Coming Soon ™

Odwołanie od decyzyji o prsyróceniu rangi moderatora graczowi Wilk_em
#1
Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy. Dzisiaj, decyzją administracji użytkownik Wilk_ odzyskał uprawnienia moderacje, jak i samo stanowisko moderatora. Jestem z tego powodu niepocieszony. I uważam, że odzyskał swoje uprawnienia niesłusznie. Dlatego postanowiłem napisać ten wątek i wnioskować o ponowne rozpatrzenie kwestii jego rangi na easy.fCraft.pl.

Nie uważam, żeby Wilk_ był dobrym moderatorem. Może i robi cuboidy, ale nie o to w tym wszystki chodzi. Nie budzi on zaufania w szczególności najaktywniejszych graczy harda, przez których skargę utracił swoje uprawnienia. Dodatkowo potrafi być On bardzo niemiły.

@Norbi, naruszył wymagania, które pod ostatnią ankietą o przywruceniu jego rangi nadał @Libter W związku z tym wnoszę o zawieszenie jego rangi co najmniej, do momentu rozstrzygnięcia głosowania, wg. wytycznych @Libter zamykając ankietę stosunkowo dużo przed końcem czasu.



Przyklejam dodatkowe powody, dla których nie powinien on piastować tej funkcji:


Kod:
[22:12:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] creepek» /skarga tak
[22:12:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Wilk_$» creepek no juz wpisalem przeciez
Dodatkowo mam plan na inne rozwiązanie problemu z moderacją na easy, ale wątek o tym, dopiero za jakiś czas.


[Obrazek: OAeIeW]
  


Wiadomości w tym wątku
Odwołanie od decyzyji o prsyróceniu rangi moderatora graczowi Wilk_em - przez aseertive - 01.11.2017, 09:00



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości