Coming Soon ™

Ankieta: Warto?
Tak
66.67%
10 66.67%
Tak,ale nie umiem określić czy będę korzystał
13.33%
2 13.33%
Nie
20.00%
3 20.00%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wynajmij cuboid
#1
No witam to ja xd

Proponuję aby była możliwość wynajmowania cuboida komendą np. /c wynajmij polskipro_pokój1 7dni Libter itd.


Odpowiedz
#2
Może tabliczki dodające jako mieszkaniec do cuboida na jaiś czas za ileś $? a po wygaśnięciu wynajmu usuwa, a przez 3 dni można jeszcze przedłóżyć, potem znowu wynająć może każdy.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#3
@JanekJaran chyba nawet to będzie łatwiejsze do zrobienia bo o ile sie nie myle jest nawet plugin dodający to.


Odpowiedz
#4
(17.08.2017, 10:01)PolskiPro napisał(a): No witam to ja xd
tak bardzo poważne przedstawienie Kappa 

(17.08.2017, 10:03)JanekJaran napisał(a): a po wygaśnięciu wynajmu usuwa, a przez 3 dni można jeszcze przedłużyć, potem znowu wynająć może każdy.

a co z rzeczami, które zostaną w wynajmowanych działkach? (poza tym, że utraci się dostęp do nich)


[spoiler][img=0x338]http://i.imgur.com/eFvpaAN.png[/img]
[/spoiler]
Odpowiedz
#5
Nie widzę wynajmu na taką skalę, żeby trzeba wam to było automatyzować.


Odpowiedz
#6
to już lepiej nową składnię
/c +m <nazwa> <nick> [czas] np. /c +m dom Libter 5d - dodaje Libter do cuboida xnorbi_dom na 5dni :V


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#7
Jest plugin RegionMarket, wystarczy go dostosować.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#8
Wprowadzenie pluginu umożliwiającego automatyczną sprzedaż i wynajem rzeczywiście jest dobrym pomysłem - wstępnie akceptuję propozycję.


Odpowiedz
#9
(23.08.2017, 11:12)Libter napisał(a): Wprowadzenie pluginu umożliwiającego automatyczną sprzedaż i wynajem rzeczywiście jest dobrym pomysłem - wstępnie akceptuję propozycję.

Trzeba też przymyśleć kwestię jak ogarnąć nafrzędność/podrzędność wystawianych cuboidów.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#10
(23.08.2017, 19:03)JanekJaran napisał(a): Trzeba też przymyśleć kwestię jak ogarnąć nafrzędność/podrzędność wystawianych cuboidów.
Gracze sami ogarną takie rzeczy.


Odpowiedz
#11
@PolskiPro lub @JanekJaran - proszę o dostarczenie linku do konkretnego pluginu w wiadomości prywatnej. Testowałem kilka i żaden nie spełniał oczekiwań względem działania/konfiguracji, a swojego nie będę pisał dla zaspokojenia lenistwa graczy :P


Odpowiedz
#12
(19.09.2017, 12:43)Libter napisał(a): @PolskiPro lub @JanekJaran - proszę o dostarczenie linku do konkretnego pluginu w wiadomości prywatnej. Testowałem kilka i żaden nie spełniał oczekiwań względem działania/konfiguracji, a swojego nie będę pisał dla zaspokojenia lenistwa graczy :P

Region Market.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
Odpowiedz
#13
(19.09.2017, 13:07)jahumen napisał(a): Region Market.
(19.09.2017, 12:43)Libter napisał(a): proszę o dostarczenie linku do konkretnego pluginu w wiadomości prywatnej. Testowałem kilka (w tym o podanej nazwie) i żaden nie spełniał oczekiwań względem działania/konfiguracji


Odpowiedz
#14
@Libter jakie sprawdzałeś?


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#15
(19.09.2017, 14:08)JanekJaran napisał(a): @Libter jakie sprawdzałeś?
Nie będę podawał publicznych pluginów na forum, bo klonkurencja patrzy Kappa
Znajdź taki, żeby poprawnie pozwalał na sprzedaż i wypożyczanie posiadanych cuboidów oraz możliwość edycji wiadomości wysyłanych do gracza.


Odpowiedz
#16
Przedstawiłem propozycję Libterowi, ponoć coś z tego będzie.
//nie to konto xD


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości