Coming Soon ™

Grupowy ban
#1
Proszę o zbanowanie na okres co najmniej miesiąca gracza DaN4yy za bezprawne zabicie smoka. Proszę również o cofnięcie mu osiągnięcia.
Proszę o zbanowanie na okres co najmniej tygodnia graczy, którzy nie byli proszenie do party mającego na celu zabicie smoka, i którzy po wielu prośbach ze strony zarówno Norbiego jak i reszty nie wyszli z endu. Wszystkich graczy wymieniać nie będę, @Norbi wie, kto tam był. Na czele z Blakko.

Jako zadośćuczynienie proszę o zwrot 4 kryształów endu lub 10k $ za każdy z kryształów. Połowa DaN4yy, druga połowa reszta jego ekipy.


#2
(04.09.2017, 17:49)tydraniu napisał(a): 10k $ za każdy z kryształów.
[Obrazek: 8ZgBMen.png]
Co w nich jest takiego cennego (nawet uwzględniając wysokie ceny na easy)?


#3
(04.09.2017, 18:00)Libter napisał(a):
(04.09.2017, 17:49)tydraniu napisał(a): 10k $ za każdy z kryształów.
[Obrazek: 8ZgBMen.png]
Co w nich jest takiego cennego (nawet uwzględniając wysokie ceny na easy)?

Łzy ghasta


#4
Dodam do tego skradziony wymaksowany miecz i dwa łuki.

X.


#5
@Libter sprzedający ustala ceny. Mogę sobie zażyczyć nawet i 100k. Skoro przyszli do endu skorzystać to tym samym podpisali umowę zakupu kryształów. A to ja dyktuję cenę jako ich właściciel.


#6
Dodam, że nie pierwszy raz się zdarza, jak gracze nie potrafią przeczytać czatu. Spam zgłoszeniami czy powtarzanie tego samego to norma a za to są kary, więc i za to powinna być kara.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#7
Niejaki Beka_KSH ma to. Moje. Mimo, że kilkanaście minut temu na czacie pisał, że nie ma.

[Obrazek: YIH7IWJ.png]

X.


#8
Też bym się zdenerwował, gdyby ktoś ukradł mi mój miecz. Jestem za banem tygodniowym.

Tak z ciekawości - może warto wprowadzić pvp w endzie?


#9
(04.09.2017, 18:02)wilk napisał(a):
(04.09.2017, 18:00)Libter napisał(a):
(04.09.2017, 17:49)tydraniu napisał(a): 10k $ za każdy z kryształów.
[Obrazek: 8ZgBMen.png]
Co w nich jest takiego cennego (nawet uwzględniając wysokie ceny na easy)?

Łzy ghasta
[Obrazek: RfKuqRl.gif]


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#10
(05.09.2017, 16:01)piesm napisał(a): [Obrazek: RfKuqRl.gif]

@Piesm o co ci z tym chodzi?


#11
Kiedy ja z Gandziomafia Byliśmy na serverze to ja mialam pvp włączone :FacePalm; tak wiem . Lamekpl zabił mnie i podpalił ::/zeczy które zabrał : Enchantowany secik diaxowy (nie pamietam enchantów wiec moze byc bez nich) Diaxowy mieczyk (tez nie pamietam enchantów :P) Łuk ,który wygrałam na parkuorze Naughtyglusa . i Stack strzał . To wszystko narka .


To MOŻE  być ciekawe...
Ale też mega nudne i kochane
<3
#12
Zmienia zdanie - jestem za perm-banem, ten użytkownik szkodzi społeczności naszego serwera. Jest toksyczny i wykorzystuje wszystko i wszystkich dla swoich korzyści.

Nie pozdrawiam tego gracza.


#13
Dajta mu perma na IP i koniec 
problemów


#14
Otorz niespalilem cb zabiłem na 
 trybie pvP potem zgriefowaliscie mi działkę albo ktos + sami mnie ława spalacie

Są inne rozwiązania niż perm mógłbym oddać te łzy i naprawić ciężkie szkody?


#15
Co nam z naprawy "ciężkich szkód" skoro po prostu miałeś nas gdzieś i robiłeś to perfidnie.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#16
Nadal Beka_KSH nie oddał mojej własności. Wpierw kłamał, że niema. Potem kłamał, że ma na mnie ignora. Dostał ultimatum do dzisiejszego wieczora i nic, olał.

Przypominam, ukradł mi to:

[Obrazek: YIH7IWJ.png]

Mam pisać oddzielną skargę ze wszystkimi logami, czy tu wystarczy, żeby wyleciał z kilkudniowym banem?

I tak przy okazji (za zgodą Wilka):

[Obrazek: sgaOd19.jpg]

X.


#17
on powinien dostać perma. nic nie wnosi swoją obecnością, a na pewno nic pozytywnego.


#18
chodzi o Lamka ?


#19
Tak chodzi o lamka


#20
Odrzucam


[Obrazek: fElmNP7.png]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości