Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za opcją craftowania niebieskiego barwnika?
tak
10.00%
1 10.00%
nie
90.00%
9 90.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Niebieski barwnik
#1
Niebieski barwnik utrzymujemy z lapisu, jest to dość rzadki i cenny surowiec.

Proponuję dodać opcję craftowania niebieskiego koloru.

Łącząc w craftboxie atrament i jasnoniebieski =niebieski.


#2
Wykopując 1 rudę lapisu fortunką 3 masz ok 20 sztuk lapisu. Jestem na nie.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#3
Lapisu mam tyle kopiąc diamenty, że nawet go nie zbieram :V


#4
Moim zdaniem lapis nie jest ani rzadkim, ani cennym surowcem. Wprowadzanie tego nie ma większego sensu :p


#5
Rozumiem, że ci którzy piszą, że jest tego tak wiele, że nie zbierają tego, oddadzą mi 100 stacków?
Osobiście odbiorę.


#6
Kilkanaście sztabek złota w dłoń i nie powinno być problemu z kupnem tej setki stacków! Nie widzę sensu dodawania craftingu z użyciem cenniejszego atramentu do zdobycia surowca traktowanego na równi z redstonem jak niemal bezwartościowy.

@Heku pochwal się ile masz stacków bloków w magazynie :>


#7
Mam tego mnóstwo. Polecam kopać.


#8
Nie, wystarczy się przejść po sklepach i zakupić nadmiar od innych graczy.


#9
Mam pełną skrzynie bloków tego a kopie to tylko dla expa.


#10
(31.07.2017, 14:53)Bucefal napisał(a): Rozumiem, że ci którzy piszą, że jest tego tak wiele, że nie zbierają tego, oddadzą mi 100 stacków?
Osobiście odbiorę.

Gdyby Ci, którzy mieli 100 stacków i oddaliby Ci je z machnięciem ręki to z całą pewnością nie byłby jak to mówisz "rzadki surowiec" z resztą kto Ci da aż tyle? Nawet jeśli to głupi przykład to absurdalny, za dużo i musiałbyś dać dużo pieniędzy, bo nikt za darmo tego Ci nie da, równie dobrze kamienia jest za mało, bo nikt Ci nie da od tak 100 stacków, a właściwie czegokolwiek. Jestem na nie, a tego surowca jest od cholery, wystarczy tylko poszukać, a na enchanty i tak jeden stack Ci wystarczy.


Przejście z hard na easy było dobrym pomysłem.
#11
@Iksdejszyn
Wcale nie dałam mu 27 stacków bloków za darmo, wcale.


#12
Moim zdaniem lapis jest  cenny , to fakt , bo przydaje się do rzeczy takich jak , ulepszanie zbroi , czy różnych narzędzi.
Ale on nie jest rzadki , dlaczego:
Po pierwsze z jednego lapisu wypadają mnóstwo lapisu.
Jestem na nie


#13
Dziękuję za okazaną mi życzliwość, paru graczy ofiarowało mi lapis.

Chciałem nadmienić, że jeśli korzysta się lapis tylko do enchantowania, to fakt, wystarczy. Gorzej jeśli mam w projekcie zbudować obiekty z kilkuset stacków/bloków/lapisu

Rozumiem, że po pół roku będę miał podobne zdanie do Waszego, ale ja dopiero zacząłem.

Dziękuję za wsparcie, mogę zacząć budować jeden z wielu projektów opartych o lapis.
Szczególnie dziękuje Heku za gest z rozmachem ;)


#14
Propozycja zostaje odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości