Coming Soon ™

Ankieta: Propozycja
Tak
18.18%
2 18.18%
Nie
81.82%
9 81.82%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Błąd i kobiety
#1
Dobry!

Znalazłem mały błąd, który możliwe, że jest spowodowany samym Minecraftem oraz mam propozycję.

  1. Jak wiadomo jak wejdziemy na beton to dostajemy +100 do prędkości i +5 do fajności.
    Znalazłem błąd, że jak praktycznie zejdziemy z tego betonu to prędkość naszej postaci spada.
    [spoiler][/spoiler]
  2. Jak wiadomo, na serwerze grają dziewczyny. Druga rzecz, którą wiadomo to to, że można ustawić sobie płeć.
    Czemu by tego nie wykorzystać i nie zrobić wiadomości dla dziewczyn?
    np. Przelałeś użytkownikowy DziadekLibtera 500$.
    to dla dziewczyny powinno być Przelałaś użytkownikowi DziadekLibtera 500$.
    babcia nie byłaby zadowolona :/
Pozdrawiam.


#2
2. Libter pisał, że narazie nie ma sensu tego wprowadzać. Dopiero jak będzie dużo dziewczyn na serwerze, a jest ok. 20-30.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#3
(02.08.2017, 10:46)Norbi napisał(a): 2. Libter pisał, że narazie nie ma sensu tego wprowadzać. Dopiero jak będzie dużo dziewczyn na serwerze, a jest ok. 20-30.


To i tak jest dużo, seksisto. Tfu!
Tak.


#4
(02.08.2017, 10:46)Norbi napisał(a): Dopiero jak będzie dużo dziewczyn na serwerze, a jest ok. 20-30.
Gdzieś ty naliczył te 20-30? Kappa

Mężczyźni:Kobiety wg. płci deklarowanej na potrzeby komendy /info:
  • fCraft.pl - 25:2
  • easy.fCraft.pl - 21:7
Więc losy propozycji raczej wiadome - tylko niepotrzebny system gryzący się z poprzednimi (pozdrawiam @Norbi i @JanekJaran od klikalnych wiadomości) i utrudniający tworzenie nowości.


#5
@Libter wiele osób nie wie o /ustaw płeć dlatego takie wyniki, ale z 6 dziewczyn znam, a wiele graczy siętu przewinęło


[Obrazek: fElmNP7.png]
#6
(02.08.2017, 11:37)Norbi napisał(a): @Libter wiele osób nie wie o /ustaw płeć dlatego takie wyniki, ale z 6 dziewczyn znam, a wiele graczy siętu przewinęło
Wiedza może wpływać na skalę, proporcje są oczywiste i raczej się nie zmienią.


#7
Nie, zbędne.


#8
Może jeszcze wcale nie feministyczne, różowe nicki dla dziewcząt? Nie.


Przejście z hard na easy było dobrym pomysłem.
#9
(02.08.2017, 15:49)Iksdejszyn napisał(a): Może jeszcze wcale nie feministyczne, różowe nicki dla dziewcząt? Nie.

To wtedy chłopcy by chcieli niebieski :v


#10
Bolku jesteś feministką ? xddd


#11
Dodać (aś)?


#12
Za różowy nick dla dziewczyny będę zabijać jak leci wszystkich precz z różowym GGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...


#13
(03.08.2017, 14:28)Demiferis napisał(a): Za różowy nick dla dziewczyny będę zabijać jak leci wszystkich precz z różowym GGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...
[Obrazek: image.png]


#14
Sam byłbym za, ale pod demokratyczną presją jestem na nie :>


#15
Czyli według tego pomysłu kobiety by miały różowy nick, a ludzie zostaliby ze zwykłym? #PDK


#16
Rozumiem - różowy taki niby dla płci żeńskiej, ale różowy jest brzydki. Gdybym miała mieć różowy nick to bym uciekła z fcrafta xD

W zasadzie gram na fcrafcie, bo zrobili na innym różowe i niebieskie nicki xD


#17
Propozycja dotyczy dwóch wersji wiadomości zależnych od wybranej płci, a wszystkie ostatnie posty o różowych nickach Kappa


#18
(03.08.2017, 17:52)Libter napisał(a): Propozycja dotyczy dwóch wersji wiadomości zależnych od wybranej płci, a wszystkie ostatnie posty o różowych nickach Kappa
Psychologia tłumu.


#19
(02.08.2017, 21:51)ReQuiR napisał(a): Dodać (aś)?


#20
może zrobić żeby jmod dziewczyna dostał ''Ruszofy'' ?


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości