Coming Soon ™

Odwołanie od mute
#1
Witam.
Chciałem złożyć wniosek o odwołanie mute.

Napisałem do gracza tydraniu "Idź do Diabła", po czym on mi odpisał "Ty jesteś dla mnie tylko gówniarzem" i dostał mute, a ja nieco później - ok. 1 minutę po nim, chociaż powinienem dostać razem z nim, bo się przyznałem.
Nie rozumiem jeszcze jednej kwestii. Wiele razy byłem świadkiem tego, jak gracze wyzywali się nawzajem używając przy tym słów niecenzuralnych, po czym dostawali TYLKO upomnienie, ew. mute na 60 minut, a ja za głupie "idź do Diabła" skierowane do zwykłego gracza, Tydraniu, na całą dobę . Czy to pewnego rodzaju faworyzowanie graczy wyższych stażem i $ ?

[spoiler]
Oto Screen z całego zdarzenia.

[Obrazek: j8G7nQ9.png]
[/spoiler]

Proszę o odwołanie mute.


#2
żadne faworyzowanie. pierwszy zacząłeś obrażać i sam poleciałeś na skargę. masz za swoje :P


#3
Jeśli to cała kłótnia to dla mnie jMod przesadził.
To nie jest żadna obraza, a nawet prowokacja.


#4
Przypomina mi to wydarzenie z mojego serwa :


"uuid": "57abc15a-5df2-3bf5-86dd-5dc3d8c7820a",
    "name": "mikicool009",
    "created": "2017-08-26 17:01:05 +0200",
    "source": "Server",
    "expires": "forever",
    "reason": "nie lubi ciastek"

To widać na codzień w pliku banned-players.json


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#5
Niby taka błahostka jak wszyscy piszecie, ale jednak dostałem za to mute na 24 godziny. Za co ? Za głupi zwrot "Idź do diabła" ?


#6
Za idz do diabła dostałeś mute nie rozumiem tego jestem świadkiem jak inni sie wulgarnie obrażają i nie dostają mute na tym świecie nie ma sprawedliwośc






i


#7
Byłem świadkiem wielu "rozmów", w których co któreś z kolei słowo to było "k**wa" i "ch*j" kierowane wzajemnie do siebie przez graczy i co ciekawe, wszystko odbywało się w obecności moderatora. Reakcja? Upomnienie słowne pt. "xxx słowa" lub ewentualnie blokada na chat 60 minut. Działanie moderatora akurat w tej sprawie jest dla mnie co najmniej śmieszne.


#8
"Idź do diabła" kwalifikuje się jako złorzeczenie komuś. Jeśli nie ogarniasz znaczenia niektórych zwrotów to ich nie używaj. Coś jak wyzywanie się na przykład od cweli nie znając znaczenia tego słowa.

Gówniarz - tak może zwracać się osoba starsza do młodszej, cóż w tym obraźliwego?  :P


#9
(26.08.2017, 17:41)tydraniu napisał(a): Gówniarz - tak może zwracać się osoba starsza do młodszej, cóż w tym obraźliwego?  :P

Gówniarz, gnojek, smarkacz... tego typu. Jeśli ja mam 25+, to jak jakiś smark 12 coś mi tam brzęczy, to oczywiste jest, że powiem mu "won gówniarzu"...

X.


#10
(26.08.2017, 17:41)tydraniu napisał(a): "Idź do diabła" kwalifikuje się jako złorzeczenie komuś. Jeśli nie ogarniasz znaczenia niektórych zwrotów to ich nie używaj. Coś jak wyzywanie się na przykład od cweli nie znając znaczenia tego słowa.

Gówniarz - tak może zwracać się osoba starsza do młodszej, cóż w tym obraźliwego?  :P

A skąd ty możesz wiedzieć, ile ja mam lat?! Ty nie jesteś wszystko wiedzący!


#11
Nie muszę być. Czytam, wiem jak gówniaki piszą i składają słowa. Jeśli masz więcej, to sorry, ale piszesz na poziomie 12 letniego gówniaka.

X.


#12
A ty niby ile masz lat? 20? A może 30?! Się znalazł polonista, który wie wszystko!


#13
(26.08.2017, 17:55)GardokPro napisał(a): A ty niby ile masz lat? 20? A może 30?! Się znalazł polonista, który wie wszystko!

Więcej. Mam syna w twoim wieku.

X.


#14
Sprawiedliwość efkrafta


#15
(26.08.2017, 17:48)Xanth napisał(a):
(26.08.2017, 17:41)tydraniu napisał(a): Gówniarz - tak może zwracać się osoba starsza do młodszej, cóż w tym obraźliwego?  :P

Gówniarz, gnojek, smarkacz... tego typu. Jeśli ja mam 25+, to jak jakiś smark 12 coś mi tam brzęczy, to oczywiste jest, że powiem mu "won gówniarzu"...

X.

(26.08.2017, 17:51)Xanth napisał(a): Nie muszę być. Czytam, wiem jak gówniaki piszą i składają słowa. Jeśli masz więcej, to sorry, ale piszesz na poziomie 12 letniego gówniaka.

X.

Po części nawet się z Tobą zgodzę, ale to ma się nijak do tego, że moderator faktycznie trochę przesadził z tak długim wyciszeniem.


#16
Idz do diabła to nawet nie przekleństwo


#17
(26.08.2017, 18:18)[email protected] napisał(a): Idz do diabła to nawet nie przekleństwo

U jakiegoś randoma przeciwko zasłużonemu graczowi, jest.

X.


#18
24-godzinne wyciszenie jest jak najbardziej nie na miejscu w tej sytuacji. Co prawda taryfikator pozwala na wyciszanie aż na 1 dzień, ale według rozsądku moderatora, a tutaj rozsądku zbytnio nie było. Wyciszenie zostaje zdjęte a moderator upomniany. Wyciszenie które powinieneś dostać już dawno przesiedziałeś (20 minut)


[Obrazek: fElmNP7.png]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości