Coming Soon ™

Dziwne
#1
Przepraszam, że tu napisałem nie znalazłem działu, w którym mógłbym to opisać
Skarga na "bloki' Piece oraz Statywy Alchemiczne i leje co jakiś czas u mnie na cuboidzie się bugują i nie pracują wkładam ity i nic prosiłbym o szybką interwencje
Jak usune i postawie działa wcześniej tak nie miałem zaczęło się od dnia


#2
(02.09.2017, 18:40)ProSzkielet napisał(a): Przepraszam, że tu napisałem nie znalazłem działu, w którym mógłbym to opisać
Skarga na "bloki' Piece oraz Statywy Alchemiczne i leje co jakiś czas u mnie na cuboidzie się bugują i nie pracują wkładam ity i nic prosiłbym o szybką interwencje
Jak usune i postawie działa wcześniej tak nie miałem zaczęło się od dnia

też mam takie bagi


#3
Na easy też to występuje


[Obrazek: fElmNP7.png]
#4
Czyli to jest bug? I mam nadzieje o naprawe tego


#5
haalo bug występuje i raz na moich oczach -_-


#6
U mnie działa :>

Podaj chociaż współrzędne.


#7
Ostatnio nie mam go ale jeszcze poobserwuje i dam znać


#8
miałam dziś z piecem i lejem @tydraniu mi pomagał


#9
Też tak miałem chodzi o piec raz ten bug wystąpił, a później już nie miałem z nim problemów.


#10
Potwierdzam. Wkłada się właściwe itemy do pieca, piec załadowany węglem i nie startuje... Jak diesel zimą. Zamarł. Deadnął. Zrobił tak zwanego Deadpieca. Dopiero jak się go walnie kilofem i na nowo postawi - to działa. Ale jak się wyjdzie z chunku i wróci za jakiś czas to znów ma problemy.


#11
Cytat:Skarga na "bloki' Piece oraz Statywy Alchemiczne i leje co jakiś czas u mnie na cuboidzie się bugują i nie pracują wkładam ity i nic prosiłbym o szybką interwencje
Użytkownik odpowiedzialny za mechanikę gry - Server A.k.a. console posiada uprawnienia administracyjne, wnoszę o przeniesienie  tej skargi do skarg na ekipę.
[spoiler]
Kappa
Ja nie małem z tym żadnych problemów.
[/spoiler]


[Obrazek: OAeIeW]
#12
A ja myślałem, że na blok to błąd być może pluginu ;-;


#13
(03.09.2017, 20:28)ProSzkielet napisał(a): A ja myślałem, że na blok to błąd być może pluginu ;-;
Pluginy, skryty to polecenia dla Serwera, więc winny może być sam ich twórca lub modyfikator. Możliwe jest też, że ten Gatunek cierpi na nie uleczalną chorobę i trzeba go będzie zmienić na inny. Kappa po raz 2


[Obrazek: OAeIeW]
#14
(03.09.2017, 20:26)aseertive napisał(a):
Cytat:Skarga na "bloki' Piece oraz Statywy Alchemiczne i leje co jakiś czas u mnie na cuboidzie się bugują i nie pracują wkładam ity i nic prosiłbym o szybką interwencje
Użytkownik odpowiedzialny za mechanikę gry - Server A.k.a. console posiada uprawnienia administracyjne, wnoszę o przeniesienie  tej skargi do skarg na ekipę.
[spoiler]
Kappa
Ja nie małem z tym żadnych problemów.
[/spoiler]

A teraz Serwer dednął. Tylko pomyślisz o skardze na niego albo na ekipę i masz... Wywieszają tabliczkę "Przepraszamy awaria, trwają prace" itp. i tyle zrobisz...


#15
I nadal brak współrzędnych, zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości