Coming Soon ™

mc.spitfire.eu.org - Ogłoszenie serwera na modach!
#1
[Obrazek: mody1.png]
Jakiś czas temu, w tym wątku pisałem o serwerze na modach. Miał być to poniekąd żart z okazji prima-aprilis, ale serwer miał faktycznie powstać. I powstał, stoi już maszyna, a serwer jest gotowy do startu, poniżej lista pytań i odpowiedzi:

Pytanie: Czyj to jest serwer/projekt?
Odpowiedź: Jest to mój serwer, który będzie prowadzony przy współpracy z fCraft.pl

Pytanie: Jakie są wymagania techniczne, żeby móc grać na serwerze?
Odpowiedź: Stosunkowo do innych paczek niewielkie. 2 GB ramu i przeciętny procesor oraz karta graficzna powinny wystarczyć.

Pytanie: Jakie mody znajdę w paczce?
Odpowiedź: W paczce każdy powinien znaleźć coś dla siebie - od maszyn i technikalów, przez broń palną do magii. Po stronie serwera jest ich około 40.
Pytanie: Jaki będzie adres serwera?
Odpowiedź: Na razie, tymczasowo mc.spitfire.eu.org

Pytanie: Kto zajmuje się serwerem?
Odpowiedź: Dostępy do maszyny oprócz mnie ma @Spitfire_x86 i @Libter, jednak w większości przypadków to ja się nim zajmuję.

Pytanie: Czy to znaczy, że forum i wiki będą teraz się zacinać?
Odpowiedź: Nie, serwer jest na osobnej maszynie, więc nie będzie to miało wpływu na forum i inne usługi.

Pytanie: Jak dostać się na serwer?
Odpowiedź: Aby dostać się na serwer należy zapisać się w tym wątku i musisz (co najmniej jedna z opcji):
  • Być niezbanowanym graczem serwera fCraft.pl zarejestrowanym przed 1 marca 2018r.
  • Być użytkownikiem Discorda D23, który nie jest zbanowany na fCraft.pl i dołączył do niego przed 1 marca 2018r.
  • Być użytkownikiem, któregokolwiek z forów, na którym została zamieszczona oficjalna reklama serwera, który nie jest zbanowany na fCraft.pl
  • Zostać poleconym przez gracza, który spełnia kryteria na odpowiedzialność polecającego.
Pytanie: Kiedy serwer zostanie otwarty?
Odpowiedź: Serwer zostanie otwarty w poniedziałek, 21.05.2018r.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
mc.spitfire.eu.org - Ogłoszenie serwera na modach! - przez JanekJaran - 18.05.2018, 20:59



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości