Coming Soon ™

[Skarga] Xerew
#1
Wiem, ze temat jest już w pewnym dziale, więc krótko.

Zgłaszam gracza Xerew za (dziwne i nieudolne) próby podprowadzenia moich koni, grief na jednej z trakcji i zabił gracza Hekutoki w swoim domu, który to gracz został wcześniej zaproszony przez Xerewa.

Jest wielu świadków tego co działo się na chatie.
Miejsce griefu: -988 | 615

Jeżeli można, to również skłaniałbym się do oddania własności Xerewa dla mnie, bądź dla gracza Hekutoki, jeśli Xerew zarobi bana.

Komentarz: Temat byłby szybciej zakończony, gdyby była jakakolwiek możliwość zabicia takiego gracza, który siedzi na moim terenie i się kręci wokół cuba, tylko dlatego, że chce podebrać moje konie. Mam nadzieje, że Libter podejmie się w przyszłości tematu pvp, bo w takim systemie o jakim ci mówiłem, drogi adminie, to spokojnie podjąłbym się tamtych konsekwencji za zabójstwo.


#2
Szkody na moście zostały wycofane, jednak gracz nie pozostawił po sobie żadnej znaczącej własności i został ukarany banem (https://fcraft.pl/temat-spis-kar-na-serw...613#pid613).

(20.01.2017, 23:10)Atukam72 napisał(a): Komentarz: Temat byłby szybciej zakończony, gdyby była jakakolwiek możliwość zabicia takiego gracza, który siedzi na moim terenie i się kręci wokół cuba, tylko dlatego, że chce podebrać moje konie. Mam nadzieje, że Libter podejmie się w przyszłości tematu pvp, bo w takim systemie o jakim ci mówiłem, drogi adminie, to spokojnie podjąłbym się tamtych konsekwencji za zabójstwo.
Samosądy nie są tutaj wskazane, jednak eksperyment z PvP i samosądami nadawałby się na inny serwer i może kiedyś taki powstanie ;)


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości