Coming Soon ™

Obiekt rozrywkowy "Parkour" zaprasza do zabawy
#1
Witam!
[Obrazek: 764713daea501.png]
Dziś została ukończona budowa obiektu Parkour.
Wszystkich chętnych na zabawę, nagrody i oderwanie się od trybu gry "kop dziurę" zapraszam na -557 64 -184 lub portal w Netherze -71 58 -22. Obiekt ten znajduje się w 99% pod wodą. Uprzedzając pytania tak osuszałam go (pracowałam na 20 gąbek).

Co znajduje się w tym obiekcie?

Zaczynając od dołu....

Parter:
- Portal do Netheru
- 4 Sklepiki (czekamy na uzupełnienie ich przez właścicieli)
- 3 poziomy parkour (easy, normal, hard)
[Obrazek: d65b72fdfe7f3.png][Obrazek: 5ae0c4e4ef6c8.png][Obrazek: 417ebd6580ddc.png]
- Magiczna latarnia (obrona / siła + odnowa życia)
- publiczny EC
- skrzynia dotacji (biały dywan przy portalu do netheru)

Piętro 1:
- Pokoje V.I.P.
- pokoiki z łóżkami dla odwiedzających
- Sala pomocy (kowadło, stół do tworzenia itemków, piec, stół do zaklinania)
- Strzelnica z nagrodami
[Obrazek: 25db6d6c004b5.png][Obrazek: d3f250b7e8691.png]

Niby wszystko fajnie a co ja mam tam robić?

Jeśli masz ochotę możesz poskakać, sprawdzić swoją zręczność i refleks na trzech poziomach parkoura a na końcu każdej z tras znajdziesz skrzynie z nagrodą. A może szukasz hazardu i strzelania? Z pomocą na nudę przyjdzie Strzelnica w której do wygrania czeka złoto, diamenty i inne! Jeśli bardziej interesują cię wyprawy poszukiwawcze, możesz poszukać zaginionych skarbów a dokładniej 6 ksiąg. Zbierając wszystkie 6 otrzymasz nagrodę specjalną (powiem że warte szukania ^^)! Jedyne co,  musisz się zgłosić bezpośrednio w grze lub mailowo (w grze) do obecnego właściciela obiektu Parkour z 6 księgami. UWAGA! Nagrodę specjalną otrzymasz tylko raz! 

Ok a co z zasadami? Chyba jakieś są?

Jasne że tak! Choć obiekt jest publiczny to działa "dla graczy od graczy"! Tu potrzebne są zasady by obiekt rozwijał się i przetrwał jak najdłużej!

ZASADY i informacje:
1. Nie oszukujemy!
2. Nie obrażamy / wyśmiewamy innych graczy.
3. Respektujemy zasady poszczególnych atrakcji w obiekcie "Parkour"
4. Nie zabudowujemy terenów przylegających do obiektu PARKOUR (obiekt będzie na bieżąco w miarę funduszy rozbudowywany)
5. Zyski związane w strzelnicą jak i darowizny są przeznaczone na dalsze funkcjonowanie (nagrody) i rozbudowę obiektu.
6. Administracja serwera jak i właściciel obiektu PARKOUR nie odpowiada za ewentualne straty / śmierć. Obiekt jak i atrakcje są zabezpieczone przed ewentualną śmiercią gracza i nawet miejsce gdzie myślisz że umrzesz jest zabezpieczone! Jednakże jak wiadomo Polak potrafi... i na 100% znajdą się osoby którym uda się umrzeć... Także z góry apeluję o rozwagę i nie zapominanie o fakcie iż pomimo regeneracji hp i zabezpieczeniom jakie powstały (zwłaszcza na parkour hard) wchodzisz na własne ryzyko.
6 a. Zaleca się schowanie co cenniejszych rzeczy do EC oraz nie wskakiwanie z pełnym ekwipunkiem i bez zbroi do lawy...
7. Nie psuj innym zabawy zdradzając położenie skarbu.
8. Nagrody na koniec trasy Parkour są zmieniane co miesiąc. Dopiero po wymianie na kolejne zdradzane jest co było nagrodą w poprzednim.
9. Rzeczy nietrwałe i wymagające uzupełnienia jak kowadła, nagrody pod koniec tras itp. Są wymieniane: Kowadło: co tydzień . Uzupełnianie skrzyń: specjalne- raz w miesiącu, parkourowe- raz w tygodniu. Uzupełnienia następują w poniedziałek.
9a. Jeśli zauważysz że któraś z skrzyń jest pusta, bardzo proszę o info tu lub maila w grze.

W dowolnym momencie właściciel może wprowadzić nową zasadę jeśli wymagać tego będzie sytuacja.
Oczywiście bardziej inwazyjne zasady będą konsultowane z graczami.

Za złamanie regulaminu jest dożywotni zakaz wstępu do obiektu! Złamanie zakazu będzie skutkowało do wyboru: pływanie z kałamarnicami w cementowych butach lub spalenie się ze wstydu z lawie ^^. Oczywiście małe wybryki będą skutkowały naganą. 3 nagany= zakaz wstępu. Oszukiwanie = bez nagan natychmiastowy zakaz wstępu bez możliwości odwołania!




INFO od BooBa budowniczego <3:

Jest to mój pierwszy projekt do użytku publicznego jak i pierwsza "mapka" parkour.
Bardzo proszę o wyrozumiałość i zgłaszanie wszelkich błędów i pomysłów na ulepszenie obiektu.

Jednocześnie chciałabym podziękować każdemu kto pomógł w realizacji tego projektu zarówno finansowo jak i duchowo czy umysłowo! Z myślą o osobach które w największym stopniu przyczyniły się do budowy i funkcjonalności obiektu, powstała ściana pamiątkowa. Ma ona być choć skromnym ale podziękowaniem dla osób które dały coś od siebie dla innych i to bezinteresownie.
Spędzając miło czas pamiętaj że to te osoby przyczyniły się do powstania tego obiektu.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie i zapraszam do wspólnej zabawy!



Małe pytanie do adminów:
Czy jest możliwość dodania tego obiektu do listy serwerowych dóbr?


Galeria:

[Obrazek: d4d37f7cf0364.png]
[Obrazek: 0587b9eadd1eb.png]
[Obrazek: 9666ff673213d.png]
[Obrazek: 087dca070f211.png]


Odpowiedz
#2
Byłem tam, jako jeden z beta testerów strzelnicy.
I muszę wam powiedzieć że zrobiło to na mnie wrażenie.
Nie znam się na parkurach, spadam ze wszystkiego, grawitacja mnie po prostu nie lubi. A jak już spadam to najczęściej boleśnie (ostatnio spadłem z rusztowania i nawet udało mi się trafić w creepera. Dlatego sorry MIKI - nie wlezę na Twoją wieżę żeby Ci pomagać budować dopóki nie zrobisz tam jakichś zabezpieczeń i nie mogą to być gołe drabiny...)
Ale znam się na architekturze - tak przynajmniej uważam i umiem docenić dobre projekty.
A ten projekt jest bardzo dobry.
Droga do Parkura w Netherze nie jest  aż tak oczywista jak mi się na początku wydawało. Demi wytłumaczyła mi co i jak ale i tak się trochę zgubiłem. Kilka dodatkowych tabliczek powinna pomóc gapom podobnym do mnie. Kiedy już tam dotarłem to mnie zamurowało... No może nie mam aż takiego doświadczenia w budowlach minecraftowych ale podwodna kolorystyka, naprawdę fajne, nowoczesne wzornictwo spowodowało, że gapiłem się bardziej na otoczenie niż na to na co powinienem - czyli na Demi. (żartuje, zaprosiła mnie jako testera strzelnicy więc powinienem gapić się oczywiście na tarcze). Strzelanie wydało mi się całkiem trudne. Po zakupie strzał (zdaje się 15 sztuk) otwierają się automatyczne drzwi i wchodzi się do zaciemnionego pomieszczenia, w oddali są cztery tarcze, podnosi się zapora i voila można spróbować wygrać misia. Strzelałem i strzelałem i okazało się że wcale nie jestem taki dobry jak myślałem. Udawało mi się chyba trafić ale za drugim albo trzecim razem... Ale z drugiej strony jak już wróciłem do siebie, to znalazłem w ekwipunku kilka samorodków złota, więc może nie jestem aż taki kiepski.
Wydaje mi się, że lepiej iść z własnym łukiem chociaż można też kupić na miejscu.
Następnym razem wypróbuje tez inne atrakcje w tym przypominającym oceanarium albo multikino obiekcie.
Brawo DemiMi!
[Obrazek: 200.gif]


Odpowiedz
#3
Polecam, bo jestem w sąsiedztwie. Mam parę uwag do obiektu, ale to wyśle na serwerze.

Tak czy siak, props się należy.


Odpowiedz
#4
Nie polecam używania tabliczek [Pomoc] z dużą liczbą jak 999999999, z powodu jakiegoś błędu umożliwia to nielimitowany odbiór - lepiej nie wpisywać nic, zwłaszcza że niezależnie od podanej liczby ponowny odbiór możliwy jest po restarcie serwera.


Odpowiedz
#5
(07.09.2017, 18:29)Libter napisał(a): Nie polecam używania tabliczek [Pomoc] z dużą liczbą jak 999999999, z powodu jakiegoś błędu umożliwia to nielimitowany odbiór - lepiej nie wpisywać nic, zwłaszcza że niezależnie od podanej liczby ponowny odbiór możliwy jest po restarcie serwera.
jakiś błąd? pewnie ktoś wpisze liczbę większą od 2147483647 i tyle  :V
oczywiście tylko jeśli to zapisujesz jako 32bitowy int


//topic 

Postaram się zajrzeć tam za kilka dni  :)


Odpowiedz
#6
(07.09.2017, 18:29)Libter napisał(a): Nie polecam używania tabliczek [Pomoc] z dużą liczbą jak 999999999, z powodu jakiegoś błędu umożliwia to nielimitowany odbiór - lepiej nie wpisywać nic, zwłaszcza że niezależnie od podanej liczby ponowny odbiór możliwy jest po restarcie serwera.

Libter a jest taka możliwość aby sprawdzić kto oszukiwał i zabrał wszystko z skrzyni? 2 skrzynie z 3 parkourowych zostały całkowicie ogołocone natomiast skrzynie z książkami do nagród specjalnych 4 na 6 pustych. Najśmieszniejsze ze ludzie chcą sprzedawać te książki... Chciała bym znać nicki tych osobników i zakazać wstępu.

I z miejsca informuję że wszystkie stare książki są już nie ważne i użycie starej wersji książki do nagrody specjalnej będzie skutkowało dożywotnim odłączeniem gracza z systemów nagród w obiekcie PARKOUR.
NIE BĘDĘ TOLEROWAŁA OSZUSTWA i pustej chciwości!

EDIT: Do odwołania nagrody specjalne zostały odwołane gdyż na nowo muszę zrobić i napisać 60 ksiąg. Za utrudnienia w zabawie możecie podziękować nieuczciwym graczom. Choć i ja bez winy nie jestem mogłam przewidzieć wszechobecną cebule.


Odpowiedz
#7
Chciałbym ufunować mini-nagrodę w postaci złotego trunku. Na przykład zamiast ziemniaka na strzelnicy.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości