Coming Soon ™

Ankieta: y or n?
y
40.00%
4 40.00%
n
60.00%
6 60.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Pvp na cuboidzie
#1
Propozycja jest następująca:
Jeżeli mamy włączoną flagę pvp na naszym cuboidzie niech graczom (gościom) wchodzącym na ten teren automatycznie włącza się pvp - zapobiegnie to niechcianym wejściom graczy na cudzy teren.

Możliwość ustawienia flagi pvp na własnym cuboidzie (uprawnienia).


#2
Jestem na tak, ale to chyba będzie ciężkie, teren jest mały gdzie nie wejdziesz tam cuboid. Wejdziesz przejeżdżając przez czyjś teren i się na Ciebie rzucą bo co raz więcej raków na serwie. Z drugiej strony nie raz mam ochotą dać strzała w tyłek tym pląsającym się w niewiadomym celu, przychodzą plączą się, żebrają, niszczą... ale jak to rozgryźć  ???


#3
Jestem na nie, chciałbym dać na tak ale jeden raz gdy grałem na takim jednym serwerze to było w tedy flaga pvp na cubie nie miałem innego wyjścia i musiałem przejść przez cuboid pisałem do graczy że to tylko na chwilke a oni to zignorowali i mnie zabili. Ogólnie to moim zdaniem jest czasem strasznie hamskie kiedy ktoś tylko chce spokojnie przejechac a tu bęc zabijają go, a wiem ze jest dużo takich graczy.


#4
(21.01.2017, 00:49)sopher napisał(a): Jeżeli mamy włączoną flagę pvp na naszym cuboidzie niech graczom (gościom) wchodzącym na ten teren automatycznie włącza się pvp - zapobiegnie to niechcianym wejściom graczy na cudzy teren.
Plugin odpowiedzialny za przełączenie PvP już to uwzględnia czyli propozycja zrealizowana :>
Jedyny szczegół to brak dostępu do ustawiania flagi pvp dla graczy.


#5
Na nie, pomyśl: Przejeżdzasz przez cudzy cuboid z włączoną takową opcją i posiadacz może cię zabić.


#6
Ludzie, co z tego że was ktoś zabije? W końcu to serwer survival (PRZETRWANIE), a nie freebuild.


#7
(21.01.2017, 12:46)sopher napisał(a): Ludzie, co z tego że was ktoś zabije? W końcu to serwer survival (PRZETRWANIE), a nie freebuild.
To nie jest ani typowy survival ani typowy freebuild tylko serwer z konkretnymi założeniami zakładającymi m. in. wyłącznie dobrowolne (wejście na teren oznaczony jako "strefa PvP" też jest dobrowolne) PvP.

Co do tematu - tak jak pisałem flaga pvp na cuboidzie już obecnie jest nadrzędna wobec ustawień gracza w tym zakresie, jednak gracze nie mają dostępu do tej flagi. Propozycja doczeka się jakichś zmian czy można ją uznać za zrealizowaną przed jej napisaniem? :P


#8
Propozycja została zaktualizowana, w pierwszym poście.


#9
Przyzwolenie na dokonywanie samosądów (i nie tylko) za pomocą PvP na cuboidzie przyniesie więcej złego niż dobrego, propozycja zostaje odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości