Coming Soon ™

Ankieta: Czy przeniesiesz lub założysz swój sklep w centrum sklepowym?
Tak
72.73%
8 72.73%
Nie
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Centrum Sklepowe
#1
Witam, mam zamiar wybudować na (X: 0, Z: 0) centrum sklepowe.

Rozmiary stoisk:
- normalny: 10x10
- vip: 20x20

I tu rodzi się pytanie - czy byliby chętni gracze do przeniesienia swojego sklepu do tego centrum sklepowego - czy jest w ogóle sens to budować?


[Obrazek: fElmNP7.png]
#2
Ja bym sobie zabral 20x20


#3
Pamiętam, że kiedyś był już poruszany temat centrum handlowego na easy - nie ma to sensu, bo przecież macie warpy.


#4
(10.08.2017, 10:43)sopher napisał(a): Pamiętam, że kiedyś był już poruszany temat centrum handlowego na easy - nie ma to sensu, bo przecież macie warpy.

Bardziej chodzi o - wydaje mi się - dorównanie hardowi, na dodatek centrum handlowe skupia wszystkie sklepy w jeden warp przez co mniej męczące dla rąk (i klawiatury) jest latanie po sklepach w celu zakupienia jednego przedmiotu :>


Villagers are love, villagers are life <3
#5
(10.08.2017, 10:43)sopher napisał(a): Pamiętam, że kiedyś był już poruszany temat centrum handlowego na easy - nie ma to sensu, bo przecież macie warpy.

(10.08.2017, 10:55)Janek222 napisał(a): centrum handlowe skupia wszystkie sklepy w jeden warp przez co mniej męczące dla rąk (i klawiatury) jest latanie po sklepach w celu zakupienia jednego przedmiotu :>
Tak jak janek napisał. W dodatku robię takie coś aby można było szybciej porównać ceny sklepów, jeżeli ktoś by chciał kupić najtaniej :)


[Obrazek: fElmNP7.png]
#6
odświeżam i czekam na więcej głosów


[Obrazek: fElmNP7.png]
#7
Tak, założyłbym tam sklep, ale najpierw muszę zdobyć na tym izi kilof. :/


#8
Moim zdaniem to rozwiązanie miałoby rację bytu na o wiele bardziej popularnym serwerze, aniżeli na easy.fcraft. Jest nas naprawdę trochę więcej niż garstka. Myślę, że póki co zdecydowanie wystarczą warpy, a jest ich zaledwie kilkanaście.  :)
Btw jeśli ktoś odczuwa wspomniane wyżej zmęczenie rąk (xD) podczas szukania itemków w sklepach to lepszym sposobem jest odpoczynek od komputera, a wyjdzie to tylko na zdrowie. ^^


#9
Może zamiast CH nad spawnem arena pvp z prawdziwego zdarzenia

np http://www.grabcraft.com/minecraft/creep...aneous-162

a jak nie, to: http://www.grabcraft.com/minecraft/mmos-...ideo-games

albo http://www.grabcraft.com/minecraft/fanta...a/stadiums


#10
Miało być Centrum Sklepowe, ale dwa tygodnie szukania budowniczego projektu wyszło na marne, tak więc wybudowałem farmy przedmiotów.

Dlatego chciałbym przeprosić wszystkich, którzy mogli poczuć się oszukani, dokładając się na CS, z którego każdy by korzystał, a wyszła farma przedmiotów dla mnie.
Mam nadzieję, że mi wybaczycie


[Obrazek: fElmNP7.png]
#11
(01.09.2017, 21:02)Norbi napisał(a): Miało być Centrum Sklepowe, ale dwa tygodnie szukania budowniczego projektu wyszło na marne, tak więc wybudowałem farmy przedmiotów.

Dlatego chciałbym przeprosić wszystkich, którzy mogli poczuć się oszukani, dokładając się na CS, z którego każdy by korzystał, a wyszła farma przedmiotów dla mnie.
Mam nadzieję, że mi wybaczycie

Piramida finansowa!!! Bana(na) mu


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#12
to oddaj ludziom kase złodzieju i nie przepraszaj


#13
(01.09.2017, 21:47)iAnty napisał(a): to oddaj ludziom kase złodzieju i nie przepraszaj

@norbi 
mi nie musisz nic oddawać


#14
(01.09.2017, 21:47)iAnty napisał(a): to oddaj ludziom kase złodzieju i nie przepraszaj
Dokładałeś się?


[Obrazek: fElmNP7.png]
#15
(16.07.2017, 17:29)PolskiPro napisał(a): Nie potrzebnie tam iść

(01.09.2017, 21:47)iAnty napisał(a): to oddaj ludziom kase złodzieju i nie przepraszaj

Po gówno się wypowiadasz w tym temacie. Umiemy sami dochodzić sprawiedliwości. Norbi, nic nie oddawaj.

nie wiem, po co wrąbało mi ten pierwszy cytat.. i nie chce go usunąć. nienawidzę pisać z komórki :(


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości