Coming Soon ™

wormskox_dom i sporocus_dom
#1
Załączam od razu dwa wnioski w jednym temacie, ponieważ dotyczą one dwóch niewielkich cuboidów znajdujących się obok siebie, a co za tym idzie - jednego planu budowy, mam nadzieję, że to nie problem, w razie czego poprawię.

Nick w grze: Whitehead_
Nazwa cuboida: wormskox_dom
Świat cuboida: zwykły świat
Uzasadnienie: Budowa sklepu. Gracz nieaktywny od 13 tygodni, mało estetyczny budynek.
Deklarowany czas rozbiórki: Max 3 dni, prawdopodobnie dzień.
Moderator nadzorujący: @xPatrykPlayX

Nick w grze: Whitehead_
Nazwa cuboida: sporocus_dom
Świat cuboida: zwykły świat
Uzasadnienie: Budowa sklepu. Gracz nieaktywny od 15 tygodni, mało estetyczny budynek.
Deklarowany czas rozbiórki: Max 3 dni, prawdopodobnie dzień.
Moderator nadzorujący: @xPatrykPlayX


#2
W końcu ktoś się pozbędzie tegtego gówna sprzed hotelu :)


[Obrazek: fElmNP7.png]
#3
Proszę o wskazanie moderatorów nadzorujących.


#4
Akceptuję, rozbiórki czas zacząć - nareszcie ktoś pozbędzie się tych budowli :>


#5
(27.05.2017, 12:41)sopher napisał(a): Cuboidy do usunięcia:sporocus_dom
Współpraca z właścicielami cuboidów:wormskox_dom

Zastrzegam sobie prawo do wolnego terenu po usunięciu cuboidów na zaznaczonej mapie (patrz wyżej).
Również zastrzegam sobie prawo do rezerwacji rozbiórki wypisanych cuboidów w tym temacie.

?


[spoiler]
Widziałem, że rozbiórka przebiegła przemyślnie na kilku innych cuboidach, które sobie zarezerwowałem, ale nie miałem wcześniej czasu na napisanie posta, żeby interweniować w sprawie rozbiórki.
[/spoiler]


#6
@sopher to nie był formalny wniosek o rozbiórkę, minęły ponad dwa miesiące i gracze modernizują centrum na własną rękę - może to i lepiej.


#7
Nick w grze: xPatrykPlayX
Współrzędne skrzyń: sporocus_dom +32 66 -166, wormskox_dom +35 66 -170 Overworld
Posiadacze: sporocus_dom: sporocus, wormskox_dom: wormskox
Mieszkańcy: Brak


#8
Zamykam, jednak polecam budowę depozytu i przechowywanie takich przedmiotów u siebie. Dodatkowo jesteś odpowiedzialny za ich późniejsze wydanie, więc zostawianie cuboidów z innymi posiadaczami żeby sami sobie wzięli nie jest dobrym pomysłem - zmieniłem własność cuboidów sporocus_rozbiorka i wormskox_rozbiorka na Ciebie.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości