. Jeśli chcesz być poprawić swoją sytuację zdobądź poparcie kilku osób w sposób inny niż litość. Nie walcz z każdym kto stanie Ci na drodze, tym bardziej w tak żałosny sposób jak do tej pory.

Tak, nie powinienem mówić innym jak mają żyć, ale za bardzo to lubię, żeby z tego zrezygnować. ;)

Pozdrawiam


Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Prośby o nagrody - przez Deleted#1 - 10.09.2017, 20:42
RE: Prośby o nagrody - przez Whitehead - 10.09.2017, 21:10
RE: Prośby o nagrody - przez Xanth - 11.09.2017, 04:51
RE: Prośby o nagrody - przez Norbi - 11.09.2017, 07:09
RE: Prośby o nagrody - przez ZoogZoog - 11.09.2017, 15:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości