Coming Soon ™

Ankieta: Zgadzacie się z tym co napisałem?
Tak
18.18%
2 18.18%
Częściowo
54.55%
6 54.55%
Nie
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

serwer oczami nowego gracza
#6
1. Strona serwera... Fakt faktem można by zrobić fajną stronę serwera z najistotniejszymi kategoriami takimi jak info czy wiki oraz podpiąć do tego forum. Najprostsze rozwiązanie to choćby darmowy wordpress czy nawet już zapłacić te grosze i mieć unikatowy link... Tylko czy to potrzebne? Zawsze można przerobić to forum żeby ustylizować je nieco na coś a'la strona.

2. Nie wiem czemu się wszyscy powyżej uparli na sklepy w grze itd... Przecież od razu widać że człowiekowi chodziło o "dobrowolne wpłaty na serwer" czy jak tam to Libter nazwał. I gość ma rację, bo choć dużo to nie daje, to przez chwilę miałem problem to odnaleźć, a w sumie jak już ktoś wywalił troche pesos to niech ma zaszczytne miejsce gdzieś w widocznym miejscu a nie "wspomnielim to wspomnielim, nikt sie nie przyczepi"

3. Mapa. Ciągle przytaczacie przykład centrum gdzie "jest jeszcze teren niczyj". Jednak nie patrzcie tylko przez pryzmat swojej osoby. Różni są ludzie. Ja np. wywaliłem daleko pod wcześniejszy kraniec mapy by nie mieć żadnego sąsiedztwa (które i tak się z czasem niestety pojawiło). Nie każdemu podoba się perspektywa posiadania terenu gdzie zaraz za jego końcem rośnie kamienne niewiadomo co na 100 kratek w górę czy inne wytwory... a nie oszukujmy się, większość budowli właśnie tak wygląda. Może i są funkcjonalne, ale estetyka umarła. Jak autor wspomniał: nic się z tym nie zrobi, ale nie przytaczajcie w koło argumentów o tym centrum. Polezie tam gracz, zobaczy ten wszechobecny burdel za przeproszeniem i ucieknie szybko. (na hardzie centrum jak kalejdoskop, każdy budynek z innej bajki- troche zamków troche nowoczesnego troche kupy)

4. Skoro ludzie mają taki problem z losowym spawnem to można by ogarnąć jakiś napis który wyświetla się po pierwszym respie coś w stylu "budzisz się w nieznanym miejscu". Sam osobiście nie miałem problemu bo przeczytałem prezentację (i polecam robić to każdemu choćby z szacunku do autora który nie pieprznął dziadostwa z szablonu, a i dowiedzieć się można sporo zamiast wejść i truć dupe wszystkim na serwerze tekstami z dupy: "jak sie robi gildie" czy "kto sojusz dawaj klepa pivipi").


Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
serwer oczami nowego gracza - przez Filippexo - 09.08.2017, 22:37
RE: serwer oczami nowego gracza - przez Libter - 09.08.2017, 23:04
RE: serwer oczami nowego gracza - przez wilk - 09.08.2017, 23:05
RE: serwer oczami nowego gracza - przez Norbi - 09.08.2017, 23:07
RE: serwer oczami nowego gracza - przez Iksdejszyn - 09.08.2017, 23:22
RE: serwer oczami nowego gracza - przez DeatPieRate - 10.08.2017, 00:36
RE: serwer oczami nowego gracza - przez FiLip2201 - 10.08.2017, 09:41
RE: serwer oczami nowego gracza - przez BremQ - 10.08.2017, 09:42
RE: serwer oczami nowego gracza - przez piesm - 10.08.2017, 09:47
RE: serwer oczami nowego gracza - przez Xanth - 10.08.2017, 19:20
RE: serwer oczami nowego gracza - przez Libter - 10.08.2017, 12:08
RE: serwer oczami nowego gracza - przez Bucefal - 10.08.2017, 19:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości