Coming Soon ™

Gdzie mieszkają gracze serwerowi?
#1
Cześć! Zapraszam do dyskusji gdzie możemy się podzielić miejscem naszego osiedlenia się na serwerze. Kordynatów nie trzeba podawać, chodzi o to, aby opisać biom lub okolicę waszego miejsca zamieszkania albo nawet domy innych graczy w pobliżu.

Mój opis:

Mieszkam na kordynatach ok. 450 X i Z (Y to wysokość) na biomie równinnym i bagiennym. Na południe od mojej miejscówki znajduje się rzeka a za nią gród z niedokończonym kościołem. Na zachód ode mnie znajduje się domek pewnego gracza przy morzu. Na północ znajduje się kolejny, tym razem zabudowany gród obok którego jest droga którą można z łatwością dojść do centrum. Za wschód znajduje się las ciemno-dębowy a za nim włości Hekutoki (jak się to odmienia  :V ? ) W tamtą stronę również można dojść do R.I.P. Diamentowa. 

W granicach mojego cuboida znajdują się: dom, magazyn, kopalnia odkrywkowa zamieniana na park oraz wejście do normalnej kopalni, zagrody dla zwierząt, pola pszenicy, ziemniaków, marchewki i arbuzów. Przez moje tereny biegnie droga, która jest łącznikiem ( a właściwie przedłużeniem) drogi do centrum z terenami R.I.P. Diamentowa.


Czekam na kolejne posty :) . Przypominam, kordynaty nie są konieczne.


Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
Gdzie mieszkają gracze serwerowi? - przez kret9955 - 15.04.2017, 13:22
RE: Gdzie mieszkają gracze serwerowi? - przez Jqmey - 15.04.2017, 15:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości