Coming Soon ™

Pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi
#29
To jest naprawdę trudne pytanie.
Przeprowadziłem małe śledztwo w tej sprawie. 
Z początku myślałem że będzie łatwo ustalić godzinę rozpoczęcia bitwy ponieważ król Jagiełło o czym wszyscy wiedzą, miał zegarek elektroniczny na ręku tuż przed bitwą  - w scenie kiedy Niemcy w czarnych rajstopkach przynoszą mu dwa nagie miecze o tej:
[Obrazek: z18333190Q,Przekazanie-dwoch-nagich-miec...olowi-.jpg]

ale okazało się, że podczas poprawiania jakości filmu zegarek został usunięty.
Link do wiadomości o usunięciu zegarka

Nie wiem jak oni mogli to zrobić ale Jagiełło bez zegarka wygląda po prostu śmiesznie.

Dlatego przyjąłem inną metodę.

Bitwa pod Grunwaldem rozpoczęła się (ostatnio) we wtorek 5 grudnia 2017 roku o godzinie 14:38 a skończyła tego samego dnia o godzinie 14:51 na kanale Kino Polska. Wtedy to właśnie nadano drugą część Krzyżaków (początek filmu 13:35), w której to drugiej części bitwa zaczyna się w 63 minucie filmu kiedy to jeden ważny facet, po tym jak już odśpiewali piosenki i zrobili falstart, macha ręką że już. Do sprawdzenia na CDA Krzyżacy część 2. Natomiast koniec bitwy nastąpił po tym jak Maćko z Bogdańca przebija mieczem jednego takiego  Kunona von Liechtensteina, a potem dobosz przewraca się na bęben. I to było w 76 minucie filmu. Na podstawie tego obliczyłem w pamięci dokładna datę i godzinę rozpoczęcia i zakończenia Bitwy pod Grunwaldem.

Skąd się wzięło złoto u mnie w skrzynce?


Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi - przez Mototata - 03.01.2018, 22:05



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości