Coming Soon ™

[25.04.2017] easy.fCraft.pl - nowy wariant serwera
#38
(26.04.2017, 22:50)Borsuczowlosy napisał(a): Nie wiem, czy tylko mi się tak wydaje, ale takie podejście do sprawy uważam za bardzo obrażające, nie tylko tych kilku graczy, ale i większą społeczność graczy minecrafta. Wiele serwerów nie korzysta z dodatków typu waga oraz ma teleporty w tym home i radzi sobie całkiem dobrze. A tutaj wyraźnie Lipter nazywa ich genetycznym odpadkiem (w mocnej przenośni).

Jeśli ktoś nie uważa systemu wagi za dobry pomysł to wystarczy mu powiedzieć, że to nie miejsce dla niego. Szufladkowanie graczy w tym wypadku nie jest zbyt dobrym posunięciem.
Moja wypowiedź odnosiła się bezpośrednio do posta @janek222 i tylko w takim kontekście warto ją rozpatrywać. Faktem są również bardzo nieodpowiednie zachowania niektórych graczy po dowiedzeniu się o braku teleportacji zamiast zwyczajnego opuszczenia serwera i do tej grupy rzeczywiście mogła być skierowana bardziej obraźliwa (jeśli za obrazę uznać "przedszkole", o genetycznych odpadkach nikt poza Borsuczowlosym tutaj nie wspomniał) część. Zakańczając sprawę - nie ma potrzeby demonizowania, osobiście również zamierzam pogrywać od czasu do czasu na łatwym serwerze, a nie mam w zwyczaju obrażać siebie :>

Jeśli ktoś nie uważa systemu wagi za dobry pomysł, przeszkadza mu w tworzeniu survivalowych projektów albo po prostu chce od niego odpocząć - nie trzeba go wyganiać, właśnie znalazł alternatywę.


  


Wiadomości w tym wątku
RE: easy.fCraft.pl - nowy wariant serwera - przez Libter - 26.04.2017, 23:17



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości