Coming Soon ™

Ankieta: Zgadzacie się ???
Fajny pomysł.
60.00%
3 60.00%
Powaliło cię ??
40.00%
2 40.00%
Mam inny pomysł.
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nowy, lepszy, realistyczniejszy Minecraft!!!
#1
Witam, otóż niedawno na YouTube widziałem pewien film : https://www.youtube.com/watch?v=Du2kO40XwCQ
Zainspirował mnie on do przekonania was na zmienienie obecnego (starego i nieładnego świata Mc.*) na zupełnie nowy, realistyczny generator mapy, nie tak jak na filmie poprzez modyfikację a poprzez plugin. Prawdopodobnie istnieje takowych wiele ale sam wiem tylko tyle że są  ;0 . Tylko pomyślcie wasze piękne budowle: zamki, domy, wieże wzbogacone o naturalną górę wyglądającą jak żywcem wyciętą z baśniowej krainy o księżniczce uwięzionej w zamkowej wieży. Piękne jeziora wulkaniczne, mosty nad przełęczami, traktaty na stromych skarpach. Strasznie się tym ,,podjarałem'' dawało by to (przepraszam za wyrażenie) cholernie dobry klimat, wystarczy wyobraźnia i chęci. No właśnie, chęci, kto wie zapewne skończy się to na utracie domostw i itemków (jeśli dojdzie do zmiany) ale moim skromnym zdaniem naprawdę cholernie to się opłaca zwłaszcza że domy łatwiej będzie zbudować np na wielkim starym dębie (wygenerowanym przez plugin).

BŁAGAM, ZAKLINAM I WUJ WIE CO JESZCZE Liber przemyśl to :P

p.s pozdrawiam i przepraszam za błędy stylistyczne.


  


Wiadomości w tym wątku
Nowy, lepszy, realistyczniejszy Minecraft!!! - przez Alchoni_ - 15.02.2017, 17:59



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości