Coming Soon ™

Ankieta: Czy popierasz skargę?
Oczywiście!
75.00%
15 75.00%
Nie, łamanie regulaminu mnie nie rusza.
15.00%
3 15.00%
Nie obchodzi mnie to.
10.00%
2 10.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

JanekJaran
#41
Dowody na forsowanie propozycji przez JanekJaran:

[spoiler]
[Obrazek: janek.png]

[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#42
Brakuje w ankiecie opcji: "Ale o co chodzi? Nie znam gościa..."

X.


#43
(06.08.2017, 14:23)Xanth napisał(a): Brakuje w ankiecie opcji: "Ale o co chodzi? Nie znam gościa..."

X.

Nawet jeśli nie znasz, wystarczy przeczytać treść zgłoszenia i posty użytkowników.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#44
(06.08.2017, 14:18)wilk napisał(a): @krachel
A czym jest hejt?

Na tym serwerze hejt to poprostu wszystko, napiszesz konktruktywnie =hejt, napiszesz byle co=hejt


#45
(06.08.2017, 14:22)jahumen napisał(a): Dowody na forsowanie propozycji przez JanekJaran:
Co nie jest zakazane, jest dozwolone. + jeśli wam to przeszkadza, to trzeba było pisać skargę 2 miesiące temu.


#46
(06.08.2017, 14:24)JanekJaran napisał(a):
(06.08.2017, 14:22)jahumen napisał(a): Dowody na forsowanie propozycji przez JanekJaran:
Co nie jest zakazane, jest dozwolone. + jeśli wam to przeszkadza, to trzeba było pisać skargę 2 miesiące temu.

Ten post ma wyższe znaczenie niż sam w sobie regulamin, który często jest nieprecyzyjny i dopuszcza takie przypadki jak ty. Forsowanie propozycji to działanie na szkodę społeczności, która jej może nie chcieć wprowadzić.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#47
(06.08.2017, 14:24)jahumen napisał(a):
(06.08.2017, 14:23)Xanth napisał(a): Brakuje w ankiecie opcji: "Ale o co chodzi? Nie znam gościa..."

X.

Nawet jeśli nie znasz, wystarczy przeczytać treść zgłoszenia i posty użytkowników.

Mi nie zawinił, więc nic do niego nie mam.
Tak tylko zaznaczam, że na serwerze są ludzie, którzy nie znają waszej dramy.

X.


#48
(06.08.2017, 14:25)jahumen napisał(a): Ten post ma wyższe znaczenie niż sam w sobie regulamin, który często jest nieprecyzyjny i dopuszcza takie przypadki jak ty. Forsowanie propozycji to działanie na szkodę społeczności, która jej może nie chcieć wprowadzić.
Nie stoję nikomu z pistoletem nad głową. + przyspieszenie propozycji =/= forsowanie propozycji + znowu zrzut ekranu z PW.


#49
To jeszcze dorzucę [T1] §1.8: Zabronione jest umieszczanie treści oraz linków do stron próbujących oszukać innych użytkowników.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#50
(06.08.2017, 14:27)Xanth napisał(a): Mi nie zawinił, więc nic do niego nie mam.
Tak tylko zaznaczam, że na serwerze są ludzie, którzy nie znają waszej dramy.
Dodaję trzecią opcję do ankiety.


#51
(06.08.2017, 14:29)Libter napisał(a):
(06.08.2017, 14:27)Xanth napisał(a): Mi nie zawinił, więc nic do niego nie mam.
Tak tylko zaznaczam, że na serwerze są ludzie, którzy nie znają waszej dramy.
Dodaję trzecią opcję do ankiety.

Opcja jest niepotrzebna, "Nie, łamanie regulaminu mnie nie rusza." oznacza to samo co nie obchodzi mnie to.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#52
(06.08.2017, 14:30)jahumen napisał(a):
(06.08.2017, 14:29)Libter napisał(a):
(06.08.2017, 14:27)Xanth napisał(a): Mi nie zawinił, więc nic do niego nie mam.
Tak tylko zaznaczam, że na serwerze są ludzie, którzy nie znają waszej dramy.
Dodaję trzecią opcję do ankiety.

Opcja jest niepotrzebna, "Nie, łamanie regulaminu mnie nie rusza." oznacza to samo co nie obchodzi mnie to.

Nie. Nie zgadzam się na łamanie regulaminu! Ale nie znam gościa, a wasze przepychanki są mocno stronnicze i mało obiektywne, z tego co czytam.

X.


#53
(06.08.2017, 14:31)Xanth napisał(a): Nie. Nie zgadzam się na łamanie regulaminu! Ale nie znam gościa, a wasze przepychanki są mocno stronnicze i mało obiektywne, z tego co czytam.
X.

Ale w temacie i w postach są dowody na to, że łamie regulamin.

J.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#54
Powiedzcie lepiej co mogę zrobić lepiej zamist pisać przez 3 strony. Jak krytyka to konstruktywna.


#55
(06.08.2017, 14:38)JanekJaran napisał(a): Powiedzcie lepiej co mogę zrobić lepiej zamist pisać przez 3 strony. Jak krytyka to konstruktywna.


Najlepiej to by było, jak byś teraz sam, dobrowolnie odszedł.


#56
@janekjaran
Skoro wolisz konstruktywność, to polecałbym pomyśleć choć nieco konstruktywnie, chyba wyciągnięcie wniosków z tego, co przedstawił @jahumen i inni nie jest trudne?


#57
(06.08.2017, 14:39)Wizzard napisał(a): Najlepiej to by było, jak byś teraz sam, dobrowolnie odszedł.
na PW z Libterem rozważałem przerwę od fC, ale mi chodzi o odpowiedź na pytanie: "co mogę poprawić?"


#58
Ok, jeszcze raz: są na serwerze ludzie, którzy z człowiekiem nie mieli do czynienia, a jak mieli, to pozytywnie. Przedstawione dowody są średnio przekonywujące, ale za to mocno podrasowane uprzedzeniem i wrogością. Dlatego zwracam uwagę, że niektórych wasze przepychanki nie interesują. A takie serwerowe dramy często odpychają nowych graczy... Wiele serwerów padło poprzez wewnętrzne animozje i wrogości.

Chcecie mieć z człowiekiem spokój? Zabierzcie mu moda, załóżcie mentalnego ignora, i gościu znika z waszej przestrzeni...

X.


#59
@xanth

Tu nie chodzi o wrogość,  tylko o łamanie regulaminu 

A.


#60
(06.08.2017, 14:44)aztk napisał(a): Tu nie chodzi o wrogość,  tylko o łamanie regulaminu 
To jakim cudem jestem najdłużej bez przerw panującym moderatorem?


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości