Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za?
Tak
57.69%
15 57.69%
Nie
42.31%
11 42.31%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Alternatywne nagradzanie aktywnych graczy
#1
Witam.
Wpadłem ostatnio na pomysł, aby nagradzać aktywnych graczy w nieco inny sposób niż podsumowanie miesiąca. Mogła to by być np. specjalna ranga na serwerze, nagroda na forum itd. Zdobywałoby się ją w sposób następujący: Jeżeli jakiś gracz jest aktywny, pomaga nowym graczom i administracji, ma dużo zaakceptowanych propozycji, uczestniczy w życiu serwera, tworzy mapę serwera itd., ma szansę otrzymać ową rangę. Nie byłaby ona przyznawana tylko 1 graczowi, lecz wszystkim takim aktywnym (choć to już zależy od podejścia administracji do sprawy). Dlaczego według mnie podsumowania miesiąca nie są wystarczające? Istnieją 2 główne powody:
1. Mimo, że jakiś gracz jest bardzo znany i lubiany na serwerze, aktywnie uczestniczy w jego życiu itd. nie ma szans dostać takiej nagrody, bo siedzi na serwerze max. 2h dziennie. Tak więc jego szanse na zdobycie jakiejś nagrody bez focusowania jakiejś dziedziny znacznie maleją
2. Nagrody skupiają się na 1 dziedzinie, nie na ogóle. Co z tego, że ktoś wykopał 1000000 stona, skoro nikt na serwerze by go nie znał?
Mam nadzieję, że propozycja zostanie ciepło przyjęta. Do dyskusji zapraszam w komentarzach.
Pozdrawiam  Kappa


Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
Alternatywne nagradzanie aktywnych graczy - przez hedzik11 - 14.05.2017, 22:20



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości