Coming Soon ™

[03.09.2017] Nagłe zatrzymanie maszyny
#1
Dziś o godzinie 21:25 nastąpiło nagłe zatrzymanie maszyny powodując błędy zapisu ekwipunków i enderchestów 9 graczy czyli około połowy online i w konsekwencji ich utratę. Utracone zapisy zostały na szczęście przywrócone z codziennej kopii zapasowej wykonywanej o godzinie 4 rano.

Objęte nicki: @XpicziX, @WWM97, @Mototata, @Szybki_Szu, @VeSteQ, @PetroPLL, @Pohevaki, @grzybg84, @Whitehead
Prośby o rekompensaty jeśli zabrakło jeszcze jakichś przedmiotów proszę składać w tym wątku wraz ze współrzędnymi powiązanych skrzyń lub shulkerboxów.


#2
No to teraz będzie pisania hehe
-Rzeczy zabrane do enderchesta to 
1. 2 shulkery jeden nad hopperem  drogi nad crafringiem  przybliżona lokalizacja 21-65-30
I prawie 20 stackow expa zabrałem ze skrzyni kordy podam wieczorem
2. Stack diaxow ze skrzyni  17-71 -16
3. Kilof ze skrzyni 15-71-14
4.kilka shulkerow z lokalizacji przybliżonej 29-71-34 po obu stronach stosu skrzyń stały 
5. Przybliżona lokalizacja najcenniejszego shulkery zawierającego majątek 437 -70-1852 nie pamietam czy były 2 czy tylko 1 
6. Inne ity siekiera 5-3-3-1 prawie 40 bloków emeraldow w enderchest i inne ity wycenione na około 1000$ ale to jestem w stanie ścierpieć :(


#3
3 shulkery (zwykle miałem je postawione na cuboidzie twierdza w normalnym świecie, ale po dotarciu i sprawdzeniu, upewniłem się, że ich nigdzie nie ma. 
stack lub dwa stacki soku arbuzowego.

Shulkery zwykle były kładzione przed piecami... zarówno w twierdzy jak i drugiej lokacji w której obecnie przepalam....
Było ich 11 w sumie a teraz tylko 8. 

nic więcej nie rzuca mi się w oczy.

Edit: równo 30 kuleczek szlamu. obecnie mam jedynie poprzedni łup bez dzisiejszego...


#4
(03.09.2017, 21:59)grzybg84 napisał(a): No to teraz będzie pisania hehe
-Rzeczy zabrane do enderchesta to 
1. 2 shulkery jeden nad hopperem  drogi nad crafringiem  przybliżona lokalizacja 21-65-30
I prawie 20 stackow expa zabrałem ze skrzyni kordy podam wieczorem
2. Stack diaxow ze skrzyni  17-71 -16
3. Kilof ze skrzyni 15-71-14
4.kilka shulkerow z lokalizacji przybliżonej 29-71-34 po obu stronach stosu skrzyń stały 
5. Przybliżona lokalizacja najcenniejszego shulkery zawierającego majątek 437 -70-1852 nie pamietam czy były 2 czy tylko 1 
6. Inne ity siekiera 5-3-3-1 prawie 40 bloków emeraldow w enderchest i inne ity wycenione na około 1000$ ale to jestem w stanie ścierpieć :(

  1. Zwrócone.
  2. Zwrócone.
  3. Zwrócone.
  4. Zwrócone.
  5. Zwrócone, ale zawartość nieznana ze względu na specyfikę shulkerboxów.
  6. 40 bloków szmaragdu i siekiera o której mowa zwrócone do shulkerboxa wymienionego w punkcie 5.


#5
(04.09.2017, 00:44)Pohevaki napisał(a): 3 shulkery (zwykle miałem je postawione na cuboidzie twierdza w normalnym świecie, ale po dotarciu i sprawdzeniu, upewniłem się, że ich nigdzie nie ma. 
stack lub dwa stacki soku arbuzowego.

Shulkery zwykle były kładzione przed piecami... zarówno w twierdzy jak i drugiej lokacji w której obecnie przepalam....
Było ich 11 w sumie a teraz tylko 8. 

nic więcej nie rzuca mi się w oczy.

Edit: równo 30 kuleczek szlamu. obecnie mam jedynie poprzedni łup bez dzisiejszego...

  1. Brak współrzędnych, cuboid twierdza jest zbyt duży. Poza tym shulkerboxy same z siebie nie znikały - jedynie jeśli zostały zabrane do ekwipunku po godzinie 4 dnia 03.09.2017.
  2. Składniki na sok arbuzowy zwrócone.
  3. 30 kulek szlamu również zwrócone.


#6
1.Diamentowa siekiera
2.Diamentowy miecz
3.enchant naprawy na moim diamentowym kilofie na ktorym mam niezniszczalnosc 3 i wydajnosc 4 (za książke z enchantem na naprawe dałem 150 $ )

Wszystkie te itemy mialem w eq więc nie będe dawal koordów.

Pozdrawiam PetroPLL


#7
(04.09.2017, 10:41)PetroPLL napisał(a): 1.Diamentowa siekiera
2.Diamentowy miecz
3.enchant naprawy na moim diamentowym kilofie na ktorym mam niezniszczalnosc 3 i wydajnosc 4 (za książke z enchantem na naprawe dałem 150 $ )
Zwrócone.


#8
(04.09.2017, 10:21)Libter napisał(a):
(03.09.2017, 21:59)grzybg84 napisał(a): No to teraz będzie pisania hehe
-Rzeczy zabrane do enderchesta to 
1. 2 shulkery jeden nad hopperem  drogi nad crafringiem  przybliżona lokalizacja 21-65-30
I prawie 20 stackow expa zabrałem ze skrzyni kordy podam wieczorem
2. Stack diaxow ze skrzyni  17-71 -16
3. Kilof ze skrzyni 15-71-14
4.kilka shulkerow z lokalizacji przybliżonej 29-71-34 po obu stronach stosu skrzyń stały 
5. Przybliżona lokalizacja najcenniejszego shulkery zawierającego majątek 437 -70-1852 nie pamietam czy były 2 czy tylko 1 
6. Inne ity siekiera 5-3-3-1 prawie 40 bloków emeraldow w enderchest i inne ity wycenione na około 1000$ ale to jestem w stanie ścierpieć :(

  1. Zwrócone.
  2. Zwrócone.
  3. Zwrócone.
  4. Zwrócone.
  5. Zwrócone, ale zawartość nieznana ze względu na specyfikę shulkerboxów.
  6. 40 bloków szmaragdu i siekiera o której mowa zwrócone do shulkerboxa wymienionego w punkcie 5.


Rak jeszcze 2 shulkerow które zabrałem z kordów 20-71-37
Kilof max z jedwabnym dotykiem nobi zawartość najcenniejszego shulkera gdzie było około 25 stackow bloków żelaza około 80 bloków diaxow i 46 bloków emeraldow oprócz tego co zwróciłeś i 20 stackow expa tego jeszcze brakuje mniej więcej o innych mniej cennych rzeczach to nie pamietam nawet a i jeszcze 2 bickony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#9
(04.09.2017, 18:13)grzybg84 napisał(a): zawartość najcenniejszego shulkera gdzie było około 25 stackow bloków żelaza około 80 bloków diaxow  i 46 bloków emeraldow oprócz tego co zwróciłeś  i 20 stackow expa  tego jeszcze brakuje mniej więcej o innych mniej cennych rzeczach to nie pamietam nawet a i jeszcze 2 bickony
To się mieściło w jednym shulkerboxie?


#10
Diaxy żelazo i bickony i Emeraldy były w jednym to ten majątek kilof był w endechescie a exp był w innym razem ze stakiem diaxow które zwróciłeś już


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#11
Potwierdzam na oczy własne widziałem tego shulkerboxa [ mówię o tym z żelazem i diaxami ]


#12
Heyka,
Shulkerbox przed włożeniem do enderchestu znajdował się na cordach: -1594; 61; -2434.
Zawierał kilkanaście staków białego cementu, a także kilka betonu (ok 5-6).
Z cenniejszych rzeczy, których jestem pewna, że tam także były to:
4x sucha gąbka
Pojęcia nie mam co mogło być jeszcze w tamtym czasie w Shulkerze.
(Oczywiście straciłam także tego Shulkerbox'a; kolor różowy)
Dziękuję

(04.09.2017, 23:08)wwm97 napisał(a): Heyka,
Shulkerbox przed włożeniem do enderchestu znajdował się na cordach: -1594; 61; -2434.
Zawierał kilkanaście staków białego cementu, a także kilka betonu (ok 5-6).
Z cenniejszych rzeczy, których jestem pewna, że tam także były to:
4x sucha gąbka
Pojęcia nie mam co mogło być jeszcze w tamtym czasie w Shulkerze.
Dziękuję

Sorka do tego dochodzi jeszcze 11~17 bloków żelaza


#13
(04.09.2017, 18:13)grzybg84 napisał(a): Rak jeszcze 2 shulkerow które zabrałem z kordów 20-71-37
Kilof max z jedwabnym dotykiem nobi zawartość najcenniejszego shulkera gdzie było około 25 stackow bloków żelaza około 80 bloków diaxow  i 46 bloków emeraldow oprócz tego co zwróciłeś  i 20 stackow expa  tego jeszcze brakuje mniej więcej o innych mniej cennych rzeczach to nie pamietam nawet a i jeszcze 2 bickony
Shulkerboxy o których mowa były zbierane dosyć dawno, ale niech będzie - zwrócone.

Reszta przedmiotów zwrócona do skrzynki na współrzędnych X: 432, Y: 70, Z: 1839.

(04.09.2017, 23:08)wwm97 napisał(a): Heyka,
Shulkerbox przed włożeniem do enderchestu znajdował się na cordach: -1594; 61; -2434.
Zawierał kilkanaście staków białego cementu, a także kilka betonu (ok 5-6).
Z cenniejszych rzeczy, których jestem pewna, że tam także były to:
4x sucha gąbka
Pojęcia nie mam co mogło być jeszcze w tamtym czasie w Shulkerze.
(Oczywiście straciłam także tego Shulkerbox'a; kolor różowy)
Dziękuję

Sorka do tego dochodzi jeszcze 11~17 bloków żelaza
Shulkerbox z przedmiotami zwrócony, stoi przy miejscu utwardzania betonu.


#14
Wszystko co trzeba zwrócone, zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości