Coming Soon ™

Ankieta: Czy chciałbyś zapalać lampy bez użycia redstone?
Tak
40.00%
4 40.00%
Nie
50.00%
5 50.00%
Nie używam lamp.
10.00%
1 10.00%
Nie używam lamp, ale jestem za wprowadzeniem zmiany.
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Lampki redstonowe
#1
Proponuję dodanie możliwości zapalania lamp redstonowych za pomocą ppm. Uzasadnieniem dla tej propozycji jest to, że osoby, które używają lamp muszą je aktywować. Problemem jest to, że jest to nieestetyczne, gdy ktoś używa lamp do oświetlania i nie ma możliwości/nie chce chować za ścianami dźwigni lub czerwonej pochodni. Myślę, że propozycja nie jest trudna do zrealizowania i ciepło się przyjmie c;


#2
Z realizacją wcale może nie być tak łatwo - np. okaże się, że lampa świeci ale przy każdym postawieniu bloku obok niej czy innej aktualizacji przestaje przez brak zasilania. W końcu jest to ruszanie głębokiej mechaniki MC :P


#3
(11.08.2017, 21:31)Libter napisał(a): Z realizacją wcale może nie być tak łatwo - np. okaże się, że lampa świeci ale przy każdym postawieniu bloku obok niej czy innej aktualizacji przestaje przez brak zasilania. W końcu jest to ruszanie głębokiej mechaniki MC :P

Wydaje mi się, że są pluginy umożliwiające taki majstersztyk. Przynajmniej na zagranicznym youtubie można zobaczyć taki plugin w ackji ;d


#4
To chyba najgłupszy pomysł jaki widziałem do tej pory.

Co to ma być? Jak umiesz budować i znasz chociaż trochę działanie czerwonego kamienia to z pewnością zbudujesz ładny dom z lampami.

W takim razie chce tłoka, który będzie automatycznie zbierał dojrzałe plony i sadził na nowo - niektórym nie chce się kombinować i oglądać poradników i myślę, że propozycja ciepło się przyjmie.


Przejście z hard na easy było dobrym pomysłem.
#5
W mc masz już lampy które świecą bez zasilania
Możesz ich zacząć używać


#6
(11.08.2017, 21:56)Iksdejszyn napisał(a): To chyba najgłupszy pomysł jaki widziałem do tej pory.

Co to ma być? Jak umiesz budować i znasz chociaż trochę działanie czerwonego kamienia to z pewnością zbudujesz ładny dom z lampami.

W takim razie chce tłoka, który będzie automatycznie zbierał dojrzałe plony i sadził na nowo - niektórym nie chce się kombinować i oglądać poradników i myślę, że propozycja ciepło się przyjmie.
[Obrazek: vaVd2Mz.png]
Najgłupszy post jaki widziałem. Porównaj sobie lampę bez jakiś zwisających dźwigni to może zrozumiesz o co mi chodziło w tej propozycji ;)

/edit wgl to prosze ladnie o przeniesienie tematu bo dzialy pomylilem ;x


#7
(11.08.2017, 22:20)ZoogZoog napisał(a): W takim razie chce tłoka, który będzie automatycznie zbierał dojrzałe plony i sadził na nowo - niektórym nie chce się kombinować i oglądać poradników i myślę, że propozycja ciepło się przyjmie.
[Obrazek: vaVd2Mz.png]
Najgłupszy post jaki widziałem. Porównaj sobie lampę bez jakiś zwisających dźwigni to może zrozumiesz o co mi chodziło w tej propozycji ;)

/edit wgl to prosze ladnie o przeniesienie tematu bo dzialy pomylilem ;x
Zawsze jest glowstone


#8
Glowstone jest ohydny


[Obrazek: fElmNP7.png]
#9
Beacony są ładne, ale drogie :/


Villagers are love, villagers are life <3
#10
@Zoogzoog

Jest taki fajny tip na to:

[spoiler][Obrazek: SeaLantern.gif?version=5261d2e12f118743269972ffe3c6bacf]
[/spoiler]


#11
(12.08.2017, 10:25)Atukam72 napisał(a): @Zoogzoog

Jest taki fajny tip na to:

[spoiler][Obrazek: SeaLantern.gif?version=5261d2e12f118743269972ffe3c6bacf]
[/spoiler]
Niby jest, ale nie pasuje to do każdego buydnku ;x


#12
(11.08.2017, 22:20)ZoogZoog napisał(a): [Obrazek: vaVd2Mz.png]
Najgłupszy post jaki widziałem. Porównaj sobie lampę bez jakiś zwisających dźwigni to może zrozumiesz o co mi chodziło w tej propozycji ;)

/edit wgl to prosze ladnie o przeniesienie tematu bo dzialy pomylilem ;x

Ta dźwignia Ci aż tak przeszkadza? Jak dla mnie to już zmiana pedantyczna i mocno indywidualna. Różnica jest tak błaha, że ten temat jest dla mnie bez sensu. Jestem nadal na nie, wolę aby na serwerze były jakieś fajny pomysły niż zwykłe pierdoły. No i faktycznie jest to najgłupszy post, bo pisze, że Twój pomysł jest głupi.


Przejście z hard na easy było dobrym pomysłem.
#13
Ukrywanie źródeł zasilania dla mnie nie jest problemem, ale popieram.


Villagers are love, villagers are life <3
#14
Ukrywanie zasilania lamp, lub wymyślanie jakiegoś bardziej wykwintnego oświetlenia to część tej gry i zabawy z budowania oraz projektowania czegoś. Ja jakoś nigdy z tym problemu nie miałem, żeby ukryć blok redstone lub użyć innych metod oświetlenia jak glowstone pod dywanem czy za śniegiem (nie mylić z blokami śniegu) wystarczy się pobawić. Sam system cuboidów daje ogromne możliwości, możecie robić oświetlenie z ognia bez obawy o spalenie przybytku, bawić się z lodem, czy śniegiem itd..


#15
Zbyt duża ingerencja w mechanikę Minecrafta - prosta zmiana lampy na zapaloną zostaje zignorowana ze względu na brak zasilania, a nie ma sensu tworzyć zaawansowanego pluginu do takiej drobnostki.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości