Coming Soon ™

Prośba o odbanowanie
#1
Chciałbym się odwołać od bana .
Zabiłem smoka i dostałem bana na 5 dni od xnorbiego. wytłumacz mi czym tak dlugo.pewnie zezlosciles się.:(


#2
Zabiłeś smoka bez zgody, to jak zabić czyjeś zwierzę :/


Villagers are love, villagers are life <3
#3
Do rozstrzygnięcia pozostaje czy jedyny smok znajdujący się w publicznym świecie może być czyjąś własnością.


#4
(04.09.2017, 18:01)Libter napisał(a): Do rozstrzygnięcia pozostaje czy jedyny smok znajdujący się w publicznym świecie może być czyjąś własnością.


Łzy ghasta, praktycznie niewystępujący item na easy jest własnością prywatną :V
[spoiler]Podobno kapitalista jesteś Kappa[/spoiler]


Villagers are love, villagers are life <3
#5
To było prywatne przedsięwzięcie posiadacza kryształów. W momencie jak pojawiło się na czacie osiągnięcie, to wbiła dzieciarnia i skutecznie zepsuła zabawę. Nie mówiąc o kradzieży itemów zabitych uprawnionych graczy.

X.


#6
(04.09.2017, 18:03)Janek222 napisał(a): Łzy ghasta, praktycznie niewystępujący item na easy jest własnością prywatną :V
Smok nie jest łzą ghasta tylko przywoływany przy jej pomocy. Trzeba się zastanowić jak to rozstrzygnąć, żeby na przyszłość nie było przeszkadzania w zabijaniu "cudzego" smoka, a jednocześnie nie dochodziło do sytuacji gdzie "cudzy" i przez to nietykalny smok lata tygodniami po endzie.


#7
@Libter do rozpatrzenia indywidualnie, natomiast lamekpl zabijał smoka mimo kilku nakazów zaprzestania, w dodatku otrzymał osiągnięcie.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#8
jestem za wydłużeniem bana o co najmniej miesiąc i wyczyszczeniem wszystkich osiągnięć tego "gracza".


#9
Popieram tydrania. Nie lubię, jak ktoś włazi bez pytania i zabiera, co nie jego.

X.

PS. Ciekawy jestem, co siedzi w ekwipunku LAMEKPLa po tej akcji. Pewnie część skradzionych itemów...

PS2. On wie, że mi podpadł chamstwem i złodziejstwem już wcześniej. Miał szansę, teraz stracił. I zmiana gamename nie pomoże.


#10
Niemal żadnych kremów nie kradne


#11
Nie gościu, jesteś cham i złodziej. Zaufałem ci, że może się zmienisz po zmianie imienia na DaN4yy, chciałem ci pomóc, a ty tak się odwdzięczyłeś. Nie ma już o czym gadać.

Jak dla mnie, perm na IP, szczególnie, że było na niego masę skarg już wcześniej.

X.


#12
Szkoła się zaczęła - czas na naukę. A 8 latek pewnie dużo jej ma.


#13
(04.09.2017, 18:26)Libter napisał(a):
(04.09.2017, 18:03)Janek222 napisał(a): Łzy ghasta, praktycznie niewystępujący item na easy jest własnością prywatną :V
Smok nie jest łzą ghasta tylko przywoływany przy jej pomocy. Trzeba się zastanowić jak to rozstrzygnąć, żeby na przyszłość nie było przeszkadzania w zabijaniu "cudzego" smoka, a jednocześnie nie dochodziło do sytuacji gdzie "cudzy" i przez to nietykalny smok lata tygodniami po endzie.


To tak samo jak przywołasz shulkery i ktoś je zabije i zaborze ity to jak takie coś jest traktowane ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#14
Dajcie mu większego bana


#15
(05.09.2017, 09:22)grzybg84 napisał(a):
(04.09.2017, 18:26)Libter napisał(a):
(04.09.2017, 18:03)Janek222 napisał(a): Łzy ghasta, praktycznie niewystępujący item na easy jest własnością prywatną :V
Smok nie jest łzą ghasta tylko przywoływany przy jej pomocy. Trzeba się zastanowić jak to rozstrzygnąć, żeby na przyszłość nie było przeszkadzania w zabijaniu "cudzego" smoka, a jednocześnie nie dochodziło do sytuacji gdzie "cudzy" i przez to nietykalny smok lata tygodniami po endzie.


To tak samo jak przywołasz shulkery i ktoś je zabije i zaborze ity to jak takie coś jest traktowane ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#16
Lamek weś nie pisz skarg bo napisałeś ileś tam a tylko jedna była sensowna


#17
Ban minął, zamykam


[Obrazek: fElmNP7.png]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości