Coming Soon ™

Pożar lasu
#1
Spłonęła mi część lasu na działce, proszę o cofnięcie szkód. :D


#2
Podaj współrzędne i powód podpalenia jeśli go znasz.


#3
(19.01.2017, 20:45)Libter napisał(a): Podaj współrzędne i powód podpalenia jeśli go znasz.

Więc to było tak, dzień jak codzień, było jakoś po 20, zajmowałem się rozmnażaniem koni więc poszedłem po zapasy marchewki do magazynu. Tak sobie chodzę przez chwilę i gdy już wychodziłem z domu usłyszałem taki trzask. Normalnie ja myślał, że koniec świata już i po mnie. Lecz gdy tylko podbiegłem do wybiegu dla koni oczom moim ukazał się olbrzymi pożar, wtedy już wiedziałem, że to zeus się najebał i piorunami strzelał. Pech chciał, że trafił akurat w pas drzew przy ścieżce.
A ja biedny rolnik to zabrakło funduszy na ubezpieczenie od pioruna.
W sumie to tyle co ja chciał przekazać. Mam nadzieję, że wystarczająco szczegółowo opisałem całe zajście.
Mniej więcej na 220 x 660 całe zdarzenie miało miejsce.


#4
(19.01.2017, 21:23)Myryarku napisał(a): Mniej więcej na 220 x 660 całe zdarzenie miało miejsce.
Podaj prawidłowe współrzędne X i Z, z tego nic nie wynika.


#5
Od 189.302x 674.973y do 195.650x 690.008y wystarczająco dokładne przybliżenie? xD


#6
Szkody zostały wycofane.

Odnosząc się do wczorajszych pretensji na chacie - szkody zostałyby wycofane już wczoraj gdyby nie twoje niedbalstwo przy podawaniu współrzędnych ("220 x 660"). Teleportowałem się zarówno na X 220, Z 660 jak i X 660, Z 220 jednak nie znalazłem tam nic ważnego. Za wszczynanie kłótni z powodu nie wycofania paru spalonych drzew tak szybko jak chciałeś (mniej niż 48 godzin od napisania tematu i mniej niż 24 godziny od podania współrzędnych to i tak bardzo dobry czas) otrzymujesz bana tymczasowego na okres trzech dni.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości