Coming Soon ™

Stile casa e campagna - wątek dotyczący firmy budowlanej.
#1
Witam z tej strony Milo_block2k chciałem ogłosić iż firma  "stile casa e campagna" będzie sprzedawać : działki w centrum i równie interesujących miejsach, oprócz działek będą sprzedawane domy mieszkalne  i inne rzeczy dotyczące sprzedaży nieruchomości   w atrakcyjnych miejscach. Niedługo otwarcie osiedla "risene" naprzeciwko hotelu jahumena i norbiego. ;)



Logo firmy: [Obrazek: lake-2636873_1920.jpg?width=360&height=203]



Screeny osiedla zostaną niedługo dostarczone.


Odpowiedz
#2
@Milo
Za jedyne 15$ subdomena firmabudowlana.fname.pl będzie kierowała na ten wątek.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
Odpowiedz
#3
Za jedyne 1 $ domena cancer.fname.pl nie będzie kierowała pod ten wątek.
A tak na serio - to jakie koordynaty? Jestem zainteresowany, jeśli działka jest normalna i w odległości 100 kratek od centrum.


Odpowiedz
#4
(31.08.2017, 19:43)iAnty napisał(a): Za jedyne 1 $ domena cancer.fname.pl nie będzie kierowała pod ten wątek.
A tak na serio - to jakie koordynaty? Jestem zainteresowany, jeśli działka jest normalna i w odległości 100 kratek od centrum.
Jest bliżej niż 100 kratek możesz kupić spokojnie jutro Ci pokaże lub dziś zależy czy w grze będziesz.


Odpowiedz
#5
A tak apropo - sprzedam taniej teren zacuboidowany na zamówienie w centrum.
PW Pelounre.

Przedstawiam zachowanie wilka - nic osobistego. : )


Odpowiedz
#6
(31.08.2017, 20:41)iAnty napisał(a): A tak apropo - sprzedam taniej teren zacuboidowany na zamówienie w centrum.
PW Pelounre.

Przedstawiam zachowanie wilka - nic osobistego. : )

Przedstaw ofertę chętnie kupię działke w centrum


Odpowiedz
#7
(31.08.2017, 22:27)wilk napisał(a):
(31.08.2017, 20:41)iAnty napisał(a): A tak apropo - sprzedam taniej teren zacuboidowany na zamówienie w centrum.
PW Pelounre.

Przedstawiam zachowanie wilka - nic osobistego. : )

Przedstaw ofertę chętnie kupię działke w centrum

Tobie nie sprzedam.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości